Reklama

Jak poznat potrat u IVF

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

minonka30
Povídálka 18 příspěvků 18.12.17 20:28
ivf a potrat,jak to poznat

Hezký večer, chtěla bych se zeptat.Jsem v 6tt těhotenství a celý den spinim a bolí mě břicho, jak pri ms. Volala jsem s doktorkou a ta řekla, že ať klidně přijedu, ale že se mnou stejně nic neudělá. Bud potratím, nebo ne.Jak vypadá začínají potrat?

Přečtěte si článek: Spontánní potrat: Jak ho poznat a proč se stal?

Reklama

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8319 příspěvků 18.12.17 20:40

@minonka30 nepoznáš to nijak. Špinit můžeš i při prosperujícím těhotenství. Musíš to přečkat, nic jiného se nedá dělat.

ugluk
Hvězda diskuse 42574 příspěvků 18.12.17 20:45

Nepoznáš. Dokud nezačne tlouct srdíčko, které na utz spolehlivě určí, jestli se těhotenství vyvíjí nebo ne, ti o jeho prosperitě nepoví nic, musíš čekat. Předpokládám, že po IVF bereš Utrogestan nebo jiný progesteron, dr. by s tebou o moc víc neudělala.

minonka30
Povídálka 18 příspěvků 18.12.17 20:54

Děkuji, ve čtvrtek jdu na utz a mělo by se ukázat už srdíčko. Tak uvidím…

KKatka23
Echt Kelišová 8101 příspěvků 18.12.17 20:56

Začínající potrat jako nepoznáte - jestli se vám to špinění rozjede v normální menzes, tak to je pravděpodobně potrat. U prvního potratu jsem začala ráno špinit a večer už jsem krvácela tak, ž e to nepojímala ani vložka, ale to byl vyšší týden těhotenství. S druhou dcerou jsem špinila trochu a těhotenství v pořádku. A teď naposledy jsem nešpinila vůbec a těhotenství neprosperující - v devátém týdnu revize :nevim: takže prostě poznat jako takto se to nedá…ale jestli to bude furt takto stejný, tak naděje je, pokud začnete regulerně krvácet, tak spíš ne :nevim: držím palce :hug:

minonka30
Povídálka 18 příspěvků 18.12.17 21:02
@KKatka23 píše:
Začínající potrat jako nepoznáte - jestli se vám to špinění rozjede v normální menzes, tak to je pravděpodobně potrat. U prvního potratu jsem začala ráno špinit a večer už jsem krvácela tak, ž e to nepojímala ani vložka, ale to byl vyšší týden těhotenství. S druhou dcerou jsem špinila trochu a těhotenství v pořádku. A teď naposledy jsem nešpinila vůbec a těhotenství neprosperující - v devátém týdnu revize :nevim: takže prostě poznat jako takto se to nedá…ale jestli to bude furt takto stejný, tak naděje je, pokud začnete regulerně krvácet, tak spíš ne :nevim: držím palce :hug:

Děkuji moc za každou zkušenosti, je to první těhotenství, tak jsem vyplašena :nevim: :hug:

Gwendík
Kecalka 195 příspěvků 18.12.17 21:06

@minonka30 Ahoj, já jsem 6+4 po KET. Říká se, že jakoby menstruačné bolesti jsou v pořádku, že se roztahuje děloha a tím napínají vazy. Ano, špinění je na nervy, ale časté.
To já mám od včerejšího večera jiné bolesti v podbřišku, jakoby napjatou dělohu a jakoby náběh na křeče ( nevím jak popsat)…to mě děsí, za menstruační bolesti bych možná byla vděčná… :think: ;)
Pravděpodobně bereš Utrogestan jako já, takže fakt nezbývá než čekat. :zed:

KKatka23
Echt Kelišová 8101 příspěvků 18.12.17 21:14

@minonka30 moje je to teď páté těhotenstvía jsem vyplašená taky, tak buďte v klidu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ten první trimestr je prostě hnusnej :roll: @Gwendík a máte to furt nebo to má opakující se charakter? já si právě zpětně vzpomínala u toho prvního potratu, že večer před tím než jsem začala špinit, tak mě bolelo břicho, ale tak jakoby normálně i docela silně jako na ms - ale to není nic divnýho v prvním trimestru, ale mělo to vlastně charakter regulérních slabých stahů - chvilku bolelo, pak přestalo, pak chvilu bolelo, pak přestalo a tak furt dokola. Šla jsem spát, myslela jsem, že se z toho vyspím a ráno jsem začala špinit a večer pak akutní revize :nevim: jiank jako co vím, tak všechny možný bolístky jsou v těhotenství fakt normální. Věřím, že to bude dobrý :palec:

Gwendík
Kecalka 195 příspěvků 18.12.17 21:22

@KKatka23 Nene, nechodí to ve vlnách. Prostě tak nějak celodenní pocit, že se tam " něco " děje, není to nijak strašný, jen je to dost nepříjemný v tom, že to je jiný než ty menstruační bolesti( ty mám občas také ) a pořád čekám co z toho bude. :think:
U mě první uchycené embryo po 5 letech, takže Strach :zed: s velkym S
Pořád se utěšuju, že když ten můj bobek přežil zmražení i rozmražení a v pátek jsem viděla na UZ krásně tlouct srdíčko už v 6+1, tak TO PROSTĚ DÁ!!! :cert: a basta :lol:

KKatka23
Echt Kelišová 8101 příspěvků 18.12.17 21:24

@Gwendík určitě :palec: :palec: musíme těch prckům věřit :andel:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >