Investujete do svého zdraví a vzhledu?

4756
26.2.16 20:15

Investujete do svého zdraví a vzhledu?

Krásný večer holky :-)

Dnes jsem se setkala s názorem, že mám asi peněz na vyhazování, když investuji do svého zdraví a vzhledu 8o 8o 8o Jak jste na tom vy? Co si o tom myslíte?

Pro příklad. Jsem na RD. Nechávám si postupně měnit amalgán za bílé fotokompozitní plomby, které jsou samozřejmě mnou hrazené od cca 1050 - 1500,– a dnes mi jedna kamarádka řekla, že jsem asi úplný blázen :think:, že si tohle můžu dovolit a že ona by do toho nikdy nešla :roll: že je naprostá zbytečnost mít bílé plomby, když stačí amalgán.

Do čeho jste investovaly Vy nebo do čeho nikdy investovat nebudete?

Chci mít hezký zuby a nelíbí se mi, když se někdo směje a všechny amalgány jsou vidět…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16744
26.2.16 20:19

Čím jsem starší, tím více do sebe investuji, zuby jsou u mě samozřejmost, kamarádka trošku závidí, asi nemá tolik peněz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
26.2.16 20:20

Tak já, co se zubů týká investuju raději do prevence a vyplatilo se, plomby nemám žádné. Myslím, že kdyby kámoška zjistila, kolik stojí kartáček Curaprox, tak by šla do vejvrtky :mrgreen:
Ovšem, když už se stalo, tak tě naprosto chápu, také bych raději vyměnila amalgám za bílé už je kvůli estetice. Ovšem co do funkčnosti, už jsem se setkala s názory, že ty amalgamové jsou lepší na stoličkách. No nevím, posoudit to neumím :nevim: právě proto bych i chápala toho, kdo si je nechá, byť nejsou hezké :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
26.2.16 20:23

@Salorka ano investuji a nemam s tim zadny problém ani jakekoliv omezeni ;) a prijde mi to uplne normalni spis se divim, ze někdo to nedela ale každého věc ;)

• Citovat
  • Upravit
6752
26.2.16 20:24

Já to určitě schvaluju. Vlastně jakékoliv zkrášlování. Jediné do čeho bych já osobně nešla je permanentní makeup.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.16 20:26

Jasné a co jsem na RD o to více :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
26.2.16 20:26

Do svého zdraví investuji a investovala jsem vždy, i když jsem jako sama se živící studentka neměla moc peněz, začíná to už zdravou stravou, sportem (plavu, což něco stojí a chodím na jogu, doma to prostě není ono), péče o zuby už mě stála desetitisíce a to jsem ještě mladá holka :mrgreen: vůbec si za lékařskou péči vždy připlatím, protože je to o poznání kvalitnější a mně to za to prostě stojí. Plomby mám amalgámové na dvou stoličkách, jsou tam od mého dětství nenapadlo mě je měnit, jinak nemám žádné, ale určitě bych volila bílé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
26.2.16 20:27
@Tereza1986 píše:
Já to určitě schvaluju. Vlastně jakékoliv zkrášlování. Jediné do čeho bych já osobně nešla je permanentní makeup.

Já bych nešla ani do plastické operace a botoxu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.16 20:37

Nějaké plomby mám, ale žádný amalgám vše bílé,… Kupují si vitamíny na vlasy, celkově kosmetiku, která nepatří do běžného standardu. Samozřejmě v rámci rodinného rozpočtu. I maminky na MD se o sebe musí starat, mít se rádi a dobře se cítit. Moje mamka má implantáty, její chrup nebyl vůbec dobrý, tak použijí jednu její větu. Zuby patří do zdraví a zdraví je k nezaplacení., když to finančně zvládáte vůbec bych to neřešila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4290
26.2.16 20:37

Ano, investuji, raději zuby nez kabelka 8). Momentálně uvazuju o liposukci podbradku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48702
26.2.16 20:39

Snažím se, zacla jsem jíst zdraveji, pravidelně cvicim. Výsledek se dostavil rychle.
Omladla jsem za poslední rok tělo. Jediná operace do které bych šla je prsa.
Pac ty moje právě po změně životosprávy a výrazným zhubnutim, muj pocit, ze vypadaji jak prsa 80lete paní, skarede vrascite. Manžel říká, že prehanim.
Snažím se chodit upravena, můj relax na který se každý měsíc tesim jsou nehty.
Začaly mě bavit v oblékání barvy, užívam si teď nakupování nových veci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47759
26.2.16 20:40

Ano snažím se investovat do svého zdraví a to i u dětí, a do svého vzhledu. Plomby si nechám vyměnit až na to budu mít, ale amalgan půjde určitě ven, zatím se snažím aspoň používat kvalitní kartáček na zuby. Zrovna dneska jsem si u kosmeticky nechávala upravit a obarvit obočí. Plastiky a botox nehodlám podstupovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6752
26.2.16 20:41
@radkka píše:
Já bych nešla ani do plastické operace a botoxu.

To já asi jo. Těžko teď říct, jak budu za dvacet let vypadat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
619
26.2.16 20:42

No, ja si predevsim nechavam delat rovnou bile plomby,resp.tu jednu, co mam :-D Ad zuby-chodim i na dentalni hygienu apod. A ano, inevstuji do sebe, sveho zdravi, vzhledu, prohlubovani vzdelani, totez manzel, a totez resime ohledne deti. A nemame s tim sebemensi problem, vzdyt tohle jsou snad ty nejdulezitejsi inevstice…a ano, vcetne masazi apod.,kde zrelaxuju a tesim se na rodinu :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16017
26.2.16 20:44

Tak investovat do zdravi je pro me samozrejmost, radsi si priplatim nez abych pak obihala doktory, ale treba u tech zubu mam ty amalganovy protoze dyl vydrzi a kdyz je mam vzadu na stolickach tak to ani neni videt :) a co se tyce vzhledu, je dobre investovat do kvalitnejsi kosmetiky ale abych setrila na nejake plastiky a podobne to ne :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama