IUI - jak dlouho před musí muž odevzdat sperma?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.19 10:16
iui jak dlouho před musí muž odevzdat sperma

Zdravím..mely by jsme jit na druhy pokus iui ale trosku se nam to komplikuje.. manzel nedostane volno v práci tak nas zajímá, jestli je tedy realne ze by vzorek pripravil treba v 7 ráno a ja to pak kolem 8 hodiny dala do laborky je to realne vubec?? nebo musi byt naprosto cerstve?? já vubec nevim jak to chodi protoze minule iui bylo dost narychlo.. sly jsme na utz s tim ze manzel se mnou vzdy chodi a myslely jsme ze nic nebude a nakonec bylo tak jsem hned dostala injekci a manzel dal vzorek hned na gynde :D a hned jsme to daly do laborky ale jak je to normalne a zda by vadilo třeba že to bude takhle brzy to vubec nevim :,(

Přečtěte si článek: Intrauterinní inseminace IUI

Reakce:
Adulka24
Kelišová 6874 příspěvků 08.04.19 10:28

ahoj, ta hodina je fakt maximum, nejlíp, abys to tam dovezla do pul hodiny ;) akorát nevim, zda to od tebe prijmou? U nas musel jit vždy chlap a prokazat se obcankou ;)

KamisB
Kelišová 6902 příspěvků 08.04.19 10:40

hele u nás chodil partner na 7:30 na odběr a já na šla na řadu až v za dvě hodiny kdy to stříkli.
Ale pokud to myslíš tak že by vzorek byl z domova, tak to se musíš domluvit v konkrétním CAR každý to má jinak. Mají i své zkumavky a doručení asi fakt max ta hodina.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.19 10:58

nechodim do caru,dela nam to primo moje gyndarka,ano minule jsme dostaly specialni nadobku apod ale prave to jsme tam byly spolu a u nas to standartne je tak ze si davame vzorek rovnou do laborky sami z domova jen prave jsem nevedela jak to je.. asi to spis nevidim protoze ja nejsem schopna driv jak za hodku a on bude od tech 7 proste pryč uz tak to asi nechame hold no nic vic s tim nevymyslime..je pravda ze po nas taky chtely obcanku minule v laborce a pak i podpisy u kazdeho iui.. tak to asi neklapne ..achjo.. :(

Váš příspěvek
Reklama