IVF - kolikátý pokus byl u vás úspěšný?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5411
14.11.12 10:39

IVF - kolikátý pokus byl u vás úspěšný?

Ahoj holky..
chtěla bych se zeptat, kolikátý pokus IVF byl u vás úspěšný..? Já jsem teď po druhém neúspěšném IVF.. u prvního neproběhl ani transfer.. zajímalá by mě přibližná úspěšnost.. škoda že se tu nedá založit anketa bylo by to jednosušší.. děkuju za názory :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5505
14.11.12 10:43

U nas 2. pokus, hodne stesti!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2669
14.11.12 11:00

Nám zatím žádný nevyšel. Nevím zda najdu odvahu a dostatek financí na 5 IVF. koncem týdne budou výsledky snad již posledního vyšetření, které chybělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
691
14.11.12 11:01

U nás 1. pokus. U druhého dítěte 1.pokus KETU a hned dvojčátka. Hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60407
14.11.12 11:10

U nás první pokus naštěstí… :palec:
Ket zatím jeden vyšel, ale byla revize a už se nedaří

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5411
14.11.12 11:12
@Mandlička píše:
Nám zatím žádný nevyšel. Nevím zda najdu odvahu a dostatek financí na 5 IVF. koncem týdne budou výsledky snad již posledního vyšetření, které chybělo.

Tak to je mi moc líto.. :hug: každopádně ti přeju moc štěstíčka..snad už to konečně vyjde.. a můžu se zeptat, jestli víte kde je problém??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12067
14.11.12 11:17

Ahoj denis, take se pridam s nazorem. U nas vysel 5 pokus a stale to povazuji za zazrak - ted jsem v 9. tydnu.
Hlavne tomu nesmite prestat verit!!! Uvidis ze to urcite vyjde!
Ja jsem zkousela snad vse co jde. Vzdy jsme si dali pul rocni pauzu a zkusili znovu. Ono to je opravdu na dlouhou trat. Tem co to vyslo poprve jsou opravdu deti stesteny :) Takze nezoufej a hodne stesti :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2445
14.11.12 11:23

U nás to byl sedmý pokus…ale za to dvojnásobně :lol: jednou to vyjde, vydrž :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56917
14.11.12 11:41

První - MA v 8.tt, druhý nevyšel vůbec, třetí byl dokonce bez transferu, ze čtvrtého se podařilo jedno jediné embryo, ale zázraky se občas dějí a teď už je mu víc jak osm měsíců ;) U mě to s nějakou vírou nemělo nic moc společného, ten poslední pokus už byl spíš takový výstřel do prázdna, než se na doporučení doktorů uchýlíme k darovaným vajíčkům, popravdě tomu při transferu moc nevěřili ani oni sami. Čistě statisticky na jeden transfer udávají úspěšnost 30-50 %, tzn. spoustě žen to vyjde napoprvé, většině do třech pokusů, ale těch co, na počítání už začnou používat prsty druhé ruky, bohužel nejsou zanedbatelné počty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5411
14.11.12 11:52

Holky děkuju moc za odpovědi.. :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1375
14.11.12 11:55

My máme za sebou 2× IUI, IVF, KET a z 2.IVF máme holčičku a ještě dva nanuky:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3328
14.11.12 11:55

U nás 1.IVF vyšlo, skončilo bohužel revizí, naštěstí jsme měli sněhuláčky, takže potom 3×KET, bez úspěchu. Z 2.IVF jen dvě embrya, naštěstí zázraky se dějí a teď mi tu leží v postýlce náš největší poklad.
Přeju hodně štěstí, všichni se jednou dočkají :hug:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
14.11.12 12:00

Ahoj všem, tak unás MOŽNÁ 6-tý pokus. Zatím to vypadá nadějně :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
700
14.11.12 12:17

Ahoj nam bysel 4 pokus.Ale za to to dvojite. Drzim pesticky. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.12 12:55

Ahoj první pokus, ale máme dobré spermio