Investice do el. odsávačky avent

moonii77
18.1.19 19:20

Investice do El. Odsávačky avent

Ahoj maminky, mám pijcenou 7 let starou elektrickou odsávačku, myslím že už nesaje jak by měla, a že gumičky jsou sterele, z porodnice jsme šli už s prikrmem, mléko jsem v porodnici neměla vůbec, doma odsaji za celý den tak 60ml. Malý se neprisava, měly jsme komplikovaný porod, proto odsávám a aspoň vím že dostane tolik kolik má, přemýšlím o koupi nové odsávačky, jelikož je to ale investice 3 tisíce tak nevím jestli do toho jít, manžel mi říká že odsávačkou kterou máme doma to není, ale tím že to mléko prostě nemám tolik.. Šli by jste do nové za ty tři tisíce, je to takové jako buď a nebo, může to pomocí nebo i ne no..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2189
18.1.19 19:23

A nepůjčují to někde? Osobně bych zkusila radši obyč manuální z bazaru za pár korun než vysolit rovnou tři litry..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
moonii77
18.1.19 19:24

Ta stará mi odsava jen když si úplně rasuju a mackam prso :lol: při tom. Ale nevím jak mu vysvětlit že když to musím dělat každé dvě hodiny tak tou novou by to mohlo být třeba efektivnější.. No nebo úplně stejne :zed: kdyby nestála tolik tak nevaham..

• Nahlásit
  • Citovat
moonii77
18.1.19 19:26
@Zkai píše:
A nepůjčují to někde? Osobně bych zkusila radši obyč manuální z bazaru za pár korun než vysolit rovnou tři litry..

Manuální při každodenním odsávání si to neumím představit, neřeknu když maminka potřebuje občas, ale já u toho sedím pořád před každým kojením no, opravdu poctivě abych si byla jistá tě jsem proto abych mohla dát malému své mléko udělala vše co jsem mohla

• Nahlásit
  • Citovat
13661
18.1.19 19:38

šla bych do bazarové elektronické.. :hug: právě proto, že spousta matek ji koupí a pak používá sporadicky..já plně odsávala 6 měsíců. Hodně štěstí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7574
18.1.19 19:42

Zkus se zeptat na možnost půjčení v porodnici, pokud tak málo kojíš, tak toho mléka zřejmě máš opravdu málo. Osobně si myslím, že pokud si to mléko nevysaje dítě, tak se ti odsáváním laktace sama nerozjede a budeš se akorát dál trápit. A dítě potřebuje hlavně spokojenou mámu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49
18.1.19 19:44

Avent si nekupuj, z vlastni zkusenosti muzu rict ze he na prd :roll: To uz je lepsi snad manualni, nebo pujcit v pujcovne Medelu. Mam Avent, sice z druhe ruky coz by nemelo mit vliv, ale je slaba a nic nevytahne. Taky jsem denne odsavala a max treba 50ml z jednoho prsu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2189
18.1.19 19:45
@Anonymní píše:
Manuální při každodenním odsávání si to neumím představit, neřeknu když maminka potřebuje občas, ale já u toho sedím pořád před každým kojením no, opravdu poctivě abych si byla jistá tě jsem proto abych mohla dát malému své mléko udělala vše co jsem mohla

Jo jo, jen na vyzkoušení, jestli bude nějaký rozdíl oproti té, co máte doma. Nemám s tím moc zkušeností, ze mě nevypadla ani kapka, tak chápu, že kupovat novou nemusí být záruka lepšího výsledku. Kámoška nějaká nemá jen na vyzkoušení?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13661

@Aduš8 - dcera se narodila ve 26.týdnu a i když se nikdy nepřisála, první měsíce jsem byla chodící mlékárna..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
393

Koupila jsem bazarovou Medelu za 1500,–, byla skvělá a pak jsem ji zase poslala plně funkční dál. Takže bych investovala spíš takto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.19 19:48

Koupila bych odsávačku na obě prsa. Je to efektivnější jak stran času, tak hlavně odsaješ více! Odsavala jsem cca 4 měsíce denně a fakt po pár dnech na skoro max. výkon, že že začátku jsem myslela, že takovou sílu nikdy nezvládnu, ale prsa si zvykla. Jedno odsávání trvalo cca půl hodiny. Avent jsem neměla, ale Medelu a i Amedu. Každá odsavala trošku jinak, ale ve výsledku obě plnily funkcí stejně dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
1143
18.1.19 19:51

Já zase Avent chválím. Mně teda pomohla hodně. Ale nemam srovnání. taky mi zpětně přispěla pojišťovna. Jsem u průmyslové

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1143
18.1.19 19:53

@Bosorka0 ja odsála i 130 z jednoho, ono záleží no :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
moonii77
18.1.19 20:26
@Bosorka0 píše:
Avent si nekupuj, z vlastni zkusenosti muzu rict ze he na prd :roll: To uz je lepsi snad manualni, nebo pujcit v pujcovne Medelu. Mam Avent, sice z druhe ruky coz by nemelo mit vliv, ale je slaba a nic nevytahne. Taky jsem denne odsavala a max treba 50ml z jednoho prsu :nevim:

Mám právě úplně to samé jak píšeš, tak jsem si myslela že když bych investovala do nové tak že to bude lepší.. 7 let je hodně :lol: no je hrozné že kojení a vlastní mléko je nejlepší což je samozřejme ale aby to pro ty maminky bylo cenově dostupnější a mohli si to dovolit to ne:thinking:

• Nahlásit
  • Citovat
1614
18.1.19 20:47

Tak já vlastně ještě zkušeností moc nemám. Teprve rozjíždím laktaci po předčasném porodu cs. Ale napíšu co vím. V nemocnici mají medelu a super. Koupila jsem si ji i na doma. Ta v nemocnici bude mít asi lepší výkon, ale ta domácí mi přijde taky fajn. Ale pokud nevíš a chceš jen zkusit, medela jde půjčit. Mrkni na jejich stránky, najdi si blízkou poradkyni, která půjčuje a domluv se s ní. Za pár dní budeš vědět, jestli je to odsavačkou. Já si ji koupila, protože ji budu potřebovat dlouhodobě. Kojení teď není možné a možná se prcek nebude umět chytnout nikdy. Taky využiju příspěvek pojišťovny. Nepřišla jsem na nic jiné, na co by šel teď využít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama