IUI, kolikátý pokus vám vyšly //

Anonymní
27.7.13 22:22

IUI, kolikátý pokus vám vyšly //

Na kolikátý pokus Vám vyšlo IUI? U nás je to tak, že manžel je v pořádku, já jsem „průměrná“, všechna vyšetření mi vyšla OK, až na jedno odstraněné ložisko zpropadené endošky… Inseminaci věřím :), mám pozitivní přístup.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
27.7.13 22:28

Druhý! Vlastně třetí, kdysi dávno manželovým - nic. TEď s dárcem na podruhé. Držím palec! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
305
27.7.13 23:34

Mne dvakrat na treti pokus:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
927
27.7.13 23:44

Nám na druhý pokus, ale s rozestupem 5 let :palec: :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1619
28.7.13 00:05

Nám na první pokus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
845
28.7.13 08:23

Nám na třetí pokus :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16908
28.7.13 08:24

První pokus, takže určitě neztrácej naději :srdce: někdo říká, že je malá úspěšnost, ale ono jde hlavně o načasování-pregnyl-iui a kvalitu spermií ;)
držím palečky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Malvajs
28.7.13 08:38

Nam taky prvni, a jeste to navic vypada, ze po nem doma, protoze je to trosku mensi. Potvrdi mi to ted v utery snad :-) Drzim palce at se brzy zadari :mavam:

• Citovat
  • Upravit
797
28.7.13 08:50

Na druhý pokus i když byl spermiogram horší, držím palečky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
893
28.7.13 09:35
@Anonymní píše:
Na kolikátý pokus Vám vyšlo IUI? U nás je to tak, že manžel je v pořádku, já jsem „průměrná“, všechna vyšetření mi vyšla OK, až na jedno odstraněné ložisko zpropadené endošky… Inseminaci věřím :), mám pozitivní přístup.

první :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13059
28.7.13 09:53

Já jich mám bohužel již 6 a nic, ale já jsem asi zakletý případ. Jinak jsme oba ok, spermiogram v pořádku… Ale hezky se čte, že to taky někomu vychází. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.7.13 19:36

Děkuji, to dodá pozitivní náladu a přístup :-), manžel by měl mít kvalitu super, ve čt jdeme ještě jednou na spermio a pak IUI, pokud mi dorostou folíky, nemám tento cyklus žádné prášky. Doufám, že to načasují dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
239
29.7.13 22:19

Ahojky, nam se IUI zadarilo napoprve, po roce a pul snazeni ( komplikace - nepravidelna ms, cysty ) jsme prisli na druhou konzultaci do CAR pro vysledky testu a folik 22m, spermio dle Mudr. excelentni, takze hned pregnyl, druhy den inseminace a po 16 dnech 400 jednotek hcg v krvi. Tak uz jen aby to vse pokracovalo stejne hladce a bezproblemove ;-) Drzim palecky vsem :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3931
29.7.13 22:24

Sem ráda, že sem narazila na tuhle diskuzi, ted v srpnu nás čeká první IUI a předpovídaná 10% úspěšnost mi moc nadějí nedávala, ale vidím, že to celkem funguje :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1474
30.7.13 16:07

@mammy ahoj já se přidám mě tenhle měsíc čeká první iui potom v zaří ivf my se snažíme osm let a nic bez clostilu nemám ovulaci a konečně mi ted v dubnu přišli na štítnou žlázu v caru ihned nasazen letrox a konečně jsem to dostala bez špinění které trvalo i několik dní před menstruací ted mám nasazený clostil od druhého do šestého dne cyklu a 8.8 jedu na ultrazvuk pak pregnyl a iui partner má trošku línější sperma ale už se mu to zlepšuje tak tomu moc nedávám :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama