IUI leden 2022

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
225
8.1.22 17:16

IUI leden 2022

Ahojky holky,

čeká tu některou z Vás v brzké době IUI? :-)

Snažíme se s partnerem rok a půl o mimčo a za tu dobu ani jeden záblesk zadaření. Partner před rokem spermio ok. Tak jsem si dala předsevzetí na rok 2022, že letost otěhotním! :lol: Rozhodla jsem se to tedy začít již nějak řešit - zatím spíš vyšetřeními, abych zjistila, kde je zakopaný pes. V pondělí mě čeká první vyšetření - vyšetření vejcovodů. Jsem z toho trochu nervózní, doktor říkal, že to vůbec nebolí, ale co jsem četla ze zkušeností holek, tak nevím nevím :mrgreen: Brala jste některá s sebou partnera jako psychickou podporu za dveřmi a nebo jste to zvládly samy? :andel:

Za 14 dní mě pak čeká krev pro hormonální profil a imunologii. Nevíte kolik berou ampulí krve? Abych věděla, jak moc přes den pít :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
81
9.1.22 22:27

Ahojky přidej se do diskuze IUI 2021 tam je nas hodně 🌺 já mám za sebou 6× IUI teď už mě čeká v únoru IVF. Ale nemáš se čeho bát je to rychlovka. Na průchodnost mě uspali a nic jsem necítila. Jinak samotné iui je u každého jinak já jsem nic necítila a vždy jsem za chvíli odchazela domu 🌺

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
10.1.22 10:34

@Denca2021 Ahojky děkuji za zprávu. Mě zatím čeká vyšetření vejcovodů a za 14 dní krev, pak se uvidí. Snad to tím roztokem proštouchnou a nebude iui ani ivf potřeba :andel: ale uvidím noo, tak se raději už zajímám dopředu, jak iui probíhá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
705
10.1.22 15:34

@Bazalka123 tak co vyšetření? mě to nebolelo, cítila jsem jen tlak v podbříšku a to bylo všechno. Ale jak už psala @Denca2021, tak se přidej do skupiny IUI 2021 a nebo IUI 2022 :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
10.1.22 16:45

@Linusren Ahojky, vyšetření dnes vůbec nebolelo, tak jsem ráda :andel: Přesně jak píšeš, cítila jsem chvilkami jen nepatrný tlak :-) Vše je v pořádku, tak se mi docela ulevilo. Vejcovody průchozí, hodně vajíček, sliznice ok, ovulace bude prý někdy ve čtvrtek :andel: Tak snad se to pořádně „prošťouchlo“ a zadaří se. Pokud ne, tak za cca 14 dní na krev pro imuno a pro hormonální profil :)

A co ty? Jak dlouho se snažíte a co máš vše za sebou? :-))

Děkujii, přidám se tam :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
705
11.1.22 14:26

@Bazalka123 budeme se snažit už skoro 2 roky a z vyšetření máme za sebou asi vše. Nic nám nenašli :).. tak to je dobře, že nic nenašli! buud držet palce, aby to pomohlo a šlo to samo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
11.1.22 14:29

@Linusren tyjo, já to prostě nechápu :nevim: :mrgreen: jak je to možné, že je pár zdravý a tak dlouho se snaží :roll:

A jak jste s partnerem staří - jestli se mohu zeptat?🙈 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
705
11.1.22 14:35

@Bazalka123 my to taky nechápem.. ani jsme jeden z nás nikdy neměl s ničím problémy (vím, že to nezaručuje to, že jsme ok), ale víš jak to je.. letos nám oběma bude 32, takže ještě nejsme až tak starý :mrgreen: ovulaci mám, ms pravidelnou, přítel spermio v pořádku, genetika bez problému, imuno a hormonální profil taky ok. Nevím co víc chtít :roll: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
11.1.22 14:44

@Linusren joo tak to jste ještě mladí. Je to hrůza, že v dnešní době i zdravé páry mají problém :nevim: a podstupujete už iui nebo zatím dáváte naději v přirozený proces?🙈 😊

Já asi i verim něčemu mezi nebem a zemí, osudu a přírodě a s tím související numerologii, kdy jsem byla v roční vibraci 7 a to je prý úplně v pořádku, že jsem neotěhotněla, že to není rok, který by byl nakloněn početí :mrgreen: no akorát když jsem se ptala, kdy bude úplně nejidealnejsi roční vibrace pro početí, tak prý za 4 roky, tak to máme před sebou asi kus práce s partnerem :lol: nicméně ženy těhotní i v jiné roční vibrace, tak neztracím naději :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
705
11.1.22 14:48

@Bazalka123 a vám je kolik?
ted ve čtvrtek budeme podstupovat 3. pokus IUI :) tak věřím, že se říká do třetice všeho dobrého a zlého a ty dvojky přinesou to vytoužené mimčo :hug:

neříkám, že tomu nevěřím a ani věřím, ale souhlasím s tím, že to prostě přijde v pravou chvíli a tělo nebo příroda moc dobře ví, kdy ta pravá chvíle je.. no a holky na diskotékách, co se pomalu otřou o někoho a jsou těhotný, na ty to neplatí :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
11.1.22 14:53

@Linusren mně je 24 a partnerovi 33😊

Jo je to pravda, asi není ještě ten správný čas, důležité je, že jste oba zdraví a je to jen o čase, než se zadaří. Jen je nefér, že někomu se zadaří hned a někdo musí čekat takhle dlouho :?

Joo to určitě už musí vyjít :srdce: kdy máš termín 3. pokusu?😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
705
12.1.22 08:46

@Bazalka123 termín třetího pokusu máme zítra :potlesk:
tak to jste taky mladí! Hlavně ty teda :mrgreen:.. jo no, není to úplně fér ale s tim nic nenaděláme. Člověk musí myslet pozitivně :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
16.1.22 00:03

Ahoj, už skoro rok čtu vaše příspěvky a konečně jsem se odhodlala přidat. Nikdy bych nečekala, ze i já,,zdravá holka’’ budu řešit takový problémy. Ale můj partner má pomalé spermie a už skoro rok nemůžeme otěhotnět. V pátek jsme byli na poprvé na klinice a čekáme na možnosti. Z předchozího vyšetření víme, že spermie jsou pomalé. V únoru jdu na krev hormony. Na jednu stranu se moc tesim s na druhou mám strach z injekci. Nevíte, jestli si je musím píchal ikdyz já jsem v pořádku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
705
16.1.22 08:10

@PetraBe ahoj :mavam: pojd se pridat do skupinky IUI 2022 :) tam nas je vic.. jinak na pomalejsi spermie by vam mohli zkusit doporucit nejake vitaminy ci leky si myslim, ale zkusenost s tim nemam.. jinak co se tyka injekci, podle me vetsinou si tu injekci zenska pichne, ale uz se mi stalo, ze mi daly sestricky primo v CAR a to je malinkata jehlicka, neni se ceho bat. Dava se do bricha, muze ti ji teoreticky pichnout i pritel :) ono jde o to, ze tou injekci se podpori ovulace, aby probehla - laicky receno :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat