Reklama

IVF co mě čeká ? Jak dlouho trvá proces IVF ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elenkalea2010
Stálice 97 příspěvků 20.09.18 14:12
IVF co mě čeká ? Jak dlouho trvá proces IVF ?

Ahoj holky jsem bohužel, už starší maminka a asi jsem se zbláznila a i když nejsem zdravotně v pořádku, toužím ještě počít vlastní miminko…počítám se všemi riziky, ale rozhodla jsem se a tedy začínáme :) 19.9.2018 jsem byla na první konzultaci v centru asistované reprodukce, vlastně jsem čekala jen konzultaci nic víc, ale pan doktor rovnou mi nechal i odebrat krev na genetiku ap, muž rovnou odevzdal sperma no a mě se zeptal kdy jsem měla MS a když jsem řekla že mi skončila že už jen malinko špiním ale mám ji trochu nepravidelnou, rovnou řekl že je to vhodná doba na ultrazvuk a udělal mi ho, řekl že mám tam 5 folikulů…nevím jestli je to malo či ne…ted k jádru věci zítra jdu na další konzultaci tedy jen dva dny po první a chtěla bych vědět doktor mluvil o tom že si budu píchat injekce, kdy se s nimi začíná jak dlouho trvá ta léčba injekcemi? Musí se čekat na MS a až pak se začínají dávat? Ještě dotaz co obnáší hormony, bylo Vám nějak špatně nebo jak jste to snášely? Já beru více antidepresiv, prý je ale nemám přestat brát při léčbě by se deprese mohla těmi hormony ještě zhoršit, léky se prý budou upravovat až pokud se povede těhotenství. Prosím kolik stojí hormony a léčba a Ivf? Moc děkuji za jakoukoli radu a podporu :kytka:

Reklama

Reakce:

Lucie253
Nováček 4 příspěvky 01.10.18 15:20

@Elenkalea2010 Ahojky,mne ceka 1 IVF.
2DC mam zacit pichat Gonal…to bude ted tak 6.10.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 15:06
Ivf

Ahoj, s manželem jsme absolvovali 4 inseminace a 3 embryo transfery, ten poslední úspěšně a stálo nás to celkem cca 130 000 Kč a to nám část hradila pojišťovna. Po hormonech jsem měla citlivější bříško a taky jsem dost přibrala, ale asi v tom byla taky hodně psychika. Byli jsme nejdřív v Sanusu v Hradci Králové a pak v Arletě v Kostelci. :)

campús
Povídálka 27 příspěvků 10.10.18 10:44

Ahoj. Taky jsme v procesu 1.IVF. Stimulaci máme za sebou, teď už mě čeká KET. asi během 10dni. A budeme čekat a doufat, že se uchytí. Jinak gonal jsem si píchala dávku 125. Nepribrala jsem vůbec, jen sem tam trošku bolelo břicho. Pak bylo odebrání vajíček pod narkózou. A to jsem měla velký odběr, i doktor mi tam říkal- no vy jste toho měla. Teď máme
A to mě pak večer a hlavně druhý den bylo hooodne blbě. Ale třetí den už dobrý.
Teď máme na transfer 5 embryí.
Jinak jsme v Brně v Repromedu. Každopádně držím palce. ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Tomáš Řepka se chce soudit s Primou. Kvůli Blažkové!

Jak jsme prorokovali, tak se i stalo. Tvůrci vtipné upoutávky na kultovní... číst dále >

Olga byla takový mazlíček! Tajemství, tragédie a výstřednosti klanu Kočkových

Jméno Kočka se v českých médiích čas od času hodně skloňuje. Naposledy v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >