IPhone Xr, ano nebo ne? Barva Červená/Bílá?

27.3.20 18:22

IPhone Xr , ano nebo ne? Barva Červená/ Bílá?

Dobrý den.. nejspíše si budu kupovat IPhone Xr a zajímalo by mě, jaký názor na tento mobil mají jeho uživatelé. A taky kdybych se pro něho rozhodla, nevím jestli si vybrat bílou nebo tu product red. Předem děkuji za informace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2498
27.3.20 18:24

Ja ho mam a je boziiii. Ty fotky? Absoulne top! Rozbil se mi iphone 7 a nemela jsem prasule na novej, pujcila jsem si firemni Huawei a byla to hruza. Proste jsem si nezvykla jako starej ajfonář. Pritel ma X a je taky super. Kazdopadne uz ho ma dyl, kupoval ho mezi prvními. Xr i xs jsou pecka proste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.20 18:28

@Micaella22 Dobřee.. děkuji. Taky si myslím, že to je hodně dobrej mobil. Muj příte má 7cku a říká že si myslí že to xr je na pár drobností stejný.. nemyslím si že to je pravda, to co říká. A jinak jakou máte barvu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
27.3.20 19:38

Ahoj, já mám taky Xr, jsem moc spokojena, přecházela jsem na nej z 6 plus a je o hodně rychlejší, fotí krásne, nemám co vytknout :palec: s barvou neporadím, já se rozhodovala mezi modrou a žlutou a vyhrála žlutá :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.20 22:33

@Lenii1 Děkuji mooc, co čtu recenze, všichni si ho vychvalují asi bude vážně hodně dobrý :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
699
30.3.20 18:28

Než ČR vem radši 11 o něco dražší ale lepší i foťák navíc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.20 18:43

@Vosma29 Za 20 000 to už by mě uplně ukamenovali…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama