IUI za jak dlouho od první konzultace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 10:37
IUI za jak dlouho od první konzultace?

Holky, rada bych se zeptala, za jak dlouho od první konzultace v centru repr. mediciny nám navrhnou termín iui? partner má zhoršený spermiogram, snažení 5cyklus.vim,že je to poměrně krátká doba, ale je možné podstoupit iui tak brzy na vlastní žádost? nebo musí zhodnotit doktor? Děkuji za odpovedi

Reakce:
Uživatel je onlinepotvurka89
Závislačka 3005 příspěvků 06.09.18 11:40

Je to podle toho na jaký narazíš car a kolik máte za sebou vyšetření. V Podolí jsme se na téma IUI nebo IVF dostali po půl roce

Adulka24
Kelišová 5309 příspěvků 06.09.18 11:44

my duben 2018 první navsteva CAR a kveten 2018 probehlo první IUI, takze hned další mesic

1mila2
Kecalka 413 příspěvků 06.09.18 11:56

My v lednu prisli na prvni konzultaci a v breznu uz jsem za sebou mela prvni IVF.

Gameover
Kecalka 365 příspěvků 08.09.18 13:06

Holky, můžete mi prosím říci, kdy vám píchli hcg ( ovitrelle, pregnyl) a kdy se uskutečnilo iui? Založila jsem novou diskuzi, ale moc neočekávám, že mi někdo odpoví…

Adulka24
Kelišová 5309 příspěvků 08.09.18 15:24

@Gameover u me pondeli ovitrelle a streda iui

Zdendulka1234
Povídálka 23 příspěvků 01.10.18 15:55

ahoj holky, já jsem začala chodit do caru v červnu a od té doby mám za sebou 3 IUI, a vypadá to, že to poslední se podařila. Nechci to zakřiknout, zítra jdu na kontrolu. Musím řříct, že to byla rychlost, jak začali jednat. Jinak ovitrelle mi píchali buď den před IUI a jednou i ten den před IUI.

Gameover
Kecalka 365 příspěvků 01.10.18 18:47

@Zdendulka1234 díky za info a přeji, ať je vše v pořádku :kytka: my tady máme každá po prvním iui, mě zítra čeká už druhé, tak tajně doufám, i když moc nevěřím. Už mi teče do bot, pak už jdeme do ivf.

suzka1
Stálice 69 příspěvků 20.10.18 18:25

Pokud mate za sebou vsechna vysetreni-horm.profil,ge­netiku,imunolo­gii,spermio,pruchod­nost vejcovodu,tak vam doktor bude hlidat ovulaci ultrazvukem,1-2 dny pred IUI vam pichnou nebo si sama pichnete ovittrele nebo pregnyl a muzete jit na IUI. Doporucuji to treba 3× vyzkouset,mela by to platit pojistovna a po 3.IUI bych se uz pobavila o IVF nebo jinych metodach.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Foto s Cainem, klapka! Karel Roden se objeví v Janu Žižkovi, zahraje si krále Václava IV.

Na place, kde Petr Jákl natáčí velkofilm světových parametrů Jan Žižka, se to... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >