IVF Clinic Olomouc - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dominička_94
Stálice 73 příspěvků 30.07.19 10:40
IVF Clinic Olomouc - zkušenosti

Ahoj holky, o miminko se s přítelem snažíme rok a půl a v polovině srpna jdeme poprvé do CARu, a to konkrétně IVF Clinic v Olomouci.

Máte s tímto centrem některá zkušenosti? Jak Vám pomohli a jak Vás léčili? A jaký je vlastně postup.

Děkuji a všem držím palce! :srdce: :srdce:

Reakce:
Janičcka92
Zasloužilá kecalka 898 příspěvků 30.07.19 11:06

@Dominička94 Ahojky tak ono hodně záleží jaký je u Vás problém :) u nás byl postup takový, že byla vstupní konzultace, vzali mi krev na hormonální profil(byla jsem zrovna 3den cyklu), partner odevzdá vzorek(mému příteli dělal vyšetření už můj gyndař a byl v pořádku tak se hledalo už jen u mě). Domluvili jsme se na dvou inseminacích a že by se uvidělo dál. Teda samozřejmě i jak dopadne ten hormonální profil. Potom když se nezadaří tak většinou navrhují vyšetření průchodnosti vejcovodů. Mě je nakonec museli vzít oba, takže čekáme miminko po IVF ;)

Dominička_94
Stálice 73 příspěvků 30.07.19 11:12

@Janičcka92 Mám hodně nepravidelnou menstruaci, jeden měsíc je cyklus dlouhý 30 dní a druhý třeba 70 dní, ovulaci mám, ale pokaždé jindy. AMH hormon v pořádku a hormonální profil taky, zbývá to vyšetření průchodnosti vejcovodů. Co se týče partnera, tak ještě na žádném vyšetření nebyl.

A krev a partnerův vzorek se odebírá hned na první konzultaci?

Děkuji a hezký den! A gratuluji!

Janičcka92
Zasloužilá kecalka 898 příspěvků 30.07.19 11:23

@Dominička94 Tak to se divím, že ještě nebyl po takové době. Se mnou doktor nic nechtěl dělat, dokud nevěděl, že je partner ok. Já si myslím, že mu budou brát vzorek hned. Teda já bych jim aspoň řekla, protože my jsme dojížděli tak když už tam budete :nevim: krev mi brali hned protože jsem byla zrovna na začátku cyklu, jinak bych musela přijet jak by to vycházelo. Mě poslali na to vyšetření průchodnosti pod tím rentgenem, ale já se domluvila rovnou s mým gynekologem, že mi udělá laparoskopii. Tak se to aspoň vyřešilo hned. Hlavně s tím neotálet :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 11:24

Toto centrum bylo 3, které jsem navštívila a jako jediné centrum hledali příčinu meho vážnějšího problému a neřešili jak mě co nejdřív dostat na ivf.. Díky jejich přístupu, léčbě a hlavně psychicke podpoře jsem těhotná a přirozeně (předtím 5 let nic)..já můžu jen doporučit… (Prosím zatím o zachování anonymu-o teh. rodina ještě neví)

Arin2
Kecalka 299 příspěvků 05.08.19 16:49

@Janičcka92 taky čekám po ivf miminko velka radost to je. :dance:

Arin2
Kecalka 299 příspěvků 05.08.19 16:52

Já jsem z ivf clinik nadšená jednání parádní jak u doktorech tak u sestřiček. Nemůžu vynachválit a můžu jen doporučit. :palec:

Váš příspěvek
Reklama