iontova matoda k ovlivnění pohlaví dítěte

2
28.5.04 13:11

iontova matoda k ovlivnění pohlaví dítěte

Ahoj holky. Dostala se mi do rukou knížka „Holka nebo kluk“, podle které se má nejméně 6 týdnů před početím udržovat buď klučičí nebo dívčí dieta. U klučičí diety má strava obsahovat hodně draslíku a sodíku, např. se jí banány, avokádo, rajčata, brambory, sušené švestky atd. Úspěšnost je 80%. :) U dívčí diety má strava obsahovat hodně hořčíku a vápníku, např. nízkotučné mléčné výrobky, domácí chleba bez soli, čočka, špenát,citrony atd. Úspěšnost píšou 70%.
Máte s touto metodou někdo zkušenosti z praxe, vyšlo vám to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

76
28.5.04 20:02

Ahoj,
Nepochopila jsem, jestli tu dietu mas držet ty a nebo tvůj partner. Spíš bych to ale tipla na partnera, někde jsem totiž četla, že pohlaví dítěte závisí čistě na spermii. Na druhé straně možná tou dietou ale můžeš „přilákat“ tu správnou spermii, kdo ví.
Jestli se chceš pobavit, zkus http://www.thelaboroflove.com/chart/cal.html
Je to sice v angličtině, ale snadno pochopitelné. Je to starodávná čínská metoda založená na věku matky a měsíci početí. Já jsem to zpětně zkusila na spoustu svých známých a příbuzných a všem nám vyšlo správné pohlaví. Akorát je v tom malý háček a to, že musíš otěhotnět v ten správný měsíc…a to se snadno řekne.
Tak ať se ti narodí to, co si přeješ…a když ne, tak se svět nezboří, všechna miminka jsou přece krásná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
30.5.04 00:00

Jeeee, jsem to také zkusila na svých dvou dcerách a mímu (24tt údajně kluk) a vyšlo to. Ale je to určitě pouze pro pobavení, protože pohlaví dítěte opravdu záleží na otci.
Sophie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2518
30.5.04 00:05

Holky,

co se týká toho určení pohlaví, kdy „dělat“ holčičku a kdy chlapečka, tak mi jedna moc milá prodavačka v kojeneckém textilu také sdělila, kdy „zadělat“ na holčičku. Protože kluka máme :D .
Bylo mi řečeno teď v květnu (což jsme asi nestihli) a pak až v listopadu. Je to také z nějaké čínské předpovědi.
Zkoušela jsem to zpětně na syna a měl být holčička, takže takovým věcem nevěřím.
Na pohlaví dítěte totiž záleží POUZE mužské spermie (informace z časopisu Betynka - zítra se zkusím prohrabat čísly a přesně Vám ten článek přepíšu, když to teda najdu).

Ale myslím, že je celkem jedno, zda mimísek bude holčička či kluk. Hlavně že bude to miminko zdravé!!!

Přeji Vám hodně úspěchů!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
30.5.04 18:37

vysse zmineny testik jsem taky zkousela a nevyslo mi to. Ani u mych 4 kamaradek. Vsechny jsme mely mit holku a vsechny mame kluka (-:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
31.5.04 21:16

Ahoj holky, asi jako všechno u někoho to vyjde a u někoho ne. Myslím, že žádný přesný způsob na „udělání“ toho správného miminka neexistuje. :!
I když to taky nebude přínosné pro všechny, přidávám úryvek z učebnice gynekologie: Pokud si přejete chlapečka, milujte se hlavně v den ovulace nebo těsně po ní - mužské spermie jsou rychlejší a k vajíčku se dostanou dříve než ženské. Pokud chcete holčičku, milujte se 1-2 dni před ovulací. Ženské spermie mají delší životnost než mužské a vydrží do doby ovulace. A ještě pokud chcete holčičku, milujte se hodně často, mužské spermie se rychleji vyloučí a pak zbydou ženské. Pokud chcete chlapečka, nemilujte se tak často. :wink:
Tak co vy na to? Není lepší to nechat náhodě a radovat se prostě z miminka? Tak hodně štěstí při snažení! čertík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
31.5.04 22:58

Jasně! Každé naše dětátko je darem a je naprosto jedinečné ať je to holčička nebo chlapeček.
Ale to s tím milováním by docela sedělo.....mám dvě dcery a teď čekám chlapečka. Tím chci říct, že opravdu milování po 8 letech manželství není tak časté jako na začátku.hahahaha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama