IVF nevyvijici se folikuly

24
14.5.20 16:17

IVF nevyvijici se folikuly

Mam prosbicku, dnes 9 den mi bylo zjistene, ze od 6 dne Menopuru A Decaptelenu mi nepovyrostly folikuly. Doktor mi dal doporuceni ukoncit… a nebo jestli chci, tak mam dalsi 4 dny brat menopur a uvidime co bude v pondeli na ultrazvuku… Folikuly se mi zasekly na 7 mm… Mate nekdo zkusenoust… nevim zda mam dneska pichnout, nebo ne… Moc dekuji za rady… Vim, ze je to moje posledni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1013
14.5.20 16:23

Folikuly

Také mi narostly, ale s jinou stimulaci. Pak se to zlepšilo. Na tvém místě bych počkala do pondělí. Tím se nic nezkazí a mohou vyrůst. Kolik ti je a máš děti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
14.5.20 16:47

@kveta112 nemam deti, je mi 46… uz je to moje posledni stimulace.. nevim, jestli to pomuze jeste 4 dny pichat :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
340
14.5.20 16:48

Jaké máš FSH a LH? :) Ono dost záleží na výsledku laboratoře, ale je pravda, že někteří doktoři jsou v reprodukčních centrech fakt na baterky. Protože třeba Menopur obsahuje i LH, oproti Gonalu a to má jen FSH. Záleží dost na nastaveném protokolu a je možné, že ti nasadili špatný. Už si nějaký absolvovala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
14.5.20 16:52

@medgirl tak ja jsem mela minule menopur a bylo to v pohode… akorat se o nechytlo… kolik mam hodnoty nevim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
561
14.5.20 17:48

@ipupartep v tomhle ti neporadim :nevim: ale pokud by to byla tva posledni stimulace, tak bych to riskla. Preji hodne stesti ;) a o darovanych vajickach jsi nepremyslela?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1013
14.5.20 18:03
@ipupartep píše:
@kveta112 nemam deti, je mi 46… uz je to moje posledni stimulace.. nevim, jestli to pomuze jeste 4 dny pichat :(

Tak to jste samoplatci. Ta darovana vajíčka by nemusela být špatný nápad. A kolik máš za sebou transferu celkem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
14.5.20 19:45

@kveta112 ja jsem hlavne potrebovala znat nazorkdyz se mi zasekly folikuly na 7mm jestli mam dal pichat a nebo se na to vykaslat… nechtela jsme rozebirat nic vic, nemam na to siluuuu… doktor nechal rozhodnuti na mne, tak jsems e chtela pordit.. doktor dal doporuceni ukoncit, ale na mem rozhodnuti bylo, zda chci do toho investovat a jeste vyzkouset pichat a v pondeli ultrazvuk… vim, ze je tohle moje posledni… tak jsme jen chtela vedet zda mam nekdo zkusenost nebo dobrou radu nad zlato… nevim, zda se mohou znovu schopit a zacit rust…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.5.20 19:53

Ve 46 je tvoje jediná šance darované vajíčko. I kdyby z tebe něco vydolovali, máš obrovskou šanci, že bude vajíčko nekvalitní a riskuješ postižení plodu. Příroda ví, co dělá, proto se tvoje stará vajíčka zastavují ve vývoji

• Nahlásit
  • Citovat
24
14.5.20 20:03

Tak musim dat manzelovi za pravdu, ze se tu clovek odpovedi nedocka… chtela jsem ho presvedcit, ze nema pravdu..,ale maaaa…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2014
14.5.20 20:22

Já bych píchala dál, když to vzdáš, tak to nevyjde určitě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
14.5.20 20:54

@Serpentini moc dekuji… jsme to pichli a uvidime… snad se proberou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2014
14.5.20 21:14

@ipupartep Držím pěsti :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2086
14.5.20 21:19

@ipupartep já bych to taky píchla, když už není co ztratit. Přeji ať dorostou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
14.5.20 22:16

@jary1 moc dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu