Itálie - Bibione, Caorle nebo Lignano?

46
15.4.07 22:25

Itálie - Bibione, Caorle nebo Lignano?

Ahoj, v létě se chystáme na dovolenou do Itálie s dcerou (v té době jí bude 8 měsíců). Vybíráme mezi Bibione, Caorle nebo Lignanem. Představuji si apartmán (může u něho být i bazén) nedaleko od moře. Nehledáme žádný super luxus, ale pěkné, čisté, příjemné ubytování. Jestli máte někdo nějaký tip budu moc ráda. Dík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16.4.07 09:01

caorle

www.sole.cz

Ahojky ,máš tu odkaz na cestovku.my s ní jedem letos poprvé ,první týden Monfalkone (to hlavně kvůli dětem ) a druhý týden Caorle (vila los nidos) Švagr s nimi jezdí už pár let a jsou spokojení .Do toho Caorle jedou ted poprvé .Takže žádné super info zatím nemám .
Ale aspon pro představu.

Přeji dobrý výběr.

Majdalenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
16.4.07 10:34

uz jsem tu psala o Caorle Santa Margherite, viz. https://www.emimino.cz/modules.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
879
16.4.07 11:08

Ahoj,
my jsme byli v Caorle s půlročním mimi a byli jsme spokojení.Všechno je bezbariérové,cesta z ČR v pohodě.
Byli jsme ale první týden v září (přelom srpen,září) - to tam je nějaký festival pouličních divadel-bylo to úžasné!!!Taky cena apartmánů šla dolů.A na pláži byla tak 1/3 obsazenost (nedovedu si představit plnou sezonu 8O ).
Ubytování jsme měli v rezidenci Colombo - je to hned u moře - všechno bezbariérové,klimatizace a na střeše bazén s vířivkou,vlastní parkovací místo v podzemních garážích (to je ve It. dost důležité),apartmán dobře vybavený,4 výtahy, pekárna v přízemí.DOporučuji ji, bylo to jedno z nejsolidnějších ubytování.Měli jsme to přes cestovku v ČR,v lastu, nabízela ji italská agentura Lampo (www stránky nemám),kde jsme stejně brali klíče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
228
17.4.07 13:47

Ahojky, řešíme to samé. Caorle je krásné poklidné místečko s historickým centrem,když jsem tam byla sama moc se mi tam líbilo. Nakonec jsme,ale vybrali Bibione, cesta je kratší (sice o 1-2 hodiny, ale vyhneme se obchvatu Benátek),je tam víc koutků pro děti , hlavně na pláži, no a kdyby bylo špatné pošasí prý jsou tam lázně s krytým bazénem. Kamarádka tam byla s dětmi před 2 lety a je prý lepší si zařídit ubytování přímo přes hotel nebo apartmany přes telefon, vyjdeto až o několik tisícovek levněji. Vybírala na stránkách www.bibione.com
My to zřejmě uděláme taky tak ,ale necháme to na nějaký 2 týdny před odjezdem. Apolena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
16.4.16 12:16

Rimini

Dobrý den, rádi bychom letos poprvé vyrazili na 10 dnů do Rimini a našla jsem tuto stránku http://www.a-hotel.com/…alie/rimini/ . Zdá se, že se nemusí nic platit předem a že vše zaplatíme až na místě, ale bojíme se, aby tam pak pokoje rezervované opravdu byly. Máte s nimi někdo nějakou zkušenost? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
350
16.4.16 12:53

@atyna ahoj, zkus přímo italskou cestovku lampo.it, my jsme přes ně byli v Bibione i v Caorle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2529
16.4.16 13:44

@Evik16 Třeba se o postel budete dělit s uprchlíky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5550
17.4.16 20:20

@atyna my s rodinou jezdíme každým rokem do Lignana Sabbiadoro. A to už s ročním dítětem, ale vlastní dopravou autem. Byli jsme i v Bibione, ale tam teda moc hezky tak neni a přije mi to né tam úplně čisté. Ideál je Lignano pro nás 1 :palec: a nikdy bychom neměnili zvlášť pro dětičky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
560
21.4.16 16:48

Kolik tak cca stojí týden v Italii, jeden dospělý, jedno dítě do 6 let? Malej po tom hrozně touží, ale já se obávám, že to nedám dohromady :,( Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
851
2.5.16 12:14

Ahoj, prosím o srovnání pláží a vody v Carole x Bibione..Slyšela jsem že v Bibione nejsou např. záchody. Klidně i blízké okolí pláže a cokoliv Vás napadne - rozhodiji se mezi těmito dvěma místy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama