Itálie nebo Chorvatsko vlastní doprava

574
22.5.07 08:49

Itálie nebo Chorvatsko vlastní doprava

Ahoj holky,

koukala jsem jestli se to tu již neprobíralo a nenašla jsem nic.

Rozhodli jsme se, že by jsme jeli na dovolenou k moři vlastním autem. Připadá v úvahu Itálie nebo Chorvatsko. Nejvíc by se nám líbilo Řecko, ale to vlastním autem asi není moc dobré, nevím.

Zajímalo by nás, na kolik nás to vyjde všehovšudy s cestou a ubytováním.

Nemám vůbec představu za kolik tam ubytování seženeme a zda vůbec.

Předem děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

853
22.5.07 09:18

AHOJ VER..my také letos pojedeme asik autem k moři přímo chorvatsko oblast Pelješac, což je cca 1300km možná víc.Manžel cestu finanční náklady vyčíslil na cca 5000Kč a měli bysme jet cca 18hodin, ale jelikož je řidič sám tak budeme někde při cestě nocovat.Jinak ubytování bych si určitě zajistila předem, ale pokud ste jen dva a malé dítě bude se Vám shánět hoodně blbě..vím z vlastní zkušenosti, ale záleží na oblasti.Ubytování počítej cca 600-800Kč na den záleží jak seženeš.My sehnali 8/eur osoba dítě zdarma, ale to je fakt to jedno z nejlevnějších a také záleží, co od ubytování očekáváte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
333
22.5.07 09:27

dovolená

Ahoj,
vloni jsme byli v Chorvatsku.Bydleli jsme v penzionu,v dvoulůžkovém pokoji s přistýlkou, s polopenzí nás to vyšlo na 11500,–kč..Marťa byl zadarmo.Na benzin a dálniční poplatky jsme dali zhruba 5000,– Kč,něco na útratu.Myslím,že do 20000,– jsme se v pohodě vešli.Byli jsme v září,po sezóně a byla to paráda.Prázdný pláže,klid.Můžu jen doporučit.Letos určitě pojedeme zase,ale tentokrát se všema třema dětma,tak to vyjde trochu dráž,ale určitě levněji,než dovolená v Čechách.Bohužel.

Vlaďka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7366
22.5.07 09:53

levněji než v čechách? my jedeme do jeseníků, apartmán, asi 260 na osobu, dítě zdarma. a vloni jsme byli v krkonoších za myslím 150 na osobu. a cesta je taky levnější… počítáme na dovolewnopu se vším 10000. asi záleží, co člověk sežene, ale čechy mi přijdou levnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
333
22.5.07 12:48

dovolená

Mně to naopak přijde v Čechách strašně drahé.Když jsem hledala dovolenou podle mých představ - hotel s polopenzí nebo alespoň slušnou chatu,tak to vyšlo dráž než u moře.Třeba pronájem chaty na týden zhruba 10 - 15 tisíc,samozřejmě bez jídla.A moře u nás bohužel není ani v sebeluxusnějším hotelu.

Vlaďka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
853
22.5.07 14:31

Toto říkal manžel také a proto chce jet do ciziny o fous levněji je na Slovensku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20132
22.5.07 15:04

Sice teda nemám vlastní zkušenost, ale zrovna dneska jsem narazila na jeden odkaz http://www.valsa.cz/
a mají tam pronájmy domků / apartmánů v Chorvatsku a některý docela levný, vyplatí se to určitě pokud vás pojede víc … kolega tam objevil nějaký dům pro 8 lidí, který byl za 45Eur/den, tj necelých 6Eur/den na osobu, což je úžasný. Jen kdyby to nebyla taková dálka a my měli auto, tak určitě jedeme třeba s rodinou sestry, s kamarády apod

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama