IVF Clinic Olomouc - darovaná vajíčka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 16:01
IVF Clinic Olomouc - darovaná vajíčka

Ahoj všem! Přišla jsem se poradit. Z finančních důvodů zvažuji změnu CAR. V předchozím se zadařilo až s darovanými vajíčky. Tento rok bych chtěla podstoupit další pokus (zamrazeno bohužel nemáme nic) a tlačí mě čas. V původním CAR bohužel změnili podmínky, i ceny. Potřebovala bych znát vaše zkušenosti s tímto centrem v dárcovském programu. Jak dlouho jste čekaly na dárkyni, kontrolovali vám v předstihu sliznici před ketem ( mám s její výškou problém a minule byla zapotřebí stimulace jejího růstu) atd.? Jakákoli informace pomůže ;) Jinak jsem je už kontaktovala přes vstupní formulář a zatím bez reakce. Jsem holt nedočkavá, tak sonduji i zde :mrgreen:

Přečtěte si hodnocení IVF Clinic Olomouc

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
EmilyRose
Stálice 68 příspěvků 01.03.19 16:35

Ahoj, ja tam chodim, a musela jsem si stejne o termin zavolat, pres ten formular mi jen odepsali at zavolam a objednam se. O sliznici rekni a urcite si ji ohlidaji. My byli driv ve fertimedu a des bes. Ted jsem par dnu po prvnim IVF tak uvidime. Ale celkove fakt skvele centrum. I financne fajn. S darovanymi vajicky nemam zkusenost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.19 16:56

@EmilyRose Děkuji moc. Mám Olomouc hodně z ruky, tak bych od nich uvítala víc info do mailu. Uvidím. Přeju, ať ti to klapne :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 13:45
@Anonymní píše:
Ahoj všem! Přišla jsem se poradit. Z finančních důvodů zvažuji změnu CAR. V předchozím se zadařilo až s darovanými vajíčky. Tento rok bych chtěla podstoupit další pokus (zamrazeno bohužel nemáme nic) a tlačí mě čas. V původním CAR bohužel změnili podmínky, i ceny. Potřebovala bych znát vaše zkušenosti s tímto centrem v dárcovském programu. Jak dlouho jste čekaly na dárkyni, kontrolovali vám v předstihu sliznici před ketem ( mám s její výškou problém a minule byla zapotřebí stimulace jejího růstu) atd.? Jakákoli informace pomůže ;) Jinak jsem je už kontaktovala přes vstupní formulář a zatím bez reakce. Jsem holt nedočkavá, tak sonduji i zde :mrgreen:

Ahoj, nevim, jestli uz mas vice informaci, ale take chodíme na stejnou kliniku a take budeme podstupovat ivf s DV.Tento tyden jsme meli konzultaci, tak mam informaci poměrně dost .Pokud se jeste potrebujes na neco zeptat, rada pomuzu. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 13:44
@Anonymní píše:
Ahoj, nevim, jestli uz mas vice informaci, ale take chodíme na stejnou kliniku a take budeme podstupovat ivf s DV.Tento tyden jsme meli konzultaci, tak mam informaci poměrně dost .Pokud se jeste potrebujes na neco zeptat, rada pomuzu. :)

Ahoj, děkuju :kytka: My byli na konzultaci v úterý. Rovnou jsme vyplnili dotazník. Mohly bychom to čekání prožívat spolu :andel: :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 18:31

Ahoj, chtěla bych se zeptat jak dlouho jste čekali na první konzultaci? Chtěla bych se objednat k Mudr Machačovi,ale obávám se že u něj bude dlouhá čekací doba.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 20:29
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat jak dlouho jste čekali na první konzultaci? Chtěla bych se objednat k Mudr Machačovi,ale obávám se že u něj bude dlouhá čekací doba.

Necelý měsíc :) Ale byla jsem u MUDr. Vrublovskeho. Přišlo mi, že v odůvodněných případech to může být celkem rychlovka. Mě tlačí čas kvůli věku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 20:55

Já právě před pěti lety chodila k Machačovi a chtěla bych opět k němu,taky mě už tlačí čas kvůli pojišťovně,chtěla bych ten poslední pokus co nám ještě využít.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 21:02
@Anonymní píše:
Já právě před pěti lety chodila k Machačovi a chtěla bych opět k němu,taky mě už tlačí čas kvůli pojišťovně,chtěla bych ten poslední pokus co nám ještě využít.

Zkus ten časový pres zdůraznit, když se budeš objednávat. Už se ti u nich v minulosti zadařilo?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 21:12

Nezadařilo,nakonec jsem otěhotněla přirozeně a mám čtyřletého prcka.A touha po druhém je hodně velká tak bych to chtěla zkusit ještě tam když už to tři roky nejde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 22:55
@Anonymní píše:
Nezadařilo,nakonec jsem otěhotněla přirozeně a mám čtyřletého prcka.A touha po druhém je hodně velká tak bych to chtěla zkusit ještě tam když už to tři roky nejde.

Tak to je veliké štěstí, že máš děťátko přirozeně. U nás bohužel musela nastoupit darovaná vajíčka a jsme za toho našeho drobečka neskutečně rádi. Poslední pokus (také s darovanými) bereme více méně sportovně. Po tom všem by to bylo příjemné překvapení. Hodně štěstí :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 06:39

Takže už taky jednoho drobečka máte?Je pravda,že jsme měli před pěti lety štěstí že se nakonec zadařilo přirozeně a to jsme už tenkrát měli jít do darovanejch.Tak to chci zkusit teď,mela bych mít ještě jeden pokus na pojišťovnu tak bych to chtěla využít.Takze čekáš na výsledek?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 09:29
@Anonymní píše:
Necelý měsíc :) Ale byla jsem u MUDr. Vrublovskeho. Přišlo mi, že v odůvodněných případech to může být celkem rychlovka. Mě tlačí čas kvůli věku.

K Vrublovskemu chodíme take a jsme spokojeni.I Machace jsme byli jen poprve, objednavani je opravdu mnohem slozitejsi, u Vrubl.je to vzdy do tydne, max.14ti dnu.A vek uz mne taky tlaci, za chvili mi bude 43 :? Kolik je holky vam?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 09:33
@Anonymní píše:
K Vrublovskemu chodíme take a jsme spokojeni.I Machace jsme byli jen poprve, objednavani je opravdu mnohem slozitejsi, u Vrubl.je to vzdy do tydne, max.14ti dnu.A vek uz mne taky tlaci, za chvili mi bude 43 :? Kolik je holky vam?

A taky mame dome 4lete mrne a dalsi ne a ne prijit.Byli jsme na ivf, nezdarilo se, pak se nam povedlo samo, ale tehotenstvi se bohuzel muselo ve 14tt ukoncit, letos dalsi ivf, opet nic a tak se v lete chystame na DV.Takze setrime, bez pojistovny je to docela palka :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.19 11:07

Mě bude na podzim 39 a mám poslední pokus na pojišťovnu,tak bych toho chtěla ještě využít a zkusit to.Přirozeně už to nejspíš nepůjde,přestala jsem mít i menstruaci tak to vypadá že budeme taky muset jít do DV, ale to mi nevadí, hlavně aby se povedlo a malej měl sourozence.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama