IUI Vaše zkušenosti v prvních dnech po zákroku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
claire.bert25
Povídálka 12 příspěvků 10.01.19 23:41
IUI Vaše zkušenosti v prvních dnech po zákroku?

Ahoj :)
Chci se prosím zeptat, jaké byly Vaše pocity první 1-2dny po zákroku? Mám den po zákroku a břicho mám napjaté a pocit menstruačního tlaku. Měli jste to některá také, že to odezní nebo to muže být začátek zánětu?
:D a ještě jedna otázka…po tomhle jsem byla hodnekrat upozorněna, že je velké riziko mnohočetného těhotenství, tak mě zajímá kolik z Vás má dvojčátka? :)

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 23:57

@claire.bert25 ja den po zakroku citila jakoby ovulaci, proste ze se neco deje. Mela jsem vodnaty vytok. Asi cely tyden po tom mi prislo, ze bud se pripravuje MS a nebo ovu. Obcas me neco jakoby pichlo v podbrisku. Me nikdo o vetsi pravdepodobnosti vicecetneho tehotenstvi nic nerikal. Ale je pravda, ze pri kontrole za ten mesic nasli dva vacky, v jednom bylo srdicko a ve druhem nic nebylo. To se pak nejak ztratilo.

claire.bert25
Povídálka 12 příspěvků 11.01.19 00:34

Mám právě tlak, a napjaté břicho, jakompred menstruaci. Už jsem jen v tomhle klidnější, že je to normální, tak teď můžeme jen doufat, ale hlavně, ze se nejeví zánět. Za 2 týdny jdu na odběr krve, tak se dozvíme přesně jestli se to povedlo nebo ne.
My jsme podepisovali papír, že s tím souhlasíte a jsme si toho vědomi. Moc děkuji za odpověď. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 03:14

@claire.bert25 aha, mizna jsme taky neco takoveho ppdepisovali. Ono tech papiru k podpisu bylo celkem dost. Drzim palce at to dobre dopadne! :kytka:

claire.bert25
Povídálka 12 příspěvků 11.01.19 11:36

:srdce: moc děkujeme

Vendulik 12
Povídálka 17 příspěvků 26.01.19 20:47

Mě po inseminaci akorát trošku bolelo v podbříšku ale jinak jsem nic nepocítila. Insemince u nás byla neúspěšná. Byl to ale první pokus, tak snad druhý už vyjíde. S manželem už čekáme na miminko 5let. Jinak hodně zdaru děvčata :lol:

Váš příspěvek
Reklama