Ivf - po transferu bez příznaků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
margaretka90
Kecalka 380 příspěvků 13.06.19 20:53
Ivf- po transferu bez priznaku

Dobrý večer,
Zajímá mě vaše zkušenosti. Byla některá po transferu úplně bez příznaků jakoby nic a přesto to vyšlo?? Začínám být pomalu nervózní

Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8847 příspěvků 13.06.19 20:57

Příznaky jsem neměla vůbec žádný a to jsem na hcg supercitlivá. Jedno těhotenství jsem na sobě poznala týden před menzes. Navíc jsem začala devět dnů po ketu celkem silně krvácet. Myslela jsem si, že to nevyšlo a pak jsem koukala na pozitivní test jak tele na nový vrata. Dneska mám čtyřletou holčičku.

margaretka90
Kecalka 380 příspěvků 13.06.19 21:00

@Janli já jsem dneska 9den po et a jako nic mi není. Bricho mě pichalo chvilkama to Joo ale ro tak před 2 dny skončilo a ten opravdu nic.tak začínám být celkem nesva.

veria
Nadpozemská drbna 25561 příspěvků 13.06.19 21:07

Měla jsem příznaky přicházející menstruace ;) ale neprisla :D u druhého přirozeného tehu taky příznaky menstruace, pak nic, tak jsem myslela ze zpoždění, no proste nejmíň týden po vynechání jsem na sobě nic nepoznala. Až pak mi začalo byt trochu divne po jídle.

ilovemydog
Kecalka 194 příspěvků 13.06.19 21:08

@margaretka90 Ahoj, mne tentokrat pred pozitivnim testem nebylo vubec nic. Zadne priznaky. Jen jsem mela intenzivni pocit, ze to vyslo :dance:

margaretka90
Kecalka 380 příspěvků 13.06.19 21:11

@ilovemydog já nevím ani jestli mám ten pocit. Spíš si to na jedno stranu moc přeju a na druhou nevím co budu delat když ne. Ale dva dny mě bolí klouby na nohách a to mám vždy při ms ale asi to s tím. nesouvisi :?

ugluk
Hvězda diskuse 46715 příspěvků 13.06.19 21:16

Já to měla ještě horší - příznaky prvotřídní, které ale s blížící se MS vymizely, i prsa splaskla, pozitivní test pak byl docela šok :)

ilovemydog
Kecalka 194 příspěvků 13.06.19 21:17

@margaretka90 To asi nesouvisi. Drzim moc palce, aby to vyslo. A kolikaty den po transferu jsi? Ja mela ten pocit, ze to vyslo a tak jsem znicehonic osmy den vecer, pred spanim, zkusila test a byl pozitivni jako blazen :D

margaretka90
Kecalka 380 příspěvků 13.06.19 21:19

@ilovemydog 9den. Mám testovat až 16.6 ale 17.6 má přijít na tak asi počkám. Je to moje 3ivf a u předešlých dvou jsem ms dostala i přes brání utrogestanu.

margaretka90
Kecalka 380 příspěvků 13.06.19 21:22

@ugluk no mě bolelo ze začátku bradavky s pichalo v podbrisku a byla jsem nafoukla. A teď už asi 2dny niic. :think: :nevim:

Shiroi.Ichigo
Kecalka 232 příspěvků 13.06.19 22:06

No ja u prvniho pokusu citila (bradavky, bricho apod.), pak to najednou prestalo a prisla menstruace. Ty pocity byly asi jeste doznivajici hormony - utrogestan jsem brala stale, ale ten vliv na “pocity” nemel. U druheho pokusu jsem taky, na par dni prestali a pak se vratili. A v den kdy jsem mela testovat jsem se probudila s prisernymi menstruacnimi bolestmi, ale menstruace nastesti nikde a na testu dve carky.

margaretka90
Kecalka 380 příspěvků 14.06.19 15:13

@Shiroi.Ichigo já tento cyklus ani nesplnila ale to není známka ničeho.. pořád se uklidňují tím že sem zdravá, sliznici sem měla pri transferu ideálně a embryo bylo taky supr kvality a to sem taky předešlé cykli nikdy neměla. Tak uvidíme jestli ms dojde nebo ne. Asi zkusím test při zpoždění. Snad mi to nebude brzdit utros.

Váš příspěvek
Reklama