Iqos- zdravější kouření

Anonymní
15.11.19 10:22

Iqos- zdravější kouření

Zvažuju, že si koupím iqos. Kamarádka díky němu přestala kouřit úplně. Má někdo podobnou zkušenost? Výhody x nevýhody? Díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

2737
15.11.19 10:32

Neznám nikoho, kdo by díky tomu přestal. Jen přešel z normálních cigaret na tohle. Peníze to stojí stejný. Tak leda, že to není tak úplnej humus jak cigarety.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
400
15.11.19 10:32

Podle me jedina vyhoda iqos je, ze ho muzes kourit v mistnosti, coz muze spis vest k tomu, ze budes kourit vic. Zdravejsi to neni.. Bohuzel pro kuraky neexistuje zadna „zdravejsi“ varianta :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13966
15.11.19 10:43

Zdravější mi to nepřijde, strašně to smrdí, otcim to kouří a určitě nepřestává, naopak toho vykouří ještě víc než normálních cigaret :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 10:44

Bývalý šéf to kouřil díky tomu, že kouřil i v autě a nesmrdí to tolik jak cigarety. Jinak říkal, že kouří normálně klasické, takže nepřestal. Chuťově je to jak když si dáte to pusy připálený popcorn. Taková divná pachuť. No někomu jedou někomu ne. Za mě nee, zkoušela jsem. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8524
15.11.19 10:44

Já jsem presla na iqos, omezila jsem kouření hodně. S iqos jsem neměla potřebu tolik kouřit. Před otehotnenim jsem přestala úplně a už neplánují vrátit se ke kouření. Fuj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3372
15.11.19 10:52

Já jsem před otěhotněním kouřila iqos a po dokojení ho budu kouřit zase. :)) Kouřila jsem s ním míň a chutnalo mi to. Mám to jako relax po celým dni a uspání dětí, že si dám tři cigarety. Ale určitě to není zdravější, jen míň škodlivé. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
500
15.11.19 12:55

Oproti cigaretám mi lidi kouřící iqosku nesmrdí. Sama jsem ji párkrát vyzkoušela, na klídeček, nesmrdím pak ani já :D Jestli to spasí něčí zdraví netuším, máme ji kvůli kose venku a normální cigáro už nemůžu dát do huby

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.11.19 16:18

Iqos je o 90-95% méně škodlivý, jsou na to studie. Určitě nekouří člověk víc, spíš méně, jsem Iqos partner a mám ve svém okolí hodně bývalých kuřáků, nyní Iqosáků. Velké plus je, že se člověk nazadýchává, nesmrdí. že je iqos cítit, to je, ale cigarety smrdí daleko víc :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
16.11.19 16:21
@Anonymní píše:
Iqos je o 90-95% méně škodlivý, jsou na to studie. Určitě nekouří člověk víc, spíš méně, jsem Iqos partner a mám ve svém okolí hodně bývalých kuřáků, nyní Iqosáků. Velké plus je, že se člověk nazadýchává, nesmrdí. že je iqos cítit, to je, ale cigarety smrdí daleko víc :poblion:

V USA již zemřelo několik stovek kuřáků ecigaret. V Evropě je již první „obět“: https://www.idnes.cz/…hranicni_knn

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.11.19 16:24

Apple ve svém App Storu zakáže všechny aplikace, které jsou spojené s užíváním elektronických cigaret, takzvaným vapováním. Technologická společnost se ke kroku rozhodla poté, co v posledních měsících na následky užívání e-cigaret zemřelo 42 lidí a dalším tisícům přivodily elektronické cigarety vážné zdravotní komplikace. Celkem bylo z obchodu společnosti odstraněno 181 aplikací, dodává zpravodajský web CNBC. (převzato z Info.cz - původní článek na CNBC https://www.nbcnews.com/…ore-n1082996?… )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13966
16.11.19 16:35
@Anonymní píše:
Iqos je o 90-95% méně škodlivý, jsou na to studie. Určitě nekouří člověk víc, spíš méně, jsem Iqos partner a mám ve svém okolí hodně bývalých kuřáků, nyní Iqosáků. Velké plus je, že se člověk nazadýchává, nesmrdí. že je iqos cítit, to je, ale cigarety smrdí daleko víc :poblion:

Smrdí, ačkoliv nejsem kuřák, tak mi víc vadí ten iqos než klasická cigareta. Vždyť to smrdí jak spálená guma :poblion: a ještě s tím každý otravuje v místnostech. Plus teda když to můžeš kouřit kdekoliv, tak tě to určitě nenutí přestávat, spíš naopak. Kuřák si 10× rozmysli jestli se oblece a půjde kouřit ven, s iqos přemýšlet nemusí, zapálí si kdykoliv má chuť. A když kouris iqos nejsi bývalý kuřák, pořád jsi kuřák, jenom kouris něco jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.19 18:42

Kdyby někdo chtěl kupovat iqos, po vložení tohoto kódu: ST6585PM dostanete 300 kč na další nakup ze stránek. Buď na kartony nebo třeba doplňky k iqos… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.11.19 08:29
@Prof. Farnsworth píše:
V USA již zemřelo několik stovek kuřáků ecigaret. V Evropě je již první „obět“: https://www.idnes.cz/…hranicni_knn

No, Iqos se v USA neprodává a kdyby jsi četl, je to po elektronických cigaretách, ty se plní liquidy. iqos obsahuje tabák :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.11.19 08:33
@Kriss Tina píše:
Smrdí, ačkoliv nejsem kuřák, tak mi víc vadí ten iqos než klasická cigareta. Vždyť to smrdí jak spálená guma :poblion: a ještě s tím každý otravuje v místnostech. Plus teda když to můžeš kouřit kdekoliv, tak tě to určitě nenutí přestávat, spíš naopak. Kuřák si 10× rozmysli jestli se oblece a půjde kouřit ven, s iqos přemýšlet nemusí, zapálí si kdykoliv má chuť. A když kouris iqos nejsi bývalý kuřák, pořád jsi kuřák, jenom kouris něco jiného.

Protože na cigaretový kouř jsi zvyklá odmala, smrdí fakt víc než Iqos. A ne, uživatel Iqosu není kuřák, neboť Iqos neobsahuje kouř a už z logiky Kouř= kuřák. :* A ne, fakt si kuřák 10krát nerozmýšlí, jestli si půjde zapálit, ještě stále mraky lidí kouří cigarety i doma, tudíž nikam nemusí a když si chce člověk zapálit, tak si bundu vezme a jde, to fakt od kouření nikoho neodradí. A pokud Iqos smrdí jak spálená guma, je to proto, že to dotyčný nečistí a má tam napálený tabák. Správně vyčištěný Iqos nesmrdí :kytka: Ještě doplním, ano, taky mi Iqos „smrdí“, nevoní po fialkách, ale pořád je to snesitelnější, než když vedle mě stojí kuřák s cigaretou. A co se zdraví týká, je opravdu méně škodlivý, pocítí to hlavně astmatici, alergici a lidé, co po kouření kašlají. Po iqosu ne. A nesmrdí pak oblečení, vlasy a pod. Ač je to stále škodlivé, je to stále návykové, tak je to bezesporu lepší, než kouřit cigarety. pro sebe i okolí. Není tu pasivní kouření nekuřáků a o to jde, neškodí to i těm druhým :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama