IV. díl žádosti o nemocenskou - razítko?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Enie
Kecalka 369 příspěvků 11.02.19 12:46
IV. díl žádost o nemocenské - razítko?

Dobrý den maminky, prosím o radu - viz. foto - takto jsem od lékaře dostala PN, na díle se žlutým a modrým pruhem je razítko lékaře, ale na tomto díle s růžovým pruhem chybí, je to omyl a mám požádat lékaře o jeho doplnění nebo takto mohu odevzdat v práci? Děkuji mockrát za radu :) Bohužel jsem si toho všimla až teď, když jsem se vrátila z kontroly…

Reakce:
Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 11.02.19 12:49

mělo by tam razítko být. Asi lékař zapomněl, nebo si nevšiml.

Enie
Kecalka 369 příspěvků 11.02.19 14:51

@Lucka1111
Děkuji, raději jsem tam zašla znovu a už mi ho doplnili, byl to opravdu omyl :) :palec:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >