IVF: na kolikátý pokus jste měli úspěch?

Anonymní
1.8.20 17:48

IVF: na kolikátý pokus úspěch?

Ahoj holky,

chtela bych se zeptat - kolik IVF jste absolvovaly, nez se zadarilo?
Mam za sebou prvni IVF, nepovedlo se, do tretiho dne jen jedno embryo a stejne to nevyslo…
Ted cekame dalsi IVF, ale jsem demotivovana. Mam strach, ze to zase navyjde. U nas problem na strane muze a muj vysoky vek skoro 38.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
1.8.20 17:52

První dcera ze 4, druhá ze 7 ;) je to moc, ale rozhodne to stalo za to. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
1668
1.8.20 17:54

Tak nám vyšlo až 3 IVF a když budu počítat ET i KET. Tak nám vyšel až dvanáctý transfer.
Problém byl taky u manžela.
Doufám, že se vám zadaří dříve :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4268
1.8.20 17:54

Vím jak ti je. :nevim: My máme za sebou 3 IVF. První - embrya se rozpadla 4-5 den, zůstalo jen jedno kvality 3+. Druhé IVF bylo ještě horší - špatná stimulace, špatný odběr, vajíčka se začala rozpadat první den a zůstalo jen jedno embryo zavedené 3 den kvality 3+. No a dneska jsem byla na odběru oocytů, tak teprve uvidíme… :nevim:
Změnili jsme ale car, jelikož po posledním pokusu, kde podělali co mohli a ani se k tomu nepostavili jsem chtěla jinam. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
510
1.8.20 18:09

My absolvovali 3 IVF a celkem 6 KET. Všechna embrya vždy prošla PGS, já píchala jak Fraxiparin na ředění krve i šla na infuzi s intralipidy, takže opravdu všechno podchycené a kromě jednoho biochemického těhotenství bez úspěchu :nevim:
Nicméně asi půl roku potom co jsme to vzdali a čekali jen až nám v centru najdou náhradní maminku jsem otěhotněla přirozeně a za měsíc rodím :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.8.20 18:11

První IVF třídenní embryo a nic, druhý KET a nic. Víc mrazáku jsme neměli. Teď jedeme další cyklus, momentálně píchám a na umělý přechod a pak zase začínáme další stimulaci.
Věřím že se povede ale přelom roku to už asi zabalíme. Bude mě 38. A jedno už doma máme.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.8.20 18:13

Holky, dekuju moc za zpravy, snad nam to vsem vyjde.

Ja mam proste pocit, ze kdyz to jednou nevyslo, tak proc by to melo vyjit podruhe?
Nic se nezmenilo, spermio stale stejny, ja mladsi taky nebudu…Mam z toho smisene pocity.

• Citovat
  • Nahlásit
50806
1.8.20 18:27

Čtvrtý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.8.20 18:31

Prvni dcera napodruhe, druha naposeste… Mezitim potrat v 6tt a porod ve 20tt. Zacalo se nam vice darit, kdyz jsem zhubla (165cm, 72kg, potom 62kg) a najela na jidelnicek od vyzivoveho poradce.

• Citovat
  • Nahlásit
1.8.20 18:32

1.IVF, 1.ET, aktuálně 10tt. Věk mám skoro 37, problém byl čistě u chlapa. Ještě máme zamraženo 2 kousky „na potom“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
1.8.20 19:17

Na podruhé 1.ivf ET ZT v 11 tt a po Ket sem ted ve 41tt :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
1.8.20 19:22

Nám se povedlo na poprvé… Bohužel v 5 měsíci předčasný odtok plodové vody… :( Teď budeme zkouset první KET…tak uvidíme…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13999
1.8.20 19:53

1.ivf ano 1 ket ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767
1.8.20 21:12

Vyšel mi až 7 transfer embrya, absolvovala jsem 4 plné cykly IVF. Ano, je to pořád dokola a je to jak kdyz házis kostkou a čekáš, než ti padne šestka. Někomu padne hned napoprvé, s někomu pořád padá všechno možné a jen ta prokletá šestka ne. Ale statisticky se s každým dalším pokusem šance na to, že tam konečně padne zvyšuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.8.20 00:02

Napoprvé. Dali jsme 5denni blastu a máme jednovajecna dvojčátka :) Vajicko se rozdělilo :D Zahul, ale kluci jsou bezvadni :srdce: Držím palce.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama