IVF gynem zkušenosti, recenze

267
29.5.16 11:37

IVF gynem zkušenosti,recenze

Ahoj holky, máte s klinikou GYNEM některá zkušenot?
popř. s Mudr. Mrázkem? děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29602
29.5.16 12:02

@Kimme
S IVF nemam, chodim tam na klasickou gyndu a spokojenost. Na IVF tam jezdi snad cela Evropa, uz museli dat gyndu pryc z toho IVF centra, ptz tam bylo uz strastne plno. Mrazek vypada jako sympatak, ma tam prave na starost ty IVF, takze vylozene do osobniho kontaktu jsem s nim neprisla, jen jsem ho tam vzdy videla s temi co tam sli na IVF. Takze od pohledu tam to IVF na mne pusobilo dobre, ale jak rikam, osobni zkusenost nemam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5359
30.1.18 08:38

Ahoj, obnovuji diskuzi, je tu někdo se zkušeností s IVF z centra GYNEM v Praze? díky moc, za měsíc začínáme. Máme sekundární neplodnost, nižší AMH a horší spermio, věk 35 a 38.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
481
9.11.18 10:08

Ahoj, byl někdo u MUDr. Bittnera na microtese?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5359
9.11.18 11:01

Tak doplnuji, měla jsem krátký cyklus, odběr asi 15dc ale asi moc brzo, folikuly jen max 17mm co se pamatuji a 7 oocytů celkem, výkon dělal pan primář, tak snad věděl co dělá. Udělali ICSI a embryo nevzniklo ani jedno. Takže konec ivf, platila jsem celkem jen 12 tis, ale protože jsem dostala vcelku vyšší dávky hormonů (nikoliv Gonal ale ty obyč injekce). Jednání vstřícné, ohleduplné, vše rychle. Na ivf jsem šla po laparce, kam mě poslali a odstranění endošky v 1.stupni. Po ivf mám teda slabší a kratší cyklus, ale gyndr tvrdí že je to ok. Další ivf už nechceme, ale nikoliv kvůli péči nebo přístupu CAR.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama