IVF rok 2018-2019 - čekatelky prosím pojďte sdílet

Fotoalbum tématu (15) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elenkalea2010
Kecalka 116 příspěvků 23.09.18 10:40
IVF rok 2018-2019 -čekatelky prosím pojdte sdílet

Zdravím všechny snažilky a čekatelky na miminko, prosím vy co máte problém s plodností a přirozeným těhotenstvím a plánujete různé procedury, pojdme sdílet naše pokusy, rady, zkušenosti a pocity, kdo se přidá? :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 39 Další »
Reakce:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 1 inzerát 23.09.18 10:41

Já jdu zítra na odběr vajíček před IVF :D

Makinka87
Povídálka 42 příspěvků 23.09.18 11:15

Ahoj holky, já mám za sebou v srpnu odběr vajíček a v pátek 21.9. jsem byla na transferu. Můžu se také přidat k vám?

Anais
Kelišová 5590 příspěvků 29 inzerátů 23.09.18 11:41

Ahoj holky ! Můžu se přidat ?? :mavam:
Už jednoho kulíška z IUI máme a rádi bychom sourozence. Momentálně čekám na úterní utz před inseminací, zdali narostl dost veliký folík :mavam:
@Elenkalea2010 copak trápí vás?
@Čičorečka tržím palečky, ať máš dost kvalitních vajíček a krásně si v laborce rozumí :kytka:
@Makinka87 tak to tě za pár týdnů čeká testování - ať to vyjde :srdce:

Kafifi
Stálice 64 příspěvků 23.09.18 12:34

Ahoj holky, tak já jsem 4 dny po ET 2 embryí, tak teď jsem ve fázi doufání :lol: @Anais tak držím palce na uterý, je super, že vám stačí IUI @Makinka87 držím palce, nechala sis zavádět 1embryo a pokolika dnech? @Čičorečka držím pakce, ať tam jsou ty pravé :srdce:

Elenkalea2010
Kecalka 116 příspěvků 23.09.18 13:18
@Čičorečka píše:

Super !!! Budu zítra moc držet palečky ☺ a hlavně štěstí

Elenkalea2010
Kecalka 116 příspěvků 23.09.18 13:18
@Čičorečka píše:

Super !!! Budu zítra moc držet palečky ☺ a hlavně štěstí

Elenkalea2010
Kecalka 116 příspěvků 23.09.18 13:21

Je to jsem ráda, že už je nás tu víc :) budeme se podporovat ve snažení to bude dobře

Makinka87
Povídálka 42 příspěvků 23.09.18 13:31

Nechala jsem si zavést jedno po prodloužené kultivaci. Takže pětidenního bobíška.

Elenkalea2010
Kecalka 116 příspěvků 23.09.18 13:31

Jinak teď bych jako zakladatelka měla říct něco o mém problému…byla jsem na první konzultaci proběhla dobře jen bylo sděleno že vzhledem k mému věku dost menší šance byl odběr krve na genetiku a na míru plodnosti a ultrazvuk, u partnera rovnou spermio to bylo 17.9.hned 19.9.druhá konzultace, kde už ale byly špatné zprávy :( u mě nízká hodnota a u partnera spermiotest katastrofální…pak nám řekl složitý postup, a celkem drasticky pro mě, ještě musíme čekat na krevní výsledek genetiky, bez toho nemůžeme začít…a vzhledem k tomu tak už budeme samoplatci me bude 9.11. už bohužel 39 let.No js na takové zprávy nebyla psychicky připravena a partner také ne u něj katastrofální spermiogram s věkem nesouvisel, tak byl dost zklamaný i on.

Anais
Kelišová 5590 příspěvků 29 inzerátů 23.09.18 13:34

@Makinka87 držím palečky, ať se mu u tebe líbí a za těch pár týdnů máš na testíku krásnou dálnici a pak i :srdce:
@Elenkalea2010 my už bohužel taky jedeme jako samoplátci… Z jakého důvodu Vám dělají genetiku ?

Elenkalea2010
Kecalka 116 příspěvků 23.09.18 13:37

Jinak pokud vyjde genetika, postup nám vysvětlil co vše bude následovat ale bude to složité silné hormon.injekce odběr vajíček nadvakrát pak zmrazení embryí a čekání další měsíc stejně tak se spermiemi, podle výsledků se pak začne s IVF. ..teď čekáme na tu genetiku do 2-3 týdnů by měla být.

Anais
Kelišová 5590 příspěvků 29 inzerátů 23.09.18 13:40

@Elenkalea2010 ono ivf je vždycky takové časově náročnější, ono doktoři neví, jak kdo bude na stimulaci reagovat, kolik bude vajíček k odběru, tak je to taková adrenalinovka od začátku do konce. Držím palečky, at máte genetiku v pořádku a zvládnete celý kolotoč :hug:
Já už si za ty roky v CAR přijdu jak doma… :zed:

Elenkalea2010
Kecalka 116 příspěvků 23.09.18 13:43
@Anais píše:
@Makinka87 držím palečky, ať se mu u tebe líbí a za těch pár týdnů máš na testíku krásnou dálnici a pak i :srdce:
@Elenkalea2010 my už bohužel taky jedeme jako samoplátci… Z jakého důvodu Vám dělají genetiku ?

prý kvůli věku :( předpokládá už ze budou vadný vajíčka řekl cca 80 procent, proto pak i po odberech vajíček zmrazit a znovu čekat na další genetiku měsíc.Samozřejmě víc léků a pokud dva odběry za sebou a tím mám prý počítat a ty další procedury dost navýší cenu tak odhad je 1 IVF cca 70 tis.

Elenkalea2010
Kecalka 116 příspěvků 23.09.18 13:48

To me mrzí kolikate IVF podstupuješ a kolik ti je ? Dr.mi řekl te u mě se silnou hormonální stimulaci vyjde cca 5 vajíček pouze pokud bude pod 4 tak bude znovu hormon.lecba a znovu odběr no a pak ty další složitosti podle toho jak vyjdou vajíčka.Ale víc jak 5 nečeká a to je prý málo.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 39 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečce Nele Boudové se rozpadlo po necelých dvou letech manželství. Má prý jiného

Není tomu tak dávno, co si Nela Boudová (51) pochvalovala, že se stačila... číst dále >

Dojemné vyznání svalovce Andrey Pomeje: Přál bych si, aby se Jirka uzdravil!

Nový přítel Andrey Pomeje Petr Plaček (38) vnesl Andree Pomeje novou radost... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >