IVF cyklus s darovanými vajíčky - jak to probíhá?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3089
14.4.11 08:45

IVF cyklus s darovanými vajíčky - Jak to probíhá?

Ahoj,zhruba za 5 měsíců mám podstoupit IVF s darovanými oocyty a chtěla bych vědět na co se připravit. Je tu někdo kdo ho podstoupil? Zajímalo by mě jak slaďují cykly příjemkyně a dárkyně? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
38337
14.4.11 11:15

ahoj, darovany mela madlicka, nahnala jsem ti ji sem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7343
16.4.11 22:34

Ahoj,

nevím co se změnilo, u IVF vše jde tak rychle kupředu, stále jsou nové věci, léky atp. Za mě (2 roky zpět) byl postup tento: čekáš na dárkyni, v okamžiku, kdy jí pro Tebe budou mít, čekáš na nejbližší MS. Někdy je pro sladění třeba počkat ještě jeden cyklus, to ti sdělí koordinační sestra. Pak nasazuješ místo Klimonormu Estrofem na růst sliznice, dávkování bývá různé, někdo píše 2×2mg, někdo 3×2. Dárkyně mezitím dochází na ultrazvuk a Tobě sdělí přibližné datum OPU aby si manžel udělal čas. Pak se dozvíte, kolik je embryí, pokud je jich dost na prodlouženou kultivaci, dělá se. ICSI se dělá vždy.
Nu a pak už máš drobky u sebe a čekáš. Pokud by Tě ještě něco zajímalo, ptej se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
zmatená
9.7.12 18:41

Darování vajíček České budějovice

Ahoj, našla jsem tyhle stránky dá se říct náhodou a chci se zeptat má-li tu někdo zkušennost s darovanýmy vajíčky. Zajímá mě jaké jsou šance na otěhotnění. A taky cena, která je bohužel dost důležitá. Jsem budějovická…takže nejvíc mě zajímá info z ARTU Č.Budějovice. :?

• Citovat
  • Nahlásit
12
2.7.17 11:33

IVF s darovánými vajíčekami

Ahoj, měla jsem ted podstoupit IVF s darovanými vajíčky ale vypadla darkyně a já ted musím zas čekat. Jen nevím co se bude dít dal. A taky nevím co očekavat. :mavam: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.7.17 12:07

@verolink ja mela darkyni spolecnou jeste s jednou prijemkyni. Je to pry blby kvuli poctu vajicek. Ty se vlastne deli pro dve. Ale zase financne si delite naklady. Coz je fajn. U pevni bylo malo vajicek tak oplodneni ani neudelali. A hned druhy mesic uz jsem mela jinou darkyni. Bez jakyhokoliv doplatku. Myslim, ze dnes uz to jde rychle. A to jsem mela urcite pozadavky… barva vlasu, oci atd…
drzim palceee. U nas jsou ted 14ti mesicni holky jednovajky ????????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat