Iqos cigareta na zkoušku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
naty365
Povídálka 15 příspěvků 24.04.19 14:11
Iqos cigareta na zkousku kdyz uz jednu mam

Zdravim takova otazka.. mamka mi poslala z nemecka ty bezdyme cigarety… no a tady jsem se dozvedela ze kdyz si to dam za zkousku dostanu 6 krabek k tomu… dnes ma dojit pan aby mi o tom neco rekl.. kourim to tak 2tyden.. a pred tydnem jsem se ptala na tu zkousku..me tak zajima kdyz mu reknu ze uz mam jeden tak dostanu to na zkousku s temi krabicky nebo to dostanu za plnou cenu? :lol:

Reakce:
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26628 příspěvků 24.04.19 14:28

Pokud tu první na sebe nemáš registrovanou tak si to můžeš na zkoušku vzít.

Dealer ti vytvoří registraci a zapůjčí ti přístroj na týden se šesti krabičkami Heets ( za 200,– )
Po týdnu si přijede přístroj vyzvednout a ty si od něj můžeš nový koupit nebo řekneš, že ti to nevyhovuje a nekoupíš nic (pokud už přístroj máš z Něměcka od mamky, je tedy zbytečné si pořizovat další)

Následně už ale budeš od dealera registrovaná, tak si pak na webu na svůj profil přiřaď přístroj co máš z Německa. Pro případnou reklamaci ať to máš registrované.

Snad by to s Německým neměl být problém a systém by ti to měl normálně vzít. :think:

Já jsem na Iqosu asi rok a půl a nemůžu si vynachválit. Mám teda přístroje dva, kdyby se s jedním něco stalo tak nevydržím bez kouření - nechci to riskovat :mrgreen:
Ale už jsem i dvakrát reklamovala, výměna zdarma v jakékoli trafice Gecco ihned na místě. Takže super! Ale jak jsem psala, musíš to mít na sebe registrované.

Kdybys měla nějaké dotazy, klidně se ptej. :kytka:

Ladie
Závislačka 4669 příspěvků 24.04.19 14:30

Tak nic neříkej, ne?
Dostaneš za 200,– na týden přístroj s několika krabičkami heets. Takže i kdybys ho po tom týdnu nechtěla koupit, tak budeš mít „cigára“ za hubičku :)

Ladie
Závislačka 4669 příspěvků 24.04.19 14:31
@FreeLady12 píše: Mám teda přístroje dva, kdyby se s jedním něco stalo tak nevydržím bez kouření - nechci to riskovat :mrgreen:

Moje řeč :mrgreen:

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26628 příspěvků 24.04.19 14:33
@Ladie píše:
Moje řeč :mrgreen:

Přesně tak…
Já to ještě dělám tak, že nahřívač nosím v kabelce jeden, ale holdery dva.. když je nějaká akce a chci si dát dvě za sebou venku tak nemusím čekat až se mi ta první nabije :pankac:

Každopádně cígo už nikdy… :pankac:

Ladie
Závislačka 4669 příspěvků 24.04.19 18:42

@FreeLady12 takhle to mam v tasce porad :D A muzu kourit jak chci :palec:

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26628 příspěvků 25.04.19 07:52
@Ladie píše:
@FreeLady12 takhle to mam v tasce porad :D A muzu kourit jak chci :palec:

Amen sestro :pankac: :D

Váš příspěvek
Reklama