IVF a špatné jaterní testy

19
30.12.20 14:23

IVF a špatné jaterní testy

Ahojte,
již 3,5 roku se snažíme o mimi, stále bez výsledku. Jednoho 5-ti leťaka už doma máme :srdce: Chtěli jsme děti blízko sebe ale přírodě neporučíš. První těhotenství se zadařilo skoro hned a vše bez problému, porod císařským řezem protože jsem přenášela a 3 vyvolávací tablety taky nezabrali. Jinak vše v pořádku. No a teď už jak jsem psala 3,5 roku snažení, cca rok jsem brala na předpis od gynekologa clostyllbegyt :roll: teď už je mi jasné že to byla chyba, následně laparoskopie, sice zprůchodněno ale zjištěno velké množství srůstu, tudíž doporučení na IVF. Pak 1× inseminace a 1× neúspěšné IVF v srpnu. Teď chceme jít na druhý pokus ale mám špatné jaterní testy, první hodnoty byli 3× zvýšené, vyloučená žloutenka a další infekční nemoci. Sono břicha v pohodě. Po měsíci kontrola krve a výsledky jsou o půlku lepší ale pořad špatné ALT 1,75 a AST 0,92. Po konzultaci s CAR budeme čekat další měsíc a doufat že se to spraví… Jsem už z toho tak unavena :,( přijde mi, že poslední roky jen na něco čekám. Ano, vím že mám jedno zdravé dítě za které jsem nesmírně vděčna :srdce: :srdce: :srdce: ale ještě pořád jsem ve fáze, že se nedokážu smířit s tím, že druhé už nebude :,( Zažila jste některá podobný problém s játry při stimulaci? Děkují všem za odpověď a přeji šťastný vstup do Nového roku!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
293
3.1.21 16:00

@julie.my
To nejsou zase tak strašný hodnoty, měsíc jaterní diety a bude to ok

• Citovat
  • Zmínit