Invalidní důchod přezkoumání a komise

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
12.5.22 02:12

Invalidní důchod přezkoumání a komise

Dobrý den. Mohu se prosím zeptat jestli je tu někdo s psychickými problémy v ID? Mám ID 2.stupen mám Paranoidní schizofrenii a středně těžkou depresi. Jak to ted chodí na OSSZ? 24.4.2022 jsem posílala dokumentaci od psychiatra a obvodního doted mi nic nepřišlo nevíte jak dlouho to může trvat než mě bud pozvou nebo pošlou posudek? A jestli je to do vlastních rukou nebo to hodí jen do schránky? Děkuji za případné odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11905
12.5.22 05:39

@RoseWalker Myslím že do 3m to mají poslat a je to do vlastních rukou. Vetdinou to ale posílají drive

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39833
12.5.22 05:44
@Annabela11 píše:
@RoseWalker Myslím že do 3m to mají poslat a je to do vlastních rukou. Vetdinou to ale posílají drive

U nas zvou, o kom jsem tak slysela, ze zadal o duchod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.22 05:49

Mně si v únoru ani nepozvali, jen přišel dopis, že mi ID 2 berou :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
3533
12.5.22 05:52

Asi jak kde, u nás určitě nezvou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11905
12.5.22 06:19

@vokishka Tak u nás právě nezvou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8005
12.5.22 06:20

Tobě s tvou dg vzali ID? Jen tak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83152
12.5.22 06:31
@Kfětoslava píše:
Tobě s tvou dg vzali ID? Jen tak?

A jak vis jakou ma tulipan dg :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.22 07:19
@RoseWalker píše:
Dobrý den. Mohu se prosím zeptat jestli je tu někdo s psychickými problémy v ID? Mám ID 2.stupen mám Paranoidní schizofrenii a středně těžkou depresi. Jak to ted chodí na OSSZ? 24.4.2022 jsem posílala dokumentaci od psychiatra a obvodního doted mi nic nepřišlo nevíte jak dlouho to může trvat než mě bud pozvou nebo pošlou posudek? A jestli je to do vlastních rukou nebo to hodí jen do schránky? Děkuji za případné odpovědi.

Nemusi zvat, moji schizofrenicku nechteli videt nikdy, ale byla uz vickrat hospitalizovana. Dela to revizni doktor a jednou sem tam musela volat, trvalo to hodne dlouho. Urcite dele nez mesic.

• Citovat
  • Nahlásit
8005
12.5.22 07:21
@j.a.n.i1 píše:
A jak vis jakou ma tulipan dg :think:

Aha, myslela jsem, že to píše zakladatelka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.22 08:23

Poprvé si tě asi pozvou, ale jinak psych. diagnózy většinou ne. Jen přijde rozhodnutí. A za jak dlouho, to záleží na tom, kolik toho mají. Měla jsem mít přezkoumání po třech letech, ale protože covid, tak už je to pět let a pořád nic.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.22 16:29

Syn - schizofrenik - žádal na konci srpna, přišlo mu to (i peníze) v prosinci. Vidět ho nechtěli. Úřednice v Praze říkala 3-4 měsíce obvyklá doba. Nevím, zda rozhodnutí hned do schránky, každopádně i kdyby ne, přišlo by vám oznámení, že už to máte.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat