Reklama

Intrauterinní inseminace (IUI) složení injekce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.18 22:34
IUI složení injekce

Ahoj, plánujeme, že zkusíme IUI. V CARu jsem se náhodně dozvěděla, že se před IUI aplikuje injekce obsahující pravděpodobně gestrogeny. Neznáte někdo složení této injekce a jaké s tím máte zkušenosti (změna cyklu, nevolnosti, tloustnutí, atd.)? Prosím anonym citlivé téma.

Reklama

Reakce:

histep
Závislačka 3260 příspěvků 10.01.18 22:45

Gestrogeny neexistuji. Jsou bud estrogeny (prvni pulka cyklu) nebo gestageny (druha pulka cyklu). To co si piches pred IUI bude zrejme Pregnyl, obsahujici gonadotropin hCG, tehotensky hormon, ktery zpusobi dozrani vajicka a prasknuti folikulu, tedy dojde k nacasovane ovulaci do 36 hodin od pichnuti.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.18 22:53

@histep to bude asi ono. Já se v tom vůbec nevyznám a v CARu moc informací nepředávají. Když bych se přímo nezeptala jestli se před IUI něco podává nic by mi neřekli.

suvik
Nadpozemská drbna 26427 příspěvků 11.01.18 03:47

Po Pregnylu tloustnout nebudes, nevolnosti jsem nemela, ani zmeny cyklu. Bez nej to smysl stejne nema, resp. zkusit se to muze, ale dost si snizujes sance, ze stihnes spravne nacasovani IUI.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15372 příspěvků 11.01.18 06:18

Je to jednorazove podani, takze vedlejsi ucinky nehledej. Bez nez ma IUI zcela stejnou uspesnost jako domaci snazeni.

Pavouček1994
Echt Kelišová 7512 příspěvků 11.01.18 06:45
@Anonymní píše:
Ahoj, plánujeme, že zkusíme IUI. V CARu jsem se náhodně dozvěděla, že se před IUI aplikuje injekce obsahující pravděpodobně gestrogeny. Neznáte někdo složení této injekce a jaké s tím máte zkušenosti (změna cyklu, nevolnosti, tloustnutí, atd.)? Prosím anonym citlivé téma.

mě bylo po každé injekci pregnylu hrozná zima :D dr to nechápal :D ale tady jsem pár děvčat potkala, které měli to samé. měla jsem asi 7 injekcí (7× iui)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.18 08:58
@suvik píše:
Po Pregnylu tloustnout nebudes, nevolnosti jsem nemela, ani zmeny cyklu. Bez nej to smysl stejne nema, resp. zkusit se to muze, ale dost si snizujes sance, ze stihnes spravne nacasovani IUI.

Ahoj, jo myslela jsem si že bez injekce to nemá moc smysl. Jen mě zajímají zkušenosti a jak moc to rozhodi cyklus a celé tělo.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >