Iskra vo vzťahu - ako obnoviť?

Anonymní
23.1.20 21:38

Iskra vo vzťahu - ako obnoviť?

Drahé ženy, potrebujem poradiť :oops:
S partnerom sme spolu takmer 4 roky, mame rovnaké názory na život, podobne hodnoty. Svadba i miminko sú v plane. ALE, nejak sme stratili tu iskru vo vzťahu, nejaký sexuálny náboj :nevim:
Bud mam na sex chuť ja, alebo partner. Milujeme sa max 4× do mesiaca, začína nas to trápiť. Keď sme sa zoznámili, bolo to uplne inak. Je mi jasné že časom sa veci menia.
Podarilo sa vám znova oživiť sexuálnu príťažlivosť s partnerom? Môj muž je krásny chlap, športuje, stará sa o seba a mňa zo záhadného dôvodu nejak prestáva priťahovať :,(
Budem rada za každú radu.
(prosím anonym, partner vie moju prezývku tady)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2916
23.1.20 21:59

A co tě na něm přitahovalo na začátku? Občas ve slabé chvilce, když mě muž něčím naštve, si vzpomenu čím jsme si museli projít abychom byli spolu a naštvání mě přejde. Není to s tou jiskrou podobné? Podívat se na něho a vzpomenout si na tu vášeň na začátku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
23.1.20 22:01

No to je dost těžký radit a taky je to dost individuální pro každý vztah. Mě občas pomohlo začít cvičit, cítila jsem se lépe duševně i fyzicky a to se odrazilo i na mé chuti. Manžel zase vždycky ocenil změnu mé vizáže. Nicméně jo, po delší době může být útlum, ale je otázka co je důvodem. 4× měsíčně někomu může přijít málo, někomu akorát a někdo by byl šťastnej kdyby to měl aspoň jednou za měsíc… My s manželem máme taky období, kdy se jednomu chce a druhému ne, naučili jsme se ale dávat šanci i když třeba nálada není a vždycky jsme nakonec rádi, že se třeba nešlo spát… My spolu i celkově mnohem líp vycházíme, když jsme oba „spokojení“ takže si to hlídáme. Jinak jsme spolu 15 let a dítě se svatbou přišlo před rokem a půl. Já mám navíc to štěstí, že můj muž se mnou mluví a je schopen formulovat, co by potřeboval aby… A zároveň poslouchá, když mu to samé sděluji já. Což je podle mě taky dost podstatný aspekt vztahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama