Ivf cube studie pro rok 2018

Fotoalbum tématu (220) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Ebony77
Povídálka 37 příspěvků 19.05.19 08:25
@Milikub píše:
@Ebony77 tak ty máš ještě větší radost než já :mrgreen: my ‘jen’ ovce, letošní jehňata, králíky, letošní mláďata, kočku a letošní mňačáky, kachny s kachňatama a jinak pak domácí něco málo, ptáky, akvárka :mrgreen:

Uteklo mi to ;) :mrgreen: :mrgreen: no me to bavi zviratka miluju. :mrgreen: je to makacka ale clovek kdyz k tomu ma nejaky vztah tak to dela rad a hlavne poctive. ;)

Milikub
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 19.05.19 09:04

@Ebony77 přesně, kdyby to byla povinnost, člověka by to štvalo, ale s láskou a radostí je to super ;)

Ebony77
Povídálka 37 příspěvků 19.05.19 11:37

Holky jake jste meli vysledky MTHFR aby vas do te studie vzali? :think:

Milikub
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 19.05.19 11:40

Tak moje ségra dnes přišla s tím, že ví, že čekáme kluka, jelikož si to někde spočítala na netu a taky to tak cítí (ona se nemůže dočkat, až začne háčkovat na miminko a ještě neví, jakou barvou) :mrgreen: za mě jsou to hlody, co vy na to? Vyšly vám předchozí těhu podle nějakých výpočtů na kalkukačkách aspol? :nevim: já teda podle babských rad nemám ubráno na kráse (ani zarudnutí v obličeji, ani akné) a víc mi chutná kyselé než sladké, což je u mě divné a neměla jsem žádné nevolnosti, ale že by mě napadlo to spojovat s klukem :nevim: navíc teď, když jdu za tři dny na ten screen, kdy by to mohlo být vidět, mi nasadí takového brouka :mrgreen: :mrgreen: já až dodnes měla za to, že by to mohla být podle mého pocitu holka, ale nijak jsem to neřešila a neřeším, hlavně ať je zdravé :andel: jen tak pro zajímavost otázka :lol:

Ebony77
Povídálka 37 příspěvků 19.05.19 11:44
@Milikub píše:
Tak moje ségra dnes přišla s tím, že ví, že čekáme kluka, jelikož si to někde spočítala na netu a taky to tak cítí (ona se nemůže dočkat, až začne háčkovat na miminko a ještě neví, jakou barvou) :mrgreen: za mě jsou to hlody, co vy na to? Vyšly vám předchozí těhu podle nějakých výpočtů na kalkukačkách aspol? :nevim: já teda podle babských rad nemám ubráno na kráse (ani zarudnutí v obličeji, ani akné) a víc mi chutná kyselé než sladké, což je u mě divné a neměla jsem žádné nevolnosti, ale že by mě napadlo to spojovat s klukem :nevim: navíc teď, když jdu za tři dny na ten screen, kdy by to mohlo být vidět, mi nasadí takového brouka :mrgreen: :mrgreen: já až dodnes měla za to, že by to mohla být podle mého pocitu holka, ale nijak jsem to neřešila a neřeším, hlavně ať je zdravé :andel: jen tak pro zajímavost otázka :lol:

Ja kdyz cekala dcerku jedla jsem nen horke a kysele ale byli mi skoro cele tehotenstvi soufl. Nebylo to na zvraceni ale bylo mi porad jak po opici :mrgreen: divne.

Ba-stet
Ukecaná baba ;) 2104 příspěvků 19.05.19 11:53

@Milikub Já myslím, že všechny tyhle pověry, výpočty a věštění jsou založený na tom, že šance jsou 50:50. Ale pro pobavení a zkrácení chvíle, proč ne :D

Milikub
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 19.05.19 12:25

@Ba-stet hlavně já nad tím dodnes fakt nepřemýšlela, na začátku nějak po potvrzení :srdce: jsem měla pocit, že je to holka a tím jsem to uzavřela :mrgreen: tak uvidíme ve středu, jestli se mimčo otočí v celé kráse a ukáže nám, co je :mrgreen: @Ebony77 tak to máš půl na půl - kyselé = kluk, šoufl = holka :mrgreen:

Ba-stet
Ukecaná baba ;) 2104 příspěvků 19.05.19 12:28

@Milikub Jsem zvědavá, s čím přijdeš :)

Ebony77
Povídálka 37 příspěvků 19.05.19 12:34
@Ba-stet píše:
@Milikub Jsem zvědavá, s čím přijdeš :)

To ja take ponevac mne kazdy tipoval na kluka. Vypadala jsem v tehotenstvi i lip zhoustli mi vlasy vycistila se mi plet a kdybich nemela ten pupik tak ani nikdo nevi ze jsem tehotna skoro vubec sem nepribrala. Skoro nikdo nevedel ze jsem tehotna cekala jsem prez zimu takze pres dlouhou zimni bundu bylo prd videt. Pak se mne lidi ptali komu vozim kocarek :mrgreen:

Coccinella 13
Ukecaná baba ;) 1970 příspěvků 19.05.19 18:39

@Milikub ja teda u Pavlika tak nejak vesela od zacatku, ze to bude kluk. Pamatuju se, ze cca ve druhém mesici jsem se rozbrecela v obchode s botama, jak je to nespravedlive kolik tam maji nadhernych boticek pro holcicky a pro kluka par kousku a opravdu nic hezkeho :mrgreen: mama nechapala jak si muzu byt tak jista :mrgreen: kazdopadne i plet jsem mela ukazkovou, pevny nehty, krasny husty vlasy… ale blbe mi bylo jeste v osmem mesici… pribrala jsem asi dve kila, takze z porodnice jsem sla asi o deset kilo lehci nez kdyz jsem otehotnela… a taky skoro nikdo nevedel, ze jsem tehotna. Jak zacalo rust brisko, schovala jsem ho pod bundu a z porodnice jsem sla taky jeste v zimním, takze to opravdu nevedel skoro nikdo :mrgreen: kazdopadne jsem taky zvedava, co nam ve stredu reknou ;)

Milikub
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 19.05.19 21:04

@Coccinella 13 já teď myslím v 6tt se rozbrečela v Bille u pultu s masem z ničeho nic, to asi neznamená nic, co? :mrgreen: ale brečela jsem jak želva, muž se za mě styděl :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: takže Pavlík podle pleti byl kluk, ale podle nevolností taky holka :nevim: takže stejně jsem zas na začátku dnešního dne, středa ukáže :mrgreen:

sebel
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 19.05.19 21:19

@Ebony77 ahoj, a vítej, já tu dlouho nebyla ale taky se nam povedlo na poprvé s rekovelle, a máme ještě 3 sněhuláky :), takže směle do toho a držím palce :srdce:

sebel
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 19.05.19 21:21

@Milikub hele a jak tak popisuješ ty příznaky, co když mi nic nejni a chutě mam pořád stejný, jen víc jim :) teda častěji :)
posledně to byly holky a to mi taky nic nebylo, tak já nevim no :)
ono je to stejně nepřesný, je to to samý, jako tvar a poloha břicha a tak :D
treba minulý těhu to měl být kluk :)

Payus
Ukecaná baba ;) 1263 příspěvků 19.05.19 21:36

Ahoj holky moc Vas vsechny zdravim, s klukem jsem zvracela, hezka jsem extra nebyla, pribrala jsem 13kg, a od zacatku jsem tusila ze tam Mates je…a byl tam. Ted tusime s manzelem holku, Mrnavou, a dneska ji manzel slysel v angelsound..ja ani tuk, to je mrska :mrgreen: mam chute na zeleninu, dorty (sladky jinak nemusim vubec), sunku, fast food,. Vlasy jsem mela hnusny, mastny slaby, tak jsem si dala trvalou a je to uzasny a co teda pozoruju nemusim si vubec holit nozky…chloupky rostou minimalne. Pupinek se udela sem tam jeden. A pry mi to moc slusi…ale jsem furt bila jak stena. Tak babo rad…

Milikub
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 19.05.19 22:16

Tak vidím, že nejsem jediný skeptik a zvědavé jsme všechny stejně :mrgreen:

Stránka:  « Předchozí 1 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 379 Další »
Váš příspěvek
Reklama