IPhone 6 64GB x iPhone 6 16GB

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tereza.peci
Povídálka 11 příspěvků 30.07.18 11:15
iPhone 6 64GB x iPhone 6 16GB

Čaute chci se zeptat na hrozně moc věcí, vzhledem k tomu, že jsem iPhone ještě neměla takže je to moje první koupě ;) Chci si koupit použitý iPhone 6, protože dostatečně nevydělávám na to koupit s nový. Tak se chci zeptat, jestli je lepší koupit si novější (lepší vzhled) s 16GB a vyšší cenou a nebo pár ťukanců na zadní straně 64GB a nižší cenou? Taky bych se chtěla zeptat co znamená EVROPSKÁ distribuce a jak mě to omezuje? A jaký je rozdíl mezi evropskou a českou distribucí? Ještě jestli je opravdu 16GB paměti tak málo? Všem díky za odpovědi :)

Reakce:

zelená7
Ukecaná baba ;) 1132 příspěvků 30.07.18 11:45

Pokud nemám na to koupit si ho v ofiko obdodě istyle, tak bych si ho nekupovala. Já mám 8 plus a jsem spokojelá. Předtím jsem měla 5s a vydržel mi 4 roky. Ale já nemusela řešit jestli si ho můžu dovolit koupit nebo ne. Na tvém místě bych si ho nekupovala. Proč ho mít za každou cenu. Buď si kup jinou, levnější značku a nový nebo si našetři na nový iphone. Použitý bych v žádném případě nekupovala. A šetřit na mobil mi přijde hloupost. Buď na něj mám nebo ne.

Uživatel je onlineVosma29
Kecalka 480 příspěvků 30.07.18 12:07

Tak v dnešní době bych v žádném případě neuvažovala o té 16 GB variantě. Něco ti vezme systém a na takže ti zůstane cca 11 GB což je prostě málo pokud ho chceš aktivně využívat. Navíc bych se dívala spíš po 6s přece jen je o rok novější.

Evropská verze můžeš reklamovat jen v obchodě kde si koupila. Nezřídka sou s tím problémy hlavně pokud je to ta nejlevnější cena na trhu tak je to prakticky bez záruky. Pamatuju jednu sem jí říkala že ten obchod je děs. No hlavně že ušetřila 6 tácu a pak neměla ani jedno obchod skončil peníze nikde. Určitě si přečti recenze na daný obchod.

tereza.peci
Povídálka 11 příspěvků 30.07.18 22:16

Na první komentář radši ani nereaguji… hold někdo takový problém nemá, že nemusí řešit peníze… já tedy osobně i kdybych ty penize mela nedala bych 20 tisíc za telefon… mozna kdyby vám bylo tolik kolik me tak byste to resila taky… a za druhý kometář moc děkuju ;) recenze čtu, hlavně stejnak ho budu kupovat až tak za 3 tydny a tesne pred koupi budu vubec uvazovat jestli do toho jit;) Ale na recenze se dívám, pečlivě na všechny a všude, ještě jednou děkuji ;)

Uživatel je onlineVosma29
Kecalka 480 příspěvků 31.07.18 15:27

Ještě mě napadá pokud nemáš tolik peněz tak zkusit počkat na představení nových iphonů. Ty předchozí vždy zlevní. Ale jak sem psala radši bych jukla po 6s kvůli větší Ramce.

tereza.peci
Povídálka 11 příspěvků 31.07.18 18:05

Oukej děkuju ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >