IUI první informační schůzka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.17 21:12
IUI první informační schůzka

Ahoj, zítra jdeme na první informační schůzku k IUI. Budeme podepisovat souhlas atd. Vůbec netuším na co se mám ptát. Máte nějaké rady, zkušenosti na co si při tom dát pozor? Prosím anonym osobní. Děkuji

Reklama

Reakce:

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 20.12.17 22:06

IUI v podstatě nic moc slozitýho není.. proste si doma 24 hod před IUI píchneš injekci na vyvolání ovulace a další den ti zavedou spermie. Snad bych se ptala na cenu, na případnou stimulaci pro zvýšení šancí a na partnerovo spermiogram, jestli to má smysl.. pro IUI je potřeba alespoň jakž takž spermiogram, s hodně blbým spermio to nemá smysl

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.17 22:52
@Kristy90 píše:
IUI v podstatě nic moc slozitýho není.. proste si doma 24 hod před IUI píchneš injekci na vyvolání ovulace a další den ti zavedou spermie. Snad bych se ptala na cenu, na případnou stimulaci pro zvýšení šancí a na partnerovo spermiogram, jestli to má smysl.. pro IUI je potřeba alespoň jakž takž spermiogram, s hodně blbým spermio to nemá smysl

Dává se injekce na vyvolání ovulace? Já myslela, že je to bez hormonů a pro tělo relativně neškodné.

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 20.12.17 22:55

No já ji měla pokaždý, vzhledem k tomu že by se měla trefit přesná doba ovulace, ono on doby kdy si pichnes tu injekci, tak do 24 hodin se vydává vejce na cestu. Jestli ti to udělají bez toho nevím, je to možný..každopádně to snižuje rozhodne šanci.. jedna injekce dle mě není tak hrozná, navíc to není stimulace..jen hormon na prasknutí vajíčka

Peczka
Extra třída :D 13171 příspěvků 20.12.17 23:41

Ja mela IUI bez stimulace. Kdyz jsem tam sla, vajicko uz lehce zovulovalo. Neplatili jsme nic. Cele IUI trva chvilicku, pak jsem tam jeste musela byt 20 min.
Ono to zalezi jake vysledky mate. Nas doktir rikal, ze nejlepsi je to v cela prirozenem cyklu, ale pokud by bylo treba, nebranim se ani stimulaci. Oni vam tam po precteni vasich vysledlu reknou co a jak.

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 20.12.17 23:56

Mně zase doktor říkal, ze bez stimulace to v podstatě nemá ani smysl.. tak co doktor to jiný názor :nevim: taky asi zalezi na spermiogramu, normálně bývá šance kolem 15%.. já druhé IUI nestimulovala a spermiogram byl astenospermie a MUDr mi řekl ze bez stimulace a s tímto spermiogramem byla asi osmiprocentní šance, což je dle mě skoro nic..

Peczka
Extra třída :D 13171 příspěvků 21.12.17 13:10

@Kristy90 prave zalezi na vysledcich partneru. My mame spermio na 1, ja 1 cyklus neovulovala, mam nizsi amh a vyssi fsh, tak me gyndarka poslala do car. Tam mi dontor rekl, ze z 1 cyklu nelze usoudit anovulacni cykly a fakt dalsi cyklus se mi uvolnily 2 vajicka, sliznice pekna. Fakt zalezi jale maji oba vysledky a podle toho doktor usoudi, jestli stimulovat nebo ne. Ja se teda chci po novem roce domluvit, jestli by mi dal neco po iui na podporu. Mela jsem slabou carku a pak slabla a prisla MS. Tak mozna tomu trosku pomoct, at se udrzi.

Kristy90
Kecalka 178 příspěvků 21.12.17 20:10

@Peczka ano souhlasím, zalezi to na výsledcích. Na to udržení se dává utrogestan :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

„Kazatel“ Klus se lidem začal zajídat: Nepolitikař a jen zpívej, vzkazují mu!

Najít tu správnou míru. To kdyby Tomáš Klus (32) uměl, nemusel by teď řešit,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama