IVF darovaným vajíčkem na přání?

Anonymní
29.7.13 09:45

IVF darovaným vajíčkem na přání?

Dobrý den,
mám takový, možná hloupý dotaz, ale mám k tomu své důvody, proto raději anonymně..Chtěla jsem se zeptat, jesti mi někde provedou umělé oplodnění vajíčkem anonymní dárkyně jen a pouze čistě na přání mě a mého partnera, když u mě k tomu není žádný zdravotní důvod, jedná se jen a čistě o naše „vnitřní“ důvody o kterých se s nikým, ani nikde na klinice bavit nechci. Samozřejmě počítáme i s tím, že by to nebylo zadarmo…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

27167
29.7.13 10:01

Myslím, že nejlíp uděláš, když do nějakého centra zavoláš.
Ale obávám se, že i kdyby to šlo, ta částka „bez pojišťovny“ bude astronomická.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28844
29.7.13 10:06

Tak jak pro koho…vím ze v RF v Brně to stoji 94 tis. Jestli to udělají jen tak nevím, dej si tam schůzku nejakym doktorem a zeptej se. Dr Stelcl je takovy pohodar. Ale asi bys jim ten důvod ale říci musela… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6473
29.7.13 10:38

Když jsi anonymní, můžu se zeptat na důvod? jenom stačí obecně, opravdu by mě to zajímalo.

Jinak si myslím že po domluvě by to asi šlo, ale určitě to bude hodně hodně drahé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.7.13 11:04

Třeba proto, že žiji s přítelkyní a tak nám přijde lepší, když miminko nebude biologicky ani jedné z nás a máme kamaráda, který je ochotný to takovýmhle způsobem s námi absolvovat, že vytvoří s jednou z nás naoko pár a bude pro nás vlastně dárcem..

• Nahlásit
  • Citovat
6473
29.7.13 11:08
@Anonymní píše:
Třeba proto, že žiji s přítelkyní a tak nám přijde lepší, když miminko nebude biologicky ani jedné z nás a máme kamaráda, který je ochotný to takovýmhle způsobem s námi absolvovat, že vytvoří s jednou z nás naoko pár a bude pro nás vlastně dárcem..

tak to si myslím že by problém neměl být ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28844
29.7.13 11:22

No musíš se zeptat přímo tam to ti tady nikdo neřekne ale určitě bys jim musela říct důvod a tohle je obcházeni zakona…tak těžko říct zda by to udelali ale za peníze jde asi všechno. Možna by to stalo jeste víc, kdoví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.7.13 17:15
@Anonymní píše:
Dobrý den,
mám takový, možná hloupý dotaz, ale mám k tomu své důvody, proto raději anonymně..Chtěla jsem se zeptat, jesti mi někde provedou umělé oplodnění vajíčkem anonymní dárkyně jen a pouze čistě na přání mě a mého partnera, když u mě k tomu není žádný zdravotní důvod, jedná se jen a čistě o naše „vnitřní“ důvody o kterých se s nikým, ani nikde na klinice bavit nechci. Samozřejmě počítáme i s tím, že by to nebylo zadarmo…

za těžké peníze jde snad úplně vše a nemusí být k tomu ani partner…nabízejí celá darovaná embrya..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama