Ionizátor vody ano nebo ne?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.1.22 16:42

ionizátor vody ano nebo ne ?

Ahoj, myslíte si, že je ionizátor vody dobrý pro naše tělo? Já si myslím, že to jsou vyhozené peníze, ale stejně do toho chce člen rodiny investovat :D
Tady jsou prý dobré účinky..
pH 11 a více – extrémní zásaditost (na mytí ovoce, zeleniny a masa, při namočení na 15 min. odstranění části pesticidů apod. z povrchu
pH 9,5 – vysoká zásaditost (pro každodenní pití a vaření)
pH 8 – mírná zásaditost (pro ty, kteří začínají pít zásaditou vodu, aby se tělo mohlo

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11878
11.1.22 16:45

Já být jím, tak piju rovnou s tím pH 11. To tělu udělá nejlíp a nejrychleji. Nebál bych se jít i na 12.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
562
11.1.22 16:56
@Anonymní píše:
Ahoj, myslíte si, že je ionizátor vody dobrý pro naše tělo? Já si myslím, že to jsou vyhozené peníze, ale stejně do toho chce člen rodiny investovat :D
Tady jsou prý dobré účinky..
pH 11 a více – extrémní zásaditost (na mytí ovoce, zeleniny a masa, při namočení na 15 min. odstranění části pesticidů apod. z povrchu
pH 9,5 – vysoká zásaditost (pro každodenní pití a vaření)
pH 8 – mírná zásaditost (pro ty, kteří začínají pít zásaditou vodu, aby se tělo mohlo

Chce si koupit ten přístroj Kangen, žejo?
Je to totální kravina, hezky o tom píše Český spolek skeptiků Sisyfos, Google poradí :)
Ale tak když má plno peněz na vyhazování :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.22 17:05

@Cenarius jako, přesně proto mi to přojde jako totlaní bullshit :D z jedné strany piji louh a z druhé kyselinu :D a nevysvětlíš to doma :D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.22 17:06

@Proseccová ano, chce :DD

• Citovat
  • Nahlásit
2058
11.1.22 17:11

Doporučuji levnější alternativu zajdi do auta vylej baterii a dej si skleničku :mrgreen:
Při tom pH co tvrdí by ti to prozralo kotel :lol:
Jediné co bych doporučil tak tomu členovi rodiny zabránit v přístupu k penězům

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat