IVF holky poraďte kam v Praze

13.7.15 15:59

IVF holky poraďte kam v Praze

Ahoj holky poradíte mi kam na IVF, chodim do Iscare, ale hledám něco aby to nebylo moc dráze? :) a ještě kteRe placené výkony jsou opravdu důležitého si myslíte? Děkuji a dělala jste si některá monitoring embrya? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19063
13.7.15 16:20

Cenově to vyjde všude zhruba nastejno. A které výkony, no to záleží na diagnóze, na tom, kde je problém :) Takový nejčastějsí „standard“ je dneska ICSI, prodloužená kultivace, případně mražení…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.15 16:34

Žádné problemi nemáme jen nám to prostě nevychází  :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.15 16:52

@chnapiček My jsme v IVF Cube, teď nás čeká 1. kolo IVF a tam se platí za IVF nám řekli 15.000,– Kč, což je jednorázová platba, která obsahuje ICSI, asistovaný hatching, prodlouženou kultivaci a zamrazení vitrifikací. Pak se samozřejmě platí léky, které mě zatím vyšly na 8.500,– kč.
S přístupem jsem zatím moc spokojená, klinika je krásná a paní doktroka Višňová je opravdu strašně milá, vždycky na nás má dostatek času, tak uvidíme jestli to bude mít nějaký výsledek.

My taky nemáme žádné problémy, jen nám to nevychází. Jiné ceny jsou asi za ty složitější metody u párů, které mají nějaké problémy a je tam potřeba třeba ještě genetické vyšetření atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.15 17:02

@Simona_Black a to jsi platila hned? Nebo postupně? A to mas léky spis levnější nebo dražší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.15 18:28

@chnapiček Zatím jsem platila jen těch 8.500,– Kč léky najednou, zbytek těch 15.000 budeme platit asi až pak (stimulovat začínám až asi za dva týdny), ale fakt nevím, přiznám se, že jsem to neřešila. Léky mám Gonal v peru, což je to lepší si myslím. Případně si myslím, že některé kliniky nabízí i splátky, ale to by ses musela zeptat.

Já jsem třeba věděla, že chci na soukromou kliniku, protože nemám čas a ani nechci sedět někde v hnusný nemocnici a čekat tam několik hodin než na mě přijde řada a chci, aby mě vyšetřovala stejná doktorka, s čímž jsem v Cube spokojená. Prostředí je úžasné, všichni jsou hrozně milí a nikdy jsem nečekala déle než 15 minut. Jak je to v porovnání s cenama ti neřeknu, ale snad napíše víc holek, aby sis mohla udělat obrázek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19063
13.7.15 18:31

@Simona_Black já chodila do soukromého i státního, a jak jsem psala výše, vyjde to cenově v podstatě nastejno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Hanca.v
13.7.15 20:34

Ahoj holky, můžu se přidat? Taky chodíme do CUBE a 17.6.prvni ET, nevydržela jsem, po 7 dnech dala test a hned poměrně slušný duch, čárka krásně sílila, 1.7.krev potvrzeno a ted jdeme ve středu 15.7. Na UTZ na :srdce: tak uvidíme… Jinak za mě super CAR, nejen ze se to povedlo na první dobrou, ale přístup naprosto perfektní…

• Citovat
  • Upravit
13.7.15 20:55

@Hanca.v a taky jsi platila 15 tis. Plus 8500 léky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Hanca.v
13.7.15 21:01

@chnapiček
Taky, kromě léků, ty jsem neplatila, nebo spíš pracuju ve farmaceutické firmě, léky mi sháněla " moje lékárna" a ve firmě máme systém bonusů nad rámec, v Benefitech, kde si mužů vybrat cokoliv… Od dovolené po vzdělávání až po „zdraví“ takže víceméně mě to nic nestalo… :)

• Citovat
  • Upravit
13.7.15 21:10

@Hanca.v holky vy se máte Já chci taky už mám za sebou 1 iui a nic dam ho ještě v červenci a v září a začnu to resit jinak☺ je to stejný koloběh jako při IUI? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Hanca.v
13.7.15 21:24

@chnapiček
My jsme na IUI ani teda nebyli. Prvni návštěva byla taky Iscare, a tam jsme se shodli, ze se nám hned nelíbilo a vyrazili jsme do CUBE. Musím říct ze to pro mě nebylo o penězích, ale o tom jak zafungovala " chemie " mezi CAR a náma.
S IUI fakt nevim. U IVF stimulace, kontrolní UTZ, OPU / ja jsem dala bez narkózy, jenom s oblbovakem, stejně jsem je už na sále trosku poblila :) / a druhy den zavolali kolik se vajíček oplodnilo, pak jak se vyvíjejí a 5.den embryotransfer. Tam se mnou manžel byl, aby byl u toho :) :) :)

• Citovat
  • Upravit
2921
13.7.15 21:57

@Hanca.v Mužu se prosím zeptat, co jse vám nelíbilo na Iscare a naopak se vám líbí na Cube? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Hanca.v
13.7.15 22:09

@12345aja
Neříkám ze jsou v Iscare špatní. Byl to náš dojem, nic víc. Obecně vidím rozdíl v přístupu již po 1.konzultaci

• Citovat
  • Upravit
19063
13.7.15 22:11

@Hanca.v taky jsem z Iscare odešla (teda až po dvou letech, ne hned), nějak se nám tam přestalo líbit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama