IPL či jiný laser na odstranění chloupků na doma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 16.12.17 15:52
IPL ci jiny laser na odstraneni chloupku na doma

Ahoj

mate doma nektera holky IPL ci jiny"laser" na odstranovani chloupku na doma?

Nemam ani problem s nohama-tam mam chloupky svetle a jemne takze se ani vicemene neholim a ani by to tam nefungovalo.
Ale mam mensi problem s podpazim a hlavne s intimnimi partiemi.
Ani ne tak s klinem a trisly jako primo jak to rict slusne s pipinou :mrgreen: stydke pysky atd.
Proste mi to vadi a blbe se tam holi a jelikoz jsou tam fakt hrube a silne chloupky clovek se musi holit 3× tydne.
Byla jsem se zeptat ve dvou salonech. Prvni mi rekk ze se tech sezeni misi udelat x a vydrzi to treba 2 az 3 roky a v tom druhem me rekli to same s tim ze delaji max trisla ci predek ale ze vylozene popinu mi neudelaji ze se mi v ni nikdo hrabat nebude :mrgreen:

Tak me napadlo se zeptat jak funguje toto? Oni tady ty pristroje stoji od asi 10 000kc a vys coz me prijde dost a nerada bych aby to fungovalo jako epilator ze to vezme na povrchu a za 4 dny musite znovu.

Mam aj epilator a nezvladnu ani podpazi a trisla natoz pipinku :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

histep
Závislačka 2904 příspěvků 16.12.17 16:22

Nebereto jen na povrchu, spaluje to chloupek pod kuzi az ke korinku. Nez se ten chloupek vypali, musi se to oblikat nekolikrat. Ale pak to vydrzi, treba nohy jsem si delala loni na podzim naposledy a letos vubec nemusela delat. Mam doma IPL Lumii, ale teda na tyhle partie bych s tim fakt nesla. Ono jak je ta kuze tam tmavsi, tak to sakra stipe a pali. Uz kdyz si blikam na prechod mezi trislem a pyskem, tak je to masakr. Jako bliz bych to nedala, i kdyz mam obecne prah bolestivosti dost vysoko…

fifinka609
Kelišová 6915 příspěvků 16.12.17 16:31

Funguje to, ale musíš vydržet několik týdnů. V těchto partiích bych dala pozor hlavně na to, aby byly před tím ty chloupky dobře oholené. Když zůstane kus chlupu, to světlo ho jakoby spálí a může se tím popálit i kůže. A taky bych se předem zaměřila na odstín pokožky, jaký tam máš, aby ses vešla do tabulky.

SEHEREZADA35
Povídálka 15 příspěvků 16.12.17 16:33

Ahoj, já mám. Dostala jsem ho před třemi lety k Vánocům a jsem max spokojená. Předtím jsem chodila do salonu (Měla jsem podobný problém jako ty. Taky mi jinde chloupky skoro nerostou, ale podpaží a intim. partie jsem měla tvrdé tmavé chlupy) ale v tom salonu nebyly ani intimní partie tabu), ale muselo se chodit 6× po 4 - 6 týdnech. Stálo to celkem hodně peněz a ačkoliv slibovali trvalý efekt, vydrželo to půl roku a pak začaly chloupky růst a postupně sílit a do roka stav stejný jako na začátku. Domácí IPL (mám Philips Lumea Prestige) za mě super. Jednak si to sama uděláš pořádně a bez studu a ačkoliv je to snad slabší než ty drahé přístroje v salonech, efekt je ale stejný. Jen se to musí zpočátku aplikovat každé dva týdny. Ale po několika aplikacích chloupky přestanou růst. Pak se to musí zopakovat každé cca dva měsíce. Já na to někdy zapomenu a pak začnou, mrchy, zase postupně růst. Nicméně já ti doporučuji zainvestovat. Zezačátku se nelekej, vážně to trvá několik týdnů, než chloupky přestanou růst, ale pak budeš spokojená :-)

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 16.12.17 18:26

@histep @fifinka609 @SEHEREZADA35

Nohy a ruce mam svetle blond chlupy to je jasne ze to nepujde. Podpazi se da snadno obden oholit. Ale dole clovek musi tam i v protismeru aby to mel dohladka a vydrzi to jeden den pekny, pak uz je to neprijemne na dotek a je to videt takze ten treti den se clovek musi zase holit. Takze se holim tak 3 do tydne a je to vopruz.
A vam to vydrzi treba i dyl jak mesic uppne hladke jak kdyby jste zadne chloupky nemeli?

Mate odkaz na ty vase pristroje presne? Mozna po vanocich by mohli byt nejake slevy… :think:

Proto02
Ukecaná baba ;) 1347 příspěvků 16.12.17 18:42

Vmísím se do diskuze a budu čekat jako Zahradnice roku :-). Investovala bych, ale aby to fakt fungovalo. Mám chlupy černé a docela silné, taky bych se jich ráda zbavila. A jak je to se zarůstáním? Budu ráda, když fakt napíšete upřímně další zkušenosti a taky podrobně, jak to funguje, protože na webech je to letem světem. A též uvítám přímo typy přístrojů.

barrbucha
Kecalka 373 příspěvků 13.04.18 07:06

Také se přidávám! Mám v plánu kupovat ale nevím jaký přesně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 08:25

Zdravím, ja si koupila pred mesicem a neco domaci IPL od BabyLiss (nebo jak se to pise). Cely telo mam oblikany 3× (1× za 14dni), no a za me spokojenost. V podpazi je ubytek výrazný i zpomaleni rustu. V obličeji taky vidim pokrok, ale tam se to blbe aplikuje, jak tam sou kosti, musim se hodne snazit, aby stroj prilnul k obliceji a bliknuk (hlavne brada a pod nosem). Nohy a intimni partie, tam to zacina pomaloucku. Ale ja se ted holim jen pred tou IPL, ale treba na trislech vudim, ze sice rostou, ale mnohem pomaleji a nejsou tak husty. Takze ja jsem s tim spokojena. Hlavne su zvedava, jak dlouho pristroj vydrží. Jinak co se tyce stydkych pysku atd, tak tam je teda primo napsabo, ze tam se to pouzivat nesmi, ale az se zbavim chlupu okolo, tak to prubnu i tam :oops: Myslim, ze se tim vyrobce hlavne kryje v pripade nejakych problemu. :think:

Mazenka82
Kecalka 256 příspěvků 13.04.18 11:56

Já si vloni koupila od Philips a jsem moc spokojená. Sem tam jsou místečka, kde ještě trochu rostou, ale jinak fakt kde nic, tu nic :-) Skvěle mi to funguje hlavně na nohách, v tříslech také výrazně méně chloupků a slabších, totéž v podpaží. Jen na rukách tolik nemizí, ale to bude možná tím, že tam mám chloupky spíš světlé.

barrbucha
Kecalka 373 příspěvků 13.04.18 22:16
@Anonymní píše:
Zdravím, ja si koupila pred mesicem a neco domaci IPL od BabyLiss (nebo jak se to pise). Cely telo mam oblikany 3× (1× za 14dni), no a za me spokojenost. V podpazi je ubytek výrazný i zpomaleni rustu. V obličeji taky vidim pokrok, ale tam se to blbe aplikuje, jak tam sou kosti, musim se hodne snazit, aby stroj prilnul k obliceji a bliknuk (hlavne brada a pod nosem). Nohy a intimni partie, tam to zacina pomaloucku. Ale ja se ted holim jen pred tou IPL, ale treba na trislech vudim, ze sice rostou, ale mnohem pomaleji a nejsou tak husty. Takze ja jsem s tim spokojena. Hlavne su zvedava, jak dlouho pristroj vydrží. Jinak co se tyce stydkych pysku atd, tak tam je teda primo napsabo, ze tam se to pouzivat nesmi, ale az se zbavim chlupu okolo, tak to prubnu i tam :oops: Myslim, ze se tim vyrobce hlavne kryje v pripade nejakych problemu. :think:

A kolik tě stál? Ten Lumia je brutálně drahý, jako 10 tisíc se mi za to fakt dávat nechce, mě zatím stačí pinzeta, ale třísla a od pupku dolů je to… :roll: no hnus… A mám otázku, bolí to? Nebo co to dělá? Já na laseru nikdy nebyla…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 12:40

@barrbucha koupila sem ho kolem 4.600,–-. Puvodne sem chtela taky tu Lumeu, ale cena skoro dvojnasobna mě odradila (zvlášť, když sem. nevěděla jak a jestli to bude fungovat).

18verca
Stálice 80 příspěvků 06.05.18 18:20

Ahoj holky, plánuju si koupit IPL a chci se zeptat jak to funguje po a před.. četla jsem ze měsíc před a měsíc po nemuzu na sluníčko a tak, ale to mi přijde nemožné, leda ze bych to dělala v zime 8o jak tohle řešíte a děláte? :jazyk:

Pomka
Kelišová 7253 příspěvků 06.05.18 22:28

@18verca u těch kupovaných to tak asi nebude, jsou slabší. Ale je to jen můj názor. Když chodíš na IPL do kosmeťáku, tak tam bys fakt neměla na slunce, jak dlouho netuším, ale vím, že se na to fakt chodí přes zimu a v létě to nedělají. Aspoň tak je to tady.

Hanka1
Extra třída :D 13324 příspěvků 06.05.18 22:34

Mam Philips Lumea, kupovala jsem ho na Marianne dny, takze levnejsi o dvacet procent nez normalne. Po dvou letech nelituju investice, za jednu navstevu odchlupeni voskem cele nohy a trisla jsem dala 800,– v salonu, takze za rok se vynalozene penize vratily. Po dvou letech na lytkach skoro bez chlupu :potlesk: :potlesk:

18verca
Stálice 80 příspěvků 08.05.18 09:18

Asi taky zainvestuju a poridim si :think: čtu většinu pozitivních recenzi, samozřejmě jsou i negativních, ze to na někoho nefunguje, tak snad budu ten šťastlivec????

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama