Ivf a pojišťovna, jak to tedy je?

Anonymní
11.12.19 08:39

Ivf a pojišťovna, jak to tedy je

Ahoj :mavam: Zajímalo by mě jak je to s IVF a pojišťovnou. Mám To chápat tak že na IVF přispívá 4× za rok nebo za „život“? Taky by mě zajímalo jak to tedy je, 1IVF znamená že musím projít opět OPU? Dam příklad:

Teď jsem byla na IVF(s OPU) s ET, to se tedy počítá jako 1cyklus IVF… A kdybych pak šla na KET(máme 4 mrazáčky) tak se to bude brát jako 2 IVF? Kdybych si nechala při KET zavést 2 embryjka tak přijdu o ten 4pokus IVF?
Jsem z toho už jelen 8o

Předem děkuju za vysvětlení :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9971
11.12.19 08:44

4× za život když si necháš při ET zavést 1 embryo. Při ket můžeš klidně 2embra. Ket se bere pořád jako součást toho ivf ve kterém si stimulovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4809
11.12.19 08:46

Ahoj, máš 4 pokusy za život. Každý pokus začíná stimulaci, následné KET se jako pokusy nepočítají.
Takže další pokus by byl, až kdyby, nedejbože, ani jeden KET nevysel a musela jsi znovu stimulovat. 2 embrya v KET dat můžeš. Nesmí se dát jen v prvních dvou ET/KET hned po stimulaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20803
11.12.19 08:47

Pojišťovna přispívá 4× za život, pokud si necháš zavést po 1embryu a 3× pokud jsou dvě. Jako jeden cyklus se počítá stimulace+OPU+zavedení embrya. Buď tedy ET nebo pokud máš genetickou diagnostiku embryí, tak první KET. Další KETy embryí si platíš sama, proto se nepočítají. jakmile vyčerpáš všechna zamrazená embrya, podstupuješ další cyklus, tedy druhý na který také přispívá pojišťovna ve stejném režimu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 08:51

Děkuju holky :kytka: už rozumím, takže když máme ty 4 mrazáčky můžu si nechat zavést 2 embryjka aniž bych přišla o jeden cyklus IVF :andel: To mě potěšilo, děkuju :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
53593
11.12.19 09:28

Ano, vzhledem k tomu, že na KET jsi vlastně samoplátce (hradíš komplet mražení i zavedení), tak těch můžeš mít za život libovolný počet a pojišťovnu nezajímají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kveta112
18.12.19 18:36

:)

Ahoj,
taky tohle resim. Taky jsem z toho trochu jelen.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat