IVF - kdo toho má za sebou hodně a nakonec se zadařilo?

8
15.5.20 09:11

IVF - kdo toho má za sebou hodně a nakonec se zadařilo?

Ahoj holky, ráda bych oprášila téma úspěšné ivf. Prosím, zkuste sdílet kolikáté IVF + kolikátý transfer byl úspěšný?? A kolik vám bylo, když se zadařilo?? Je mi 35 a hon za miminkem trvá už 3 roky. Nyní podstupuji již 3.IVF. Moje historie; 1.IVF - 9 embryi (pouze 1× biochem těhu), 2.IVF - 4 embrya (pouze 1× těhu, skončilo to revizí). 3. IVF - 4 embrya, otestována PGT, už mam 2 transfery za sebou a nic. Sama sebe se ptam, zda to má smysl, zda se to může někdy podařit? Navíc obava z velké hormonální zátěže. Díky, za sdílení vašich zkušeností.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1334
15.5.20 09:22

@Lady_xxx Mám tedy za sebou 1ivf a vyšlo to napoprvé. Ale říkám si, jestli máš za sebou imunologii??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
15.5.20 09:27

@suzka1 Děkuji za odpověď a gratuluji. Máme všechny vyšetřeni - nikde nic zasadniho nezjištěno. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
390
15.5.20 09:48

A jsi v jednom CARu? Nebo jsi zkusila víc? My jsme se drželi jednoho a teprve, když jsme se odhodlali změnit, tak jsem alespoň otěhotněla. Sice to nevyšlo, ale takových tragédů, jako my, moc není. Většinou to zkrátka vyjde. Každý CAR má jiné postupy a možná Ti ten stávající nevyhovuje… Taky záleží, kolik je Ti let…

My jsme zkoušeli mockrát. Teď jsme se rozhodli pro adopci. Kdybych se mohla vrátit, zažádala bych o adopci mnohem dřív a třeba i mezitím zkoušela IVF. Protože nám už ujel vlak i tady - jsme holt staří :) Ale nehážeme flintu do žita.

Držím palce, ať to vyjde!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
516
15.5.20 09:52

Ahoj, mě to vyšlo ze 4 IVF a 7 transferu. Už jsem tomu vůbec nevěřila, že by se to povedlo. Začínala jsem ve 34, povedlo se ve 37.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
15.5.20 10:06

@karjak Je to děs běs všechno ustat, ze? Jojo, na 3.ivf jsme šli do jinyho CAR, teď mi je 35. Jestli se vám podařilo počít přirozeně, tak neházej flintu do žita. Budu držet palce jak na vlastní dítko, tak na adoptivní :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1278
15.5.20 10:24

Nám vyšlo 3. IVF :palec: takže věřím, že se i vám zadaří :srdce:
My jsme na 3. IVF šli do jiného CARu. Sice jsme dojížděli, ale stálo to za to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
15.5.20 10:40

@Synekdoche7 Děkuji za odpevěď a moc gratuluji. Takove pribehy cloveku davaji jeste nejakou nadeji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
15.5.20 10:52

@kavenka to je super, a kde se vam nakonec zadarilo? Moc si uzivej tehotenstvi/rodicovstvi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3026
15.5.20 10:52

Tak ja jsem na 3 ivf zmenila car. A tam jsem otehotnela :palec: Takze 3 ivf, 1 ket.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
516
15.5.20 11:11

@Lady_xxx Děkuji, nakonec to stálo za to, ale fakt už jsem z toho byla jednu dobu hodně psychicky špatná. Holt některé máme tu cestu složitější, ale opravdu je to asi jen o výdrži a nevzdat to. Držím palce, ať se podaří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
15.5.20 11:17

@Safrik Skvely :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
312
15.5.20 12:21

5 IVF (8 transferů) = 1× potrat, nakonec dvojčata a úplně na závěr 1 mimino zcela přirozeně.
Před posledním transferem jsem absolvovala lázně - doporučuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
15.5.20 12:28

@Bella13 Moc gratuluji! Pro nas ostatni jsou to povzbuzujici informace. Diky za ně! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
147
16.5.20 17:16

Ahoj, můžu vás poprosit o zkušenosti a rady? Čekám na první inf cyklus, ještě musím na vyšetření na hematologii a pak hurá na stimulaci… Jak to probíhalo, kolik vajíček jste asi tak,,nastimulovali"… Mam z toho strach :( máme jednoho syna, naprosto přirozeně, bez problémů a od srpna 2019 5 x biochemické těhotenství, nikdo neví duvod, nic se nenašlo… Tak doufáme, že ivf pomůže

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama