IVF říjen 2014 Pronatal Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mary77
Závislačka 3190 příspěvků 15.10.14 12:34
IVF říjen 2014 Pronatal Praha

Ahoj holky,

čeká vás některou IVF teď v říjnu v Pronatalu?
Já právě stimuluji na 1. pokus :)

A pak mám další otázku… Měla některá z vás problém s výsledkem předoperačního vyšetření? Jak to řeší CAR, když už stimuluji a moje praktická lékařka mi to chce odložit? :nevim:

Děkuji za rady…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
alenka84
Neúnavná pisatelka 19042 příspěvků 15.10.14 12:38

@mary77 a kvůli čemu ti to chce odložit? Mně se to teda nikdy nestalo, vždycky jsem měla všechny testy ok. Odběr vajíček se nemusí dělat v celkové, znám holky, co předoperační neměly a na odběr šly (samozřejmě bez té narkózy, jen s nějakým umrtvením)

alenka84
Neúnavná pisatelka 19042 příspěvků 15.10.14 12:39

@mary77 jinak pokud už stimuluješ, tak se to odloží dost těžko, musela bys stimulaci stopnout a až by bylo vše ok, začít zase od začátku

mary77
Závislačka 3190 příspěvků 15.10.14 12:46

No právě, jsem z toho zmatená :zed: měla jsem před měsícem těžkou angínu a brala 14 dnů antibiotika. Pak zánět nosohltanu a to jen léky na odkašlávání. Vyšla mi špatně krev, zvýšené zánětlivé receptory kvůli kašli. Když jsme jeli pro injekce, výslovně jsem se v CARu ptala, zda tento výsledek vadí, a bylo mi řečeno, že ne, ale máme krev zopakovat. Takže mi dali injekce a když jsem šla dnes k obvoďačce, abychom tu krev zopakovaly, tak mi řekla, že ji nezajímá, že mi v Caru řekli, že to v zákroku nepřekáží, ale že když ta krev vyjde špatně znovu, tak mi to doporučení prostě nedá :nevim:

Janice78
Extra třída :D 13107 příspěvků 15.10.14 12:46

@alenka84 ahoj :mavam:
No upřímně řečeno mi není jasný, co přesně chce praktická lékařka stopnout? 8o
Stimulace se dá zastavit? 8o :think:

Janice78
Extra třída :D 13107 příspěvků 15.10.14 12:47
@mary77
@mary77 píše:
No právě, jsem z toho zmatená :zed: měla jsem před měsícem těžkou angínu a brala 14 dnů antibiotika. Pak zánět nosohltanu a to jen léky na odkašlávání. Vyšla mi špatně krev, zvýšené zánětlivé receptory kvůli kašli. Když jsme jeli pro injekce, výslovně jsem se v CARu ptala, zda tento výsledek vadí, a bylo mi řečeno, že ne, ale máme krev zopakovat. Takže mi dali injekce a když jsem šla dnes k obvoďačce, abychom tu krev zopakovaly, tak mi řekla, že ji nezajímá, že mi v Caru řekli, že to v zákroku nepřekáží, ale že když ta krev vyjde špatně znovu, tak mi to doporučení prostě nedá :nevim:

no tak honem to říct do CARu co dělat dál.. :nevim:

mary77
Závislačka 3190 příspěvků 15.10.14 12:49

@Janice78 to jooo, ale stejně musím počkat na výsledky, které budou v pátek :nevim:

alenka84
Neúnavná pisatelka 19042 příspěvků 15.10.14 12:49

@Janice78 tak přestaneš píchat injekce a necháš folikuly (pokud narostou) popraskat…je to škoda no

mary77
Závislačka 3190 příspěvků 15.10.14 12:50

A samozřejmě jsem ty injekce už zaplatila, takže pokud bychom to museli odložit, byla bych lehce naštvaná :pocitac:

alenka84
Neúnavná pisatelka 19042 příspěvků 15.10.14 12:51

@mary77 taky bych zavolala do CAR a zeptala se tam…doktorku chápu, takovýhle nález není pro celkovou anestezii optimální. Zkusila bych se případně informovat, jestli lze vajíčka odebrat i bez narkózy, případně zopakovat krev těsně před odběrem, jestli se to nezlepší

alenka84
Neúnavná pisatelka 19042 příspěvků 15.10.14 12:53

@mary77 tak já bych byla naštvaná spíš těžce :think: Ale upřímně, já být na tvém místě po těch nemocech a ATB bych rozhodně hned stimulovat nezačla, ale tak stalo se a je potřeba situaci řešit…takže telefon do CAR a oni snad poradí ;)

mary77
Závislačka 3190 příspěvků 15.10.14 12:56

@alenka84 v CAR mi řekli, že ty hodnoty jsou jen lehce zvýšené, že pro tento zákrok to nevadí. Že lékařka mi má do zprávy napsat, že jde pouze o doznívající stav po viróze a doléčuji se. Ona to však odmítá. Pro výsledky jdu v pátek, tak uvidím. Ale jsem z toho smutná. Pořád jsem si říkala, jak dobře to zvládám, ale tohle mě dnes vykolejilo :zed:

alenka84
Neúnavná pisatelka 19042 příspěvků 15.10.14 12:57

@mary77 tak jim tam zkus donést tu zprávu od obvoďačky, a uvidíš co na to řeknou..

mary77
Závislačka 3190 příspěvků 15.10.14 13:00

@alenka84 v sobotu mám jet na kontrolní ultrazvuk, tak to s nimi proberu :think:

monika m
Závislačka 4235 příspěvků 15.10.14 20:35

Ahoj, mě sice IVF v říjnu nečeká, ale třeba to ještě do konce roku stihnu

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >