Iphone - v čem je lepší než normální telefon?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

araw
Neúnavná pisatelka 16580 příspěvků 22.11.17 13:58
Iphone- v čem je lepší než normální telefon?

V čem je Iphone lepší než normální mobil? Přemýšlím o jeho koupi, ale pořád nevím :mrgreen: tak jaké má kvality? :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

zelená7
Ukecaná baba ;) 1072 příspěvků 22.11.17 14:01

Je super, to musím uznat, jednou jsem ho měla. Prostě nesrovnatelné. Ale vzhledem k ceně už do něj nejdu.

barrbucha
Kecalka 373 příspěvků 22.11.17 14:02

Přidávám se, taky nad ním uvažuji…jen proto, že jsem zatím zavařila každý telefon a bylo mi řečeno, že iphone by mě mohl stíhat… :mrgreen:

Loudy
Kecalka 310 příspěvků 22.11.17 14:02

Z mě má jedno velké a významné plus - neseká se! :palec: Samsung mi vždy po roce začal zlobit a po záruce byl skoro na odpis. :cert:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9164 příspěvků 22.11.17 14:03

Vyhovuje mi iOS, mam od apple i tablet a notas, hezky se to propojuje, líbí se mi jak vypadá :mrgreen: proste je pro mne příjemnější celkově. Mívala jsem dřív tel s android a uz bych ho zpět nechtěla.

Sany80s
Kelišová 6127 příspěvků 22.11.17 14:08

Protože už neexistuje na trhu téměř žádný jiný chytrý telefon(pokud chce člověk chytrý), který nemá android.

lasička1
Echt Kelišová 8011 příspěvků 22.11.17 14:11

Manžel má Iphone-ale např. v porovnání s Androidem mě přijde takový strohý. Kalendář je u Samsungu přehlednější. Kouknu na měsíc a hned vidím co ten den mám. U manžela je u dne tečka a je nutné na tečku najet a dole se objeví co ten den je. Možná to jde i jinak, ale zatím to neumíme. má ho chvíli. U Samsungu jsem viděla, že fotogalerie se řadí dle dní a fotky se dají dávat do alba. A tady jsou fotky v jednom chumlu. Telefonní sesznam opět strohý, u androidu takový barevnější.
Ale je pravda, že se mu mobil neseká, má bezproblémový signál. Hodně pracovně telefonuje.

Uživatel je onlineMalike
Extra třída :D 11604 příspěvků 22.11.17 14:16

@lasička1 iPhone nemám ale iPad..a i tablet od androidu..a já za sebe mám raději prostředí androidu než ios.

zuzu224
Extra třída :D 12607 příspěvků 22.11.17 14:16

S novym iOS v nicem…seka se dost a jsou o tom nekonecne diskuze na netu jak je novy iOS hrozny (v porovnani s predeslym). Mam ho a vim o cem mluvim. Jinak mne iOS vyhovuje, ale nedovolim si tvrdit, ze oproti Androidu se neseka…neni to pravda..
Takze rozdil je jen v tom co komu vyhovuje…

arinecka
Závislačka 4514 příspěvků 22.11.17 14:19

@araw Pro mně lepší operační systém, neseká se. Měla jsem Samsungy a vždy vydržel sotva do záruky, cca rok celkem ok a pak se začal strašně sekat, hrůza. U iphonu mi přijde že je vše přehlednější. Jiný bych už nechtěla, není to jen o značce, jak spousta lidí říká, je prostě dobrý no :mrgreen:

arinecka
Závislačka 4514 příspěvků 22.11.17 14:20

@zuzu224 Opravdu se ti seká? Mně se to ještě nestalo :nevim:

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 22.11.17 14:20

Operační systém mi přijde lepší na ovládání, přehlednější, rychlejší. telefony jako takové jsou podle mě kvalitnější, rozhodně mi vydržel víc než Samsung na podobné úrovni. Výhodou je propojení s notebookem, tabletem, což potřebuji k práci a s Androidem to bylo o nervy…

Tichošlápek
Echt Kelišová 9164 příspěvků 22.11.17 14:21

@lasička1 iPhone třídí fotky dle data, místa, obličeje. V základu. Pak si můžeš sama nastavit dalsi kritéria ;) chce to jen se na to podívat
@zuzu224 souhlasím, teď po upgradu je pomalejší, leze mi to na nervy

Havran007
Ukecaná baba ;) 1825 příspěvků 22.11.17 14:24

No měl jsem iphone a neseděl mi, znovu už bych do něj nešel. Vadila mi ta jeho nekompatibilita pomalu se vším. Já od mobilu moc nechci, tak mi vadí, že si ho člověk na návštěvě ani nenabije, hudba se do něj nahrávala strašně složitě, pokazil se youtube program a přes webový prohlížeč se na youtube nedalo dostat, pořád mě to odkazovalo na program, který nefungoval.. No momentálně jsem stejně nasraný na jeden androiďák..

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 22.11.17 14:26
@lasička1 píše:
Manžel má Iphone-ale např. v porovnání s Androidem mě přijde takový strohý. Kalendář je u Samsungu přehlednější. Kouknu na měsíc a hned vidím co ten den mám. U manžela je u dne tečka a je nutné na tečku najet a dole se objeví co ten den je. Možná to jde i jinak, ale zatím to neumíme. má ho chvíli. U Samsungu jsem viděla, že fotogalerie se řadí dle dní a fotky se dají dávat do alba. A tady jsou fotky v jednom chumlu. Telefonní sesznam opět strohý, u androidu takový barevnější.
Ale je pravda, že se mu mobil neseká, má bezproblémový signál. Hodně pracovně telefonuje.

Bude to tím, že s ním neumíte, což neber zle… ale fakt nemám ráda, když někdo něco hodnotí, aniž by to uměl ovládat, protože co píšeš není pravda :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

„Kazatel“ Klus se lidem začal zajídat: Nepolitikař a jen zpívej, vzkazují mu!

Najít tu správnou míru. To kdyby Tomáš Klus (32) uměl, nemusel by teď řešit,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama