Kopie IVF konec července začátek srpna 2013

7967
27.7.13 19:42

IVF konec července začátek srpna 2013

Ahoj všem, které čeká na konci července a začátku srpna 2013 IVF.. Přijďte si sdílet napětí a zkrátit si čekání :)

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

163
28.7.13 19:15

Ahojky taky mě čeká IVF ted čekám až to dostanu abych si mohla píchat injekce
:)

• Nahlásit
7967
28.7.13 19:38
@mi.miii píše:
Ahojky taky mě čeká IVF ted čekám až to dostanu abych si mohla píchat injekce :)

Ahoj :-) vítám tě :-) my jsme začali včera.. dneska jsem si píchala druhou injekci :-)

• Nahlásit
163
28.7.13 19:43

Tak paráda, já už se nemůžu dočkat až budu v sobě nosit mimíska… co si necháte dát? holčičku? kluka? dvojčátka? přeju krásný vajíčka :D
kolik jsi měla iui??

• Nahlásit
7967
29.7.13 00:11
@mi.miii píše:
Tak paráda, já už se nemůžu dočkat až budu v sobě nosit mimíska… co si necháte dát? holčičku? kluka? dvojčátka? přeju krásný vajíčka :D
kolik jsi měla iui??

já jsem IUI neměla žádný.. šli jsme rovnou do IVF.. na clostil jsem nereagovala… no a toto je náš druhý pokus… u prvního se mimísci neudrželi.. dávali jsme dva a zase dva dáme… přece jen je větší šance, že se uchytí alespoň jeden

• Nahlásit
1.8.13 15:41

Ahoj holky, můžu se přidat :oops: a podělit se o zkušenosti a rady.

Já jsem dnes 1 DC a začala jsem píchat Menopur. Akorát zítra mě čeká druhá injekce a trochu se bojím, abych ji píchla a připravila správně. Dnes mi to ukázala sestra. Ta má ale praxi, že? Vypadalo to jako nic, ale…

V pondělí jdu na kontrolní ultrazvuk. Jinak jsem prodělala tři IUI, do nabízené čtvrté už jsem nešla. Stejně už jsme s doktorem byli domluveni na IVF.

• Nahlásit
7967
1.8.13 18:19
@snazilka100 píše:
Ahoj holky, můžu se přidat :oops: a podělit se o zkušenosti a rady.

Já jsem dnes 1 DC a začala jsem píchat Menopur. Akorát zítra mě čeká druhá injekce a trochu se bojím, abych ji píchla a připravila správně. Dnes mi to ukázala sestra. Ta má ale praxi, že? Vypadalo to jako nic, ale…

V pondělí jdu na kontrolní ultrazvuk. Jinak jsem prodělala tři IUI, do nabízené čtvrté už jsem nešla. Stejně už jsme s doktorem byli domluveni na IVF.

ahoj, vítám tě tu :-)

naprosto ti rozumím.. já jsem dnes 7DC a taky mám menopur :-) teď už teda v kombinaci s fostimonem… ono to nic není, ale párkrát se budeš bát… tohle je moje druhý IVF a vím, jak mi bylo, když jsem si měla píchnout první injekci.. uvidíš, že u poslední ti bude líto, že už jich víc nemáš :-D

a ty začínáš se stimulací hned 1DC? :think:

• Nahlásit
1.8.13 21:15

Ahoj,
ano začínám hned 1 DC, ale já s ovulací problém nemám, tak možná proto.

Měla jsi nějaké problémy s Menopurem, ten příbalový leták je tedy hrůzný. :(

• Nahlásit
7967
1.8.13 22:19
@snazilka100 píše:
Ahoj,
ano začínám hned 1 DC, ale já s ovulací problém nemám, tak možná proto.Měla jsi nějaké problémy s Menopurem, ten příbalový leták je tedy hrůzný. :(

aha.. no tak já jsem bez ovulace.. nene, nic mi to nedělalo… měla jsem nižší dávkování, takže bylo i míň vajíček, teď mám vyšší dávky, abych jich měla víc..

• Nahlásit
1.8.13 22:23
@sylviasek píše:
aha.. no tak já jsem bez ovulace.. nene, nic mi to nedělalo… měla jsem nižší dávkování, takže bylo i míň vajíček, teď mám vyšší dávky, abych jich měla víc..

No jsem zvědavá na pondělí co to se mnou udělá. Kolik jich bude. Doufám, že budou použitelné. Manžel má jinak spermie v normálu, tak doufám, že vše klapne :-)

• Nahlásit
7967
1.8.13 23:03
@snazilka100 píše:
No jsem zvědavá na pondělí co to se mnou udělá. Kolik jich bude. Doufám, že budou použitelné. Manžel má jinak spermie v normálu, tak doufám, že vše klapne :-)

taky jdu v pondělní na ultrazvuk.. mám teď už 5 folikulů, tak uvidíme, kolik bude k odběru a hlavně kolik bude v pořádku…

• Nahlásit
4.8.13 15:29

Ahoj. Můžu se přidat? :)
Jsem ráda, že jsem našla takovouhle diskuzi, přeci jen je lepší, když se s tím vším můžeme s někým podělit… :mrgreen: Já si píchám injekce od včerejška, teda já ne, já jsem srab :D musí mi je píchat manžel… :)

• Nahlásit
7967
4.8.13 16:22
@22karkulkaaa píše:
Ahoj. Můžu se přidat? :)
Jsem ráda, že jsem našla takovouhle diskuzi, přeci jen je lepší, když se s tím vším můžeme s někým podělit… :mrgreen: Já si píchám injekce od včerejška, teda já ne, já jsem srab :D musí mi je píchat manžel… :)

ahoj, určitě se můžeš přidat… já dneska píchnu poslední léky, co mám a zítra jdu na UTZ, jak to vypadá… bude to už druhej kontrolní UTZ…

• Nahlásit
4.8.13 16:35

@sylviasek Tak to držím na zítřek palce, ať to vypadá co nejlíp… :)

• Nahlásit
7967
4.8.13 16:41
@22karkulkaaa píše:
@sylviasek Tak to držím na zítřek palce, ať to vypadá co nejlíp… :)

děkuju.. je to moje druhý IVF, tak doufám, že bude úspěšný :-)

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama