IVF Ket Červen 2020

622
19.5.20 22:50

IVF Ket Červen 2020 přidejte se holky

Ahoj holky, koukala jsem že tu ještě není téma ket v Červnu tak jsem založila nové a budu rada když se přidají všichni kdo jdou na ket konec května začátek června. Dodat si odvahu, podporu a taky radost ze se zadaří :)
Vítáme všechny :)

Příspěvek upraven 21.05.20 v 18:46

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1009
20.5.20 08:27
@ninanina25 píše:
Ahoj holky, koukala jsem že tu ještě není téma ket v Červnu tak jsem založila nové a budu rada když se přidají všichni kdo jdou na ket konec května začátek června. Dodat si odvahu, podporu a taky radost ze se zadaří :)

Ahojky, taky jsem tuhle skupinku očekávala.
Já jdu na KET 26.5. a moc se těším. Včera jsem byla na UTZ a sliznice v pořádku 8 mm.
Budeme mít embryoglue a hatching jsem sice chtěla, ale bylo mi doporučeno, že podle laboratoře, že pokud bude embryo fajn, tak ho nebudou stresovat :lol:.
Jak jsi na tom ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
622
20.5.20 20:38

@kveta112
Ahoj, já jdu 25 na kontrolu tam se dozvím jak sliznice a kdy bude ket taky už se moc těším a věřím ze tentokrat už to určitě vyjde :hug:
Tak to budeme mít podobně, už se moc těším na pozitivní testy nás obou :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1009
20.5.20 20:59
@ninanina25 píše:
@kveta112
Ahoj, já jdu 25 na kontrolu tam se dozvím jak sliznice a kdy bude ket taky už se moc těším a věřím ze tentokrat už to určitě vyjde :hug:
Tak to budeme mít podobně, už se moc těším na pozitivní testy nás obou :hug:

Super. Taky se těším. Musí to vyjít!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
622
20.5.20 21:38

@kveta112
To je jasný, já tomu taky věřím teď už to proste vyjde :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
21.5.20 13:41

Ahoj holky můžu se přidat? Začala jsem své 1. IVF a dneska jsem byla na OPU. Dostali ze mě 20 oocytů a teď budeme čekat, jak si povedou. Máme PGD vysetreni, takže KET mě čeká v půlce června.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1009
21.5.20 16:03
@Kopretinka8 píše:
Ahoj holky můžu se přidat? Začala jsem své 1. IVF a dneska jsem byla na OPU. Dostali ze mě 20 oocytů a teď budeme čekat, jak si povedou. Máme PGD vysetreni, takže KET mě čeká v půlce června.

Ahoj,
určitě se přidej. 20 vajíček, tak to je super úroda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
622
21.5.20 18:43

@Kopretinka8
Ahoj, určitě se přidej vítáme každého kdo si prochází tím co my :)
A kam chodíš do car?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
21.5.20 20:02

@kveta112 Úroda pěkná, ale po Genetice se uvidí, kolik bude zdravých embryjek. Proto se mi snažili nastimulovat alespoň těch 20. Každopádně od rána ležím v posteli a nafukuju se jak balón :roll:
Držím moc pěsti na KET :*
@ninanina25 Chodim do IVF clinic v Olomouci :) kam ty chodíš?

Holky jak bylo Vám po OPU?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
622
21.5.20 20:09

@Kopretinka8
Já jihlava 23 března jsem byla na odběru vajíček. Bylo jich 12 ale zbyly nám jen dvě do pátého dne. Pak jsem nemohla na ET ani ket kvůli koronaviru takže jdu až teď. V pondělí mám kontrolu jak roste sliznice a snad mi řeknou i kdy už bude ket :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
21.5.20 20:16

@ninanina25 jéžiš…tak to muselo být nekonečné čekání :think: tak hlavně, že jsi se dočkala :srdce: a bereš něco na podporu sliznice nebo jdeš v nativu na KET? Držím pěsti ať je termín KETU co nejdříve :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1009
21.5.20 20:25
@ninanina25 píše:
@Kopretinka8
Já jihlava 23 března jsem byla na odběru vajíček. Bylo jich 12 ale zbyly nám jen dvě do pátého dne. Pak jsem nemohla na ET ani ket kvůli koronaviru takže jdu až teď. V pondělí mám kontrolu jak roste sliznice a snad mi řeknou i kdy už bude ket :)

Já čekám od února. Ten virus to taky dost prodloužil. Už jsem dávno měla mít mimise u sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
21.5.20 20:41

@kveta112 Je pravda, ze mě se taky corona nevyhla. Mela jsem zacit stimulovat zacatek dubna a takhle jsem zacla az pulka kvetna. Kazdopadne jsem rada, jelikoz teď po OPU si neumim predstavit, ze bych sla do práce.
Tak snad se mimisek pekne uhnízdí teď v kvetnu, kdyz musel tak dlouho cekat :roll:
A ty chodíš do jakého centra?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
622
21.5.20 20:50

@Kopretinka8
Beru esteoferm v sanusu bohužel nic jiného nedělají než vše lékama i proto chci jinam :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
21.5.20 20:54

@ninanina25 Tak to mi mluviš z duše. Jelkož já mám začít brát od menzes estrofem, ale ja mam pritom uplne pravidelne krasne cykly. Ovulaci citim na hodinu. A nechci se dopovat praskama!!! Kdyz jsem se zeptala proč, tak prej je to jistota uhnizdění embrya. Tomu každopádně nevěřím :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama