IUI vyšlo někomu na poprvé?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
B95
261
8.1.22 17:05

IUI vyšlo někomu na poprvé?

Ahoj holky, vyšlo iui někomu na poprvé? Trocha statistiky…
Děkuji za Vaše odpovědi:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
8.1.22 17:06

Já byla 4× a nic…

• Citovat
  • Nahlásit
B95
261
8.1.22 17:09

Děkuji za odpověď!:) a jste s partnerem "zdraví " nebo si doplňovala hormonama? Mě to čeká v pondělí a mám strach…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.22 17:12

@B95 partner špičkové spermio a já normálně ovulovala a vždy jen píchla Ovitrelle a pak brala progesteron až do MS. Není z čeho mít strach, je to jako gynekologicke vyšetření, zavedou katetr, vstriknou obsah, nechají te chvíli ležet a pak můžeš jít domu :)

• Citovat
  • Nahlásit
B95
261
8.1.22 17:30

A mela jsi něco sebou? Jako přezůvky/košily? :D já mám to samé. Dnes píchnout ovitrelle a od 3. dne duphaston - ráno a večer. Taky jsme zcela zdravý, tak jen zkoumam, kolika lidem se to povedlo na poprvé… věřím tomu 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.22 17:49

@B95 takové pokyny by měl asi udat tvůj car, asi je to všude jinak, ale přezůvky a košile na inseminaci na 90 % nebudou potřeba, jak říkám, je to jako ambulance na gynde, vylezeš na kozu, zavedou a slezeš dolů, já košili nikdy nepotřebovala :) držím palce.

• Citovat
  • Nahlásit
B95
261
8.1.22 17:51

Já se zapoměla klasicky, zeptat. :D moc děkuju! Šla jsi teda do ivf?:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2166
8.1.22 17:56

Ahoj, nám vyšlo hned první IUI. :) Také jsem normálně ovulovala, ale měla jsem i tak minimální stimulaci. Byly dva folikuly a z toho jedno miminko. Měla jsem den před Ovitrelle, progesteron jsem nedostala. Myslela jsem, že je to bez šance, 10.DC a klaplo to. Naděje je vždycky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.22 17:57

@B95 ano šla jsem na ivf a jsem prave v 6tt 😊

• Citovat
  • Nahlásit
B95
261
8.1.22 18:05

Tak to moc, moc gratuluji!!
@Maribelle tyjo, to čtu strašně ráda! Já právě šla jen na utz, 3 dny po ms.. a hle, folikul 15mm… já budu 14 DC..hrozně se těším ale i bojím, no.. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
806
8.1.22 18:09

Já i kamarádka jsme otěhotněly po první IUI.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.22 18:31

Taky na poprvé, den před výkonem jsem dostala injekci pregnylu (tuším, bylo to před 15 lety), zašla jsem si tam tramvají, za hoďku zpátky, byl krásný slunečný den.

• Citovat
  • Nahlásit
B95
261
8.1.22 19:28

Holky, tak hrozně krásně se mi to čte!!! :srdce: já tomu věřím.. dělali jste něco, na podporu? Jako jedli ananas a tak? :D
Všude totiž čtu, jak to nevyšlo..ale jsem optimistická a nechci si to kazit. :D proto jsem založila tuto diskuzi..
A snažili jste se potom přirozeně? Popřípadě, zdařilo se? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
370
8.1.22 19:46

Já byla 2× a nic. Ale ono to fakt záleží, jak na tom člověk je po zdravotní stránce apod :) určitě naděje na zadařeni na první pokus je, jen z vlastní zkušenosti je dobré se na to moc neupinat. Ne že by to nějak ovlivnilo výsledek, ale já tak nějak čekala v zázrak a hůř sem pak nesla neúspěch. Druhé IUI bylo taky bez úspěchu ale už sem to nesla lépe :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
B95
261
8.1.22 20:42

@Bellinka2 rozumím..ale jsi dobrá!! :) a máš v plánu ivf? Nebo jdete do 3?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat