IVF: Pergoveris+Decapeptyl zkusenosti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
10
20.1.22 16:51

IVF: Pergoveris+Decapeptyl zkusenosti

Ahoj, mame tento mesic prvni IVF. Za 2 dny (v nedeli) mame naplanovanou punkci. Od druheho dne cyklu beru Pergoveris, po prvnim UZ lekar mi jeste dal Cetrotide (na zpomaleni ovulaci). Dnes jsem byla na druhem UZ, a vypada to, ze bude cca 18-20 zralych vajicek(rekl, ze je to dostacujici, protoze jsem dostavala malou davku leku). Zitra rano mam si pichnout posledni Pergoveris+Cetrotide a vecer si mam pichnout hned 3 injekce Decapeptylu 0,1 (ten je podle vseho naopak na stimulaci ovulaci). Rekl ale, ze ten Decapeptyl zhorsuje v me deloze podminky pro uspesne tehotenstvi o 50% (my jsme meli i tak cca 35%), takze nejlepsi by bylo vse zamrazit a zkusit transfer za 1-3 mesicu. A kdyz toho bude vice, tak muzeme zkusit i ted, ale kvuli tem podminkam sance je nizka.
Nemate nekdo zkusenosti s Decapeptylem? Prijde mi to trochu divne, ze nejdrive beru leky na zpomaleni ovulaci a potom hned na stimulaci.
Ja jsem byla pozitivne naladena, ze to vyjde na prvni pokus (mame problemy se spermii manzela, ja jsem zdrava, 27 let) a ted jsem uplne znicena, ze tento mesic skoro nemame sanci. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3Lu
11640
21.1.22 14:08

Tak ja mam uplne stejnou medikaci z prosince a take jsme mrazili. A ja to tak chtela dobrovolne, nechtela jsem do delohy plne hormonu a s rozpichanymi vajecniky strilet embryji… drahy to spas. Navic, jsou studie, ze ket je prave proto, ze si telo odpocine mnohem uspesnejsi, ze je to pro plod lepsi a pro telo matky take. Pred 10 ti lety jsem mela sve 1.ivf a take jsme mrazili, ale spechala jsem a ket byl hned nasledujici ms a 1.embryjko nevyslo a stejne klaplo az to druhe. Ted uz tu chybu neudelam a nechala jsem tomu 2 cykly… ket me ceka konec unora.
Myslim, ze mesic sem, mesic tam te kor v tvem veku nijak neomezi :lol:, ja mam 39 a taky cekam. Protoze vim, ze je to tak spravne.
On ten decapeptyl je mnohem setrnejsi pro telo, diky nemu nemaji zeny hyperstimulacni syndrom a neposkozuje tak vajecniky, proto ho pouzivaji. Mas dost vajicek, hyperstimulak by ti jinak hrozil docela realne. A pak bys cekala jeste dyl..jinak davaji Ovitrele ale ten obsahuje hcg a prave hyperstimulak z nej byva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3Lu
11640
21.1.22 14:10

Navic - na prvni pokus - to ti vyjde kdyz mas takovou zasobu, kety uz jsou v pohode, to neni takova zatez pro telo… zadne injekce nic. Jen se zvysuje sliznice delohy, ale ted uz jsou leky, co se jen polykaji, pripadne sprej na kuzi a pak jen globule na zavadeni. A ten muzes mit klidne v kazdem ms cyklu… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
4.2.22 17:15

Ahojky :) mám prosbu chtěla bych se zeptat měla sem 2 krát mimodelozni a vzali mi oba vejcovody a teď bych chtěla podstoupit uměle mate někdo zkušenost s apolinarem? A jak se tam cena pohybuje :) moc dekuju za jakou koli informaci :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat