Italie Záři 2021

Anonymní
16.9.21 11:39

Italie Zari 2021

Ahoj vsem. Na konci zari se chystáme do Italie (Lago di garda) a chceme se zeptat, jak moc se kontroluji testy? Je potreba test i v restauraci na zahradce? Diky vsem za aktualni informace.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
97
16.9.21 12:21

Ahoj teď sem v Itálii a nic po nás nikde nechtěli.. Jsem konkrétně v Rosolina Mare oblast Benátsko.. Byly sme i v Benátkách a větších městech a nic nechtěli. Jenom v Rakousko po nás chtěli v kavárně a namátkové kontroly na rakouských hranicích.
Takže úplně v klidu, jen roušky..užijte si to :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1519
16.9.21 14:20

V Italii zadne kontroly, ani na hranicich, v Rakousku jo, pokud zastavute, kontroluji v gastru..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.21 15:22

Dekuji a jak je to prosim s cestou domu? Prejezd hranice italie-rakousko. Musime se nechat otestovat aby nas pres hranice pustili domu?

• Citovat
  • Nahlásit
22.9.21 12:22

Před tejdnem jsem se vrátil. Nikde po mně nikdo nic nechtěl, s výjimkou muzeí - tam chtěli všude vidět „green pass.“ Prostě si stáhni do mobilu aplikaci Tečka a tam jim ukážeš ten QR kód. A nebo si vytiskni očkovací certifikát.
A jak píší výše - Rakousko proletět, jak rychle to jen jde. ;)

EDIT: Ne, nikdo mě nikde nestavěl, ani na hranicích. Možná bych ještě pro jistotu koupil předem přes internet Brenner pass. S ním jsem pak jen najel vlevo, zvedla se závora a rychle pryč. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat