Intrauterinní inseminace (IUI) složení injekce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.18 22:34
IUI složení injekce

Ahoj, plánujeme, že zkusíme IUI. V CARu jsem se náhodně dozvěděla, že se před IUI aplikuje injekce obsahující pravděpodobně gestrogeny. Neznáte někdo složení této injekce a jaké s tím máte zkušenosti (změna cyklu, nevolnosti, tloustnutí, atd.)? Prosím anonym citlivé téma.

Reakce:
histep
Závislačka 3659 příspěvků 10.01.18 22:45

Gestrogeny neexistuji. Jsou bud estrogeny (prvni pulka cyklu) nebo gestageny (druha pulka cyklu). To co si piches pred IUI bude zrejme Pregnyl, obsahujici gonadotropin hCG, tehotensky hormon, ktery zpusobi dozrani vajicka a prasknuti folikulu, tedy dojde k nacasovane ovulaci do 36 hodin od pichnuti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.18 22:53

@histep to bude asi ono. Já se v tom vůbec nevyznám a v CARu moc informací nepředávají. Když bych se přímo nezeptala jestli se před IUI něco podává nic by mi neřekli.

suvik
Nadpozemská drbna 26504 příspěvků 11.01.18 03:47

Po Pregnylu tloustnout nebudes, nevolnosti jsem nemela, ani zmeny cyklu. Bez nej to smysl stejne nema, resp. zkusit se to muze, ale dost si snizujes sance, ze stihnes spravne nacasovani IUI.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15537 příspěvků 11.01.18 06:18

Je to jednorazove podani, takze vedlejsi ucinky nehledej. Bez nez ma IUI zcela stejnou uspesnost jako domaci snazeni.

Pavouček1994
Echt Kelišová 7512 příspěvků 11.01.18 06:45
@Anonymní píše:
Ahoj, plánujeme, že zkusíme IUI. V CARu jsem se náhodně dozvěděla, že se před IUI aplikuje injekce obsahující pravděpodobně gestrogeny. Neznáte někdo složení této injekce a jaké s tím máte zkušenosti (změna cyklu, nevolnosti, tloustnutí, atd.)? Prosím anonym citlivé téma.

mě bylo po každé injekci pregnylu hrozná zima :D dr to nechápal :D ale tady jsem pár děvčat potkala, které měli to samé. měla jsem asi 7 injekcí (7× iui)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.18 08:58
@suvik píše:
Po Pregnylu tloustnout nebudes, nevolnosti jsem nemela, ani zmeny cyklu. Bez nej to smysl stejne nema, resp. zkusit se to muze, ale dost si snizujes sance, ze stihnes spravne nacasovani IUI.

Ahoj, jo myslela jsem si že bez injekce to nemá moc smysl. Jen mě zajímají zkušenosti a jak moc to rozhodi cyklus a celé tělo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >