Inzerát, co ti změní život

7
8.2.21 13:33

Inzerát co ti změní život

Objevil jsem to tu náhodou a dostal myšlenku.. Nápad, že bych sem mohl dát inzerát je spontánní a doufám… že to sem patří. :) Doufám, že se můj inzerát se v tolika ostatních neztratí.:) A zaujme tu.. kterou hledám.. ;) hledám kamarádku, milenku (18-40) nejlépe HK nebo Prahy ale není podmínkou.. na všechno krásné ( cestování, výlety,, sport, film, sex.. atd.)..Když si budeme rozumět časem i víc.. Přeci jen je lepši si život užívat ve dvou… Nemyslíš? :) Já sportovně založený vysoký a modrooký světlejší typ:) Budu se těšit.. na odpovědi.
Honza

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3600
8.2.21 13:45

Tak to sis spletl stránky, tohle není seznamka..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3567
8.2.21 13:47
@varus píše:
Objevil jsem to tu náhodou a dostal myšlenku.. Nápad, že bych sem mohl dát inzerát je spontánní a doufám… že to sem patří. :) Doufám, že se můj inzerát se v tolika ostatních neztratí.:) A zaujme tu.. kterou hledám.. ;) hledám kamarádku, milenku (18-40) nejlépe HK nebo Prahy ale není podmínkou.. na všechno krásné ( cestování, výlety,, sport, film, sex.. atd.)..Když si budeme rozumět časem i víc.. Přeci jen je lepši si život užívat ve dvou… Nemyslíš? :) Já sportovně založený vysoký a modrooký světlejší typ:) Budu se těšit.. na odpovědi.
Honza

@admin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30296

@varus A nechceš to krásné zažívat s manželkou? Cestování, výlety, sport, film, sex. Víš, že bys to měl při jednom, levnější, bez stresu… Mně se to zdá praktičtější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9093
@Kolarkaa píše:

Proč ne? Je tu přece seznamovací kategorie.. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
250
8.2.21 13:48
:roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19605
8.2.21 13:50

Casem i vic :))) Treba libani, to je nejdrazsi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7148
8.2.21 13:52
@Kolarkaa píše:

A co se teda píše do rubriky On hledá ji, ona hledá jeho? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32780
8.2.21 13:53
@Kolarkaa píše:

Nejdřiv se tu porozhlidni a pak mudruj :roll: tady skutecne seznamka je :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3600
8.2.21 13:56

Pardon :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13014
8.2.21 13:58
@varus píše:
Honza

Bež se proběhnout na vzduch, ono to zase přejde :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
8.2.21 14:21
@varus píše:
Honza

Inzerat jsem si precetla a zivot mi nezmenil :nevim:  :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15253
8.2.21 14:37
@Januška1912 píše:
Inzerat jsem si precetla a zivot mi nezmenil :nevim: :mrgreen:

Přesně tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2405
8.2.21 14:42

Docela velký věkový rozptyl :P Kolik je tobě? Taky ti tam chybí nějaké předložky a mohl by sis sjednotit ty smajlíky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2354
8.2.21 15:00

@Bábrdl Moc jsi mě pobavila :potlesk:. Díky ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat