IUI, dlouhé krvacení a těhotenství ?

20
7.1.21 17:15

IUI, dlouhé krvacení a těhotenství ?

Dobrý den, dnes mě doktor z CARu vyděsil. 30.11.jsem byla na IUI. 16.12. začala krvácet, krvácím doteď, včera jsem byla na vyšetření po ultrazvuku nic vážného. Dnes jsem volala pro vysledky z krve a hcg 51,6 U/I. Tak mě okamžitě poslal do nemocnice na ověření probíhajicího potratu nebo mimiděložní těhotenství. Dle ultrazvuku vše v pořadku a nic mi nepotvrdili zitra mam přijet znovu na krev a popř. další vyšetreni. Tak jsem zmatená, jsem těhotná nebo ne? Proč pořad krvácím/ dle doktora je to špinění. Nesetkal se s tím někdo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
547
7.1.21 18:04
@Amare94 píše:
Dobrý den, dnes mě doktor z CARu vyděsil. 30.11.jsem byla na IUI. 16.12. začala krvácet, krvácím doteď, včera jsem byla na vyšetření po ultrazvuku nic vážného. Dnes jsem volala pro vysledky z krve a hcg 51,6 U/I. Tak mě okamžitě poslal do nemocnice na ověření probíhajicího potratu nebo mimiděložní těhotenství. Dle ultrazvuku vše v pořadku a nic mi nepotvrdili zitra mam přijet znovu na krev a popř. další vyšetreni. Tak jsem zmatená, jsem těhotná nebo ne? Proč pořad krvácím/ dle doktora je to špinění. Nesetkal se s tím někdo.

A krvacis hodne? Zalezi zda se HCG bude zvysovat ci snizovat… pokud snizovat, tak jde o potrat. Ja mam to sama… HCG mi jde pomalu dolu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
7.1.21 20:39
@hihi22 píše:
A krvacis hodne? Zalezi zda se HCG bude zvysovat ci snizovat… pokud snizovat, tak jde o potrat. Ja mam to sama… HCG mi jde pomalu dolu

Teď je to už slabší, na začatku to bylo silnější, ale teď slabší, zitrajdu znovu na krev a kdyby se to zvyšovalo tak je nějaká možnost… mě mi to u vaš líto… tímhle by si neměl projít nikdo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat