Ivf cube studie pro rok 2018

Napsat příspěvek
2684
26.3.20 16:40

@Lamicka2016 jo já si na ni chci počkat, jenže se obavám, ze mě soupnou až buh ví kam :roll: no hold si budu muset počkat no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2684
26.3.20 16:42

@Ba-stet budu doufat :dance: o když musím rict, ze do Prahy se mi teď moc teda nechce :lol: :lol: mate to tam slušně rozjetý :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 17:30

@Kriistyna no chce to hlídat a zareagovat hned jak otevřou. Nastavili to špatně :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6134
26.3.20 20:01
@MiliKuu píše:
@Ba-stet opravdu je to čéče tak snadné 8o přesně nožky od sebe, podsadit a dotáhnout :nevim: Záda zatím neříkají nic a malý taky ne, takže dobré :lol: implantát bude zatím jen pro tu korunku ;) a vedle pod zubem mi na rtg našla ‚opravdu velký váček, no k tomu bych se ráda vyhnula‘ :zed: prostě moje vlevo-nahoře tragedie :? v těhu se mi sypaly zuby taky tam a před těhu taky zvětša tam :zed: a jestli implantát klasik zaplatí hypo na půl roku v Praze, tak u nás aspoň na dva roky :oops: :lol:

Tak já jsem asi debil, mně ten RS uvázat nejde :oops: Medvěd byl v pohodě (ale ten drží hlavu, že jo). Nešlo mi to jednou rukou dotáhnout, takže to nedrželo hlavu a asi jsem to blbě podsadila, přišlo mi, že Anka spíš sedí, než že by byla v klubíčku :roll: Je fakt, že jak na spoustu věcí nejsem moc úzkostlivá, tak na tohle jsem švihlá, asi že mám sama problémy se zády…

Se zubama držím palce. Je to holt ranec (ale my máme celkem levnou hypo)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2414
26.3.20 20:06

@Coccinella 13 ja vezmu co ma skladem chci to hned :mrgreen:, lakaj me takovy sovicky urcite si je videla a jeste zvazuju ze vezmu druhorucku kolibrika ted chapu to Vase skrblik a hyril…a jooo vim ze jsem tu vsem rikala hyril :mrgreen: :mrgreen: ale ted sama bojuju se skrblikem tak doufam ze me taky poradne nakopnete :nevim:. Kdyz uz jsem se chytla preci nebudu cekat takovou dobu. Rikala Nadezda, ze uzavira 10/4 tak at se v utery po kontrole ozvu. Vis co jsem rada ze jsem z tech mrte moznosti aspon uz vybrala typ :dance: @Ba-stet ja puvodne chtela mei tai ale je to vazaci a ja si na to neverim. Jeste jsem videla krasu a to je Madame googoo.. To paseni ti zavidim a vubec se za to nestydim :mrgreen:, Denan zvedne kebuly zjisti ze se jako kolem nic extra nedeje a zacne bastit ruce, cekam ze dostanu od dr ceres, ale vaaazne se snazim a on taky, ale je videt ze to ma na haku. Na ty fotce to je zlehynka videt, ale spis jsem fotila zadek..ptz mi pripomina ten virus :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6134
26.3.20 20:30

@Payus No já to vázání evidentně taky musím zvážit, když mi nejde ani ten nejjednodušší šátek :oops: Pasení závidět nemusíš, Anka beztak střídá ukázkové (méně často) s mrtvou plackou. A hádej, co předvádí na kontrolách? Já pak trapně blekotám, že doma to ale umí…

Jinak jsem Ti chtěla říct, že jsem zkusila ten trik s pasením na balonu - jak jsem Ti psala, že se dítě položí na balon a pak s ním zlehka kutálíš. Hlava se dostane mimo míč a dítě ji musí držet. Prý to neskutečně rychle posiluje. Tak u nás vůbec. Anka zabořila obličej do balonu a nechala se popovézt hlavou dolů. Tři dny po sobě a vůůůbec jí to nevadilo :D

Jo a ta kaťata jsou božíí!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2414
26.3.20 20:49

@Ba-stet Holka ty mi dnes delas samou radost ( jsem mrcha co :mrgreen: ) Placka to je trefny :mrgreen: jako kdyz zaveli k zemi!!! :mrgreen:. Ja s nim delam takovy jakoze Letadlo a taky ma kebuli ve vzduchu a to ma pekne, ale proste furt tam chybi to jasny naprimeni nebo jak to rict. A jeste on ma tu hlavinu placatou tak to proste ztraci ten efekt, ale tak snad mu podhlavnicek hlavu zakulati. Ja ho ruzne vypokladala plysakama a on se pacholek stejne vrati na zada..
Jo vyslouzil si prezdivku virus Denis, jsme jim vsichni tak krasne nakazeny :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2414
26.3.20 20:54

@Ba-stet akce balon to se smeju :D :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6134
26.3.20 20:58

@Payus Virus :) Nojo, co dělat, když to zkoušíte a nejde to :nevim: Těžko mu tam tu hlavu přikurtuješ. U nás ještě pomohlo dát si Anku na břicho, to vlastně začala zvedat hlavu nejvíc. A teď, jak začala trochu zaostřovat, tak jí dávám před sebe takové ty černobílé kartičky, to ji docela zajímá. Ale jak říkám, někdy je za hvězdu a jindy na to kašle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2414
26.3.20 21:05

@Ba-stet bejt to ta prvni palacinka tak jsem asi vyplasena proc a jak to :) takhle si rikam, kazdy mimo ma svy tempicko ;) v porodnici nam dali cernobile leporelo tak ho ma naproti prebalovaku jako lakadlo. To jsem tu okoukala myslim od Jiti :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6134
26.3.20 21:24

@Payus Myslím, že to bude pěkně vypečená palačinka :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.20 00:57

@Payus hele skrblika zavri do skrine a rychle s hyrilem neco objednejte :mrgreen: ja se zamilovala do tech motýlů, takze si na ne rada pockam. Mimochodem jsou usity jen tri kousky, jeden je pro me, jeden myslim nekam do ruska a jeden je jeste volny, takze pokud takto objednavas, jsou to asi celkem „limitky“. A koukala jsi na fb? Je tam toho taky opravdu hodne ;)

@Ba-stet taky cvicime na mici. Saška totiz pani doktorce vzdy misto paseni koniku predvadi paradni letadlo… :roll: a ja se presne jako ty dusuji, ze doma to opravdu umi :mrgreen: takze cvicime na balonu a posilujeme rucicky. A to by bylo, aby ji na pristi kontrole nevytrela zrak jaka je to paradni pasacka :mrgreen: Jinak co se tyce RS, tak Saška ho moc rada nema. Ja ji v tom mozna az moc utahuji, coz se ji nelibi. Kdyz protahujes satek krouzkama, je potreba to mit poskladane jakoby na „harmoniku“, aby jsi mela kraje opravdu pekne na kraji, pak se ti to bude lip dotahovat. Jednou rukou jistis male zada a druhou dotahujes… chce to cvik…

@Payus super kaťata :mrgreen: virus :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
764
27.3.20 06:17

@Ba-stet víš, čím to bude? Malý je macek a já se tolik nebojím s ním experimentovat :oops: :lol: myslím to RSko :lol: včera jsme to zkusili 2×, poprvé teda se mi nepodařilo ho pořádně podsadit, on se během asi dvou minut po.., takže stejně musel ven :mrgreen: a napodruhé už v cajku :nevim: asi byl ale zase úplně nedotažen, to doladíme dneska ;) a nepřipouštím si, že by to nešlo :lol: na rukách se tahá rád, já už mám hlavně pravé zápěstí úplně v… no jinde, takže mi ani nic jiné nezbývá, než věřit, že to doladíme na 100% co nejdřív :nevim: jinak na míči pase taky, ale nejlíp až když má z balonu pryč pomalu půlku těla :oops: jenom hlava mu nestačí :lol: a na mém břiše mu to jde vůbec nejlíp :lol: je ‚vysoko‘, tak si to užívá ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
764
27.3.20 06:21

@Payus hýřil, jasně hýřil!!! :lol: jsi mi psala, jak trojka není moc, tak teď zazař :lol: :P Déčko má pěkné gaťky :lol: @Coccinella 13 přesně o tom cviku se uklidňuju taky :lol: že utahování chce cvik :oops: Milánek v RS neprotestuje, sleduje kolem sebe a cucá si ruku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.20 08:24

Ahoj holky, nasadili by jste ascorutin? Špiním jen s vytékajícím utrošem jinak ne. V podstatě jen utroš vyteče nahnědlý takže jen trošičku…nechat to být a nebo dát ascorutin? Dnes jedem do lékárny, tak jestli ho mám koupit.
Nebo vitamín C? možná by to bylo lepší než taková chemie :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama