Invaze hmyzu ve spíži, co to je? :(

Anonymní
19.8.18 12:36

invaze hmyzu ve spíži, co to je? :(

Prosím anonym, připadám si jako příšerné prase :( tohle se mi přes noc objevilo ve spižírně, jsou to úplně miniaturní brouci, kteří mi obalili šuplíky, všechno uskladněné jídlo, jsou jich stovky :poblion: právě to vymývám savem a všechno vyhazuju. Víte někdo, co to je za hnus? V životě jsem to neviděla. Jsou všude :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9267
19.8.18 12:59
@Anonymní píše:
Prosím anonym, připadám si jako příšerné prase :( tohle se mi přes noc objevilo ve spižírně, jsou to úplně miniaturní brouci, kteří mi obalili šuplíky, všechno uskladněné jídlo, jsou jich stovky :poblion: právě to vymývám savem a všechno vyhazuju. Víte někdo, co to je za hnus? V životě jsem to neviděla. Jsou všude :,(

A to myslíš, že je už dospělý hmyz nejsou to teprve nějaké larvy? Nějakých malých mušek či něčeho takového :think: .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.8.18 13:00

@meduzza je to strašně mrňavé, ale leze to. Nevypadá to jako larva, ale v životě jsem doma nic takového neměla :,( teď jsem to vystříkala rejdem a myju vařicí vodou. Vyloženě se ta kolonie objevila přes noc, večer tam nic nebylo.

• Citovat
  • Nahlásit
724
19.8.18 13:08
@Anonymní píše:
@meduzza je to strašně mrňavé, ale leze to. Nevypadá to jako larva, ale v životě jsem doma nic takového neměla :,( teď jsem to vystříkala rejdem a myju vařicí vodou. Vyloženě se ta kolonie objevila přes noc, večer tam nic nebylo.

Zkontroloval bych všechen nábytek a všechny věci. Bůh ví, kde to ještě je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9267
19.8.18 13:10
@Anonymní píše:

Víš co on je ten hmyz hodně plodný. Stačí naklást hodně larev a je z toho kolonie jak píšeš. Já to na té fotce dobře nevidím jak jednotlivec vypadá, je to moc malé. Jsem zvědavá, jestli to někdo pozná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
19.8.18 13:30

Nepřinesla sis něco nového z obchodu do spíže? Nějaké vločky, mouku nebo tak - v čem by sis to mohla nakvartýrovat domů? Napadá tě něco?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14009
19.8.18 13:37

To jeka takovi ti knizni roztoci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu