Invaze hmyzu ve spíži, co to je? :(

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 12:36
invaze hmyzu ve spíži, co to je? :(

Prosím anonym, připadám si jako příšerné prase :( tohle se mi přes noc objevilo ve spižírně, jsou to úplně miniaturní brouci, kteří mi obalili šuplíky, všechno uskladněné jídlo, jsou jich stovky :poblion: právě to vymývám savem a všechno vyhazuju. Víte někdo, co to je za hnus? V životě jsem to neviděla. Jsou všude :,(

Reakce:
meduzza
Echt Kelišová 8747 příspěvků 19.08.18 12:59
@Anonymní píše:
Prosím anonym, připadám si jako příšerné prase :( tohle se mi přes noc objevilo ve spižírně, jsou to úplně miniaturní brouci, kteří mi obalili šuplíky, všechno uskladněné jídlo, jsou jich stovky :poblion: právě to vymývám savem a všechno vyhazuju. Víte někdo, co to je za hnus? V životě jsem to neviděla. Jsou všude :,(

A to myslíš, že je už dospělý hmyz nejsou to teprve nějaké larvy? Nějakých malých mušek či něčeho takového :think: .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 13:00

@meduzza je to strašně mrňavé, ale leze to. Nevypadá to jako larva, ale v životě jsem doma nic takového neměla :,( teď jsem to vystříkala rejdem a myju vařicí vodou. Vyloženě se ta kolonie objevila přes noc, večer tam nic nebylo.

171Jirka
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 19.08.18 13:08
@Anonymní píše:
@meduzza je to strašně mrňavé, ale leze to. Nevypadá to jako larva, ale v životě jsem doma nic takového neměla :,( teď jsem to vystříkala rejdem a myju vařicí vodou. Vyloženě se ta kolonie objevila přes noc, večer tam nic nebylo.

Zkontroloval bych všechen nábytek a všechny věci. Bůh ví, kde to ještě je.

meduzza
Echt Kelišová 8747 příspěvků 19.08.18 13:10
@Anonymní píše:

Víš co on je ten hmyz hodně plodný. Stačí naklást hodně larev a je z toho kolonie jak píšeš. Já to na té fotce dobře nevidím jak jednotlivec vypadá, je to moc malé. Jsem zvědavá, jestli to někdo pozná.

Neeky
Kecalka 431 příspěvků 19.08.18 13:30

Nepřinesla sis něco nového z obchodu do spíže? Nějaké vločky, mouku nebo tak - v čem by sis to mohla nakvartýrovat domů? Napadá tě něco?

jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 19.08.18 13:37

To jeka takovi ti knizni roztoci

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Svědek promluvil o muži, který se pokusil upálit: Muselo to mít souvislost s Palachem

V pátek odpoledne se na Václavském náměstí pokusil o sebevraždu starší muž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >