IUI v Plzni

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 01:29
IUI v Plzni

Ahoj, snažíme se o mimčo 2 roky a jelikož má manžel horší spermiogram, tak nám byla doporučena metoda IUI.
Máte zkušenost s nějakou klinikou v Plzni?
A jak dlouho od objednání jste šli na IUI?

Reakce:

maaarkeeet
Kecalka 260 příspěvků 31.08.18 07:30
@Anonymní píše:
Ahoj, snažíme se o mimčo 2 roky a jelikož má manžel horší spermiogram, tak nám byla doporučena metoda IUI.
Máte zkušenost s nějakou klinikou v Plzni?
A jak dlouho od objednání jste šli na IUI?

Ahoj, ja chodola na IUI do Natalartu v Cernicich, po prvotni konzultaci jsme hned dalsi cyklus sli do IUI. Kamaradka chodila do Smetanky a tusim, ze to meli take tak.
Ale ani jedne nam IUI nepomohlo (ja 4 pokusy, kamoska 2) u me zadny problem nenalezenn a u kamosky byl jen problem v nepravidelne MS. Jinak jsme byly obe spokojene ;)

Belem
Nováček 8 příspěvků 31.08.18 07:54

Ahoj, já chodila do Smetanky a po vstupní konzultaci nám bylo hned nabídnuto IUI, vyšel nám hned druhý pokus, měli jsme asi obrovské štěstí, hned dvojité - dvojčata ????U mě, ani u manžela žádný problém nenašli. Jen doktor mi moc sympatický nepřišel, ale to je jen můj osobní názor, člověk v téhle chvíli vydrží vše a v pondělí ty mé dva poklady vedu poprvé do školky ???? přeju hodně štěstí

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 10:27

Děkuji. A na tu vstupní konzultaci jste šli s partnerem? Jak jste na ni byli dlouho objednání?
Jde mi o to, že si chci dát ještě nějaký měsíc šanci, ale nechci pak jeste půl roku čekat, než mě vezmou. Tak abych to nějak zkombinovala

Belem
Nováček 8 příspěvků 31.08.18 13:33

Už si nepamatuji jak dlouho to trvalo, ale určitě to nebyly měsíce, tuším, že nás objednali hned na ten další týden, bylo to rychlé a je třeba jít s partnerem, abyste u toho byli oba, ptají se i na rodinné dispozice, nemoci

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 14:40

@Belem děkuji

maaarkeeet
Kecalka 260 příspěvků 31.08.18 16:21

U nás čekání na prvotní konzultaci trvalo dlouho. Objednávaka jsem nás na konci února a šli jsme na konci dubna. V květnu potom hned byla IUI. Jinak jdi s partnerem, nejen že bude dr. vše vysvětlovat, ale budou vám brát i krev. Zároveň není nikde psáno, že jakmile jsi v evidenci, musíš tam chodit měsíc co měsíc ;) já měla IUI v květnu a červnu, červenec-září jsme to nechali na přírodě, říjen a prosinec další IUI ;) mezitim v lustopadu jsem tedy byla na HyCoSy. A v lednu jsme se už potom domluvili na IVF.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 21:49

@maaarkeeet a kde jsi prosím konkrétně byla ty?
Jinak já chci zkusit jen IUI. Pokud to nepůjde, tak to necháme na přírodě.

maaarkeeet
Kecalka 260 příspěvků 31.08.18 21:59
@Anonymní píše:
@maaarkeeet a kde jsi prosím konkrétně byla ty?
Jinak já chci zkusit jen IUI. Pokud to nepůjde, tak to necháme na přírodě.

V Natalartu v Cernicich. My IUI zacinali, ale jak jsem psala, 4 pokusy a bohuzel ani jeden nevysel. Az tedy IVF. Ale IUI muzes vyzkouset az 6 pokusu za rok, tedy tolik jich hradi pojistovna ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 22:02

@maaarkeeet a HyCoSy jsi taky postupovala tam? Platila jsi ho?
Kolik jsi platila za jedno IUI?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 22:06

@maaarkeeet promiň ,že se tak vyptávám, ale jsem z toho všeho nervózní. Vůbec nevím na co se mám připravit.

maaarkeeet
Kecalka 260 příspěvků 31.08.18 22:37

V poradku ;) HyCoSy jsem podstupovala take tam, provadel ho primo doktor, ke kteremu jsem chodila, platila jsem za to 1500,–. Za IUI jsem platila 500,–/ 1 pokus, ale bylo to loni a cetla jsem, ze letos tohle zdrazili, tak nevim :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >